« Back to All Topics
Nem megy a Pc-game!
Posted in 
General
Nem megy a Pc-game!
Posted in 
General
Nem megy a Pc-game!
Hi!

Sziasztok, manapság elég rossz az internetem, és elég sokáig nem ment, de tegnap vissza kaptam a netem.Nos ezzel nem is lenne semmi baj csak hogy a Pc- játék nem megy mert kiírja hogy "Cannot connect to server.If you are behind a firewall, you should check your proxy settings". Na most az én legjobb angol tudásom szerint ez annyit tesz hogy nem tud csatlakozni a szerverhez a tűzfalam miatt na most ez akkor szokott lenni ha nem megy az internet, de minden megy az msn is és a böngészőn való játszás is csak ez nem. Mit tegyek?

Μr.Tяé Cσσl  
belépsz pc-n > kiválasztod a játékot > és a "Proxy Settings" re mész ott csak a középső négyzeten kivül máshova ne legyen irva. 
DYNASTYA, kérlek ne itt gyakorold a klaviatúráratenyerelést. Köszi.
DYNASTYA, kell még gyakorolnod úgy látom ha ilyen szintre akarsz eljutni:


http://www.youtube.com/watch?v=U84skGpCpFs
Nokia, te a majmok szintjén vagy.
úgyhogy nekem ne pofázz jó?

És hagyd abba ezt az IQ-hiányos dumát

Az a kistesóm volt te okoska


Ezaz Nokia te a majmok közé tartozol!

liba ha ilyen neved van,és ilyen hülye vagy,még gágoghatnál is
is:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
gfcvslfkmgbkfmvbfcccccccccvmnflknkvmklvsdbmmxdl -fkbgnmbkjgn
fbdgfbfvbköcsöglibavdkmsdlsdvldmvkvvd..................
Ja, igen a kistesód volt az. Hogy erre nem gondoltunk. Akkor biztosan Mexiko_Player-nek is a kistesója volt az. A "kistesók" sokat fórumozhatnak úgylátom, mert ez az oldal teli van ilyen beírásokkal :D

Apropó, a videó tetszett valakinek? :D
DYNASTYA szerintem neveld meg a kistesódat, vagy pedig változtasd meg azt a megfejthetetlen jelszót, amit még ő is kitalált. Vagy közös regisztrációtok van? Ha igen, csinálj neki külön egyet!
Street Ballnak pedig üzenem: gágágá (magyarra fordítva: attól még, hogy benne van a nevedben a labda, nem muszáj pattognod...).
Mexiko_Playernek pedig köszönjük élete első hozzászólását! Bár rendkívül erős titkosítás van a szövegen, egy kis szegmens mégis olvasható a látszólag véletlenszerű karakterek között. Ha jól látom, nekem szól! Igen! Mexiko_Player nekem üzent!! Köszönöm!

LOL, az első olvasásra fel sem tűnt :D

Amúgy mennyi esély van arra, hogy nem szándékosan írta bele azt a 2 szót, hanem a billentyűt csapkodva pont ez jött ki :D
sztem teljesen véletlenül írta bele :| ne hibáztassátok már szerencsétlent :@ genyák
Ja, így már világos. És ő milyen néven van regisztrálva?
ÉRTELMISÉG 0 SZINT PICSOGJATOK MÁR MÁSHOLŰŰŰÁÚ
a picsám N.3310s nicken lett regisztrálva és írt is ide
Na, akkor majd kérj tőle tanácsot, hogy hogyan kell egy magyar fórumba magyar szöveget írni, mert úgy látom, ez neki jobban megy, mint neked (gondolom Mexiko_Player nagy hatással lehetett rád...). Ja és persze nevet is segíthetne választani majd legközelebb, hogy ne ilyen olvashatatlan legyen.
Nem hibáztattam senkit. Kérlek idézd azt a részt ahol szerinted hibáztatom :)

Írok valamit:
gfcvslfkmgbkfmvbfcccccccccvmnflknkvmklvsdbmmxdl -fkbgnmbkjgn
fbdgfbfvbköcsög♦XC¤ÂŞŞÁŞľŅ♦vdkmsdlsdvldmvkvvd..................

Ja, és a "köcsög♦XC¤ÂŞŞÁŞľŅ♦" részt teljesen véletlenül írtam bele. Tudjátok, van ez így :D Aki ezért hibáztat az egy genya :D
Ja, azt hittem eddig, hogy ♦XC¤ÂŞŞÁŞľŅ♦, de mostmár ok. Egyébként az assassin szóban 4 s betű van (persze csak akkor, hogyha én is arra gondolok, amire te regisztráláskor).
hát figyelj, libát könnyebben el lehet téveszteni mint az XC SEGG-et

Az alap ez volt: nem működik a PC game
liba-hülye
Ennyi!!!
ha ez a neved változtasd meg
figyeljetek..

Ez idióta hülye barom csinál ebből ekkora ügyet!!!!

liba te is már egyből belémköszt ha a kistesóm van fent!!!

Idióták
Ekkora faszságot csinálni ha vki kistesója annyit ír a fórumba hogy fbv vlamami!!


tudod direkt írtam...


Én csak az igazat mondom
gágágágágágágágágágágágággg
Húha, kezd ez a topic egy kicsit elfajulni, nem gondoljátok?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

liba IQ=0,0,7

Nem gondolod hogy válaszolni kellene a kérdésre?


a válasz egyszerű:

Ha nem megy a PC game, akkor nem megy

Akkor húzd el a beledet erről az oldalról, ennél van több sokkal jobb oldal is ;)

És ne piszkícsd a fórumit olyan picsogással
hogy miért kell belekötni ha ír a kistesója hogy:fvb vb vagy mi

hülye liba
Jaguar08! Kérlek idézd a kérdést, de szó szerint, mert én nem látok ilyet! Egyébként pedig a következőt fűzném hozzá a dolgokhoz:
1. DYNASTYA, az senkit nem érdekel, hogy a kistesód, vagy valamelyik családtagod, vagy éppen te írtad-e, amit írtál. A te neved mellett szerepel a hozzászólás, ergo te írtad. De egyébként lényegtelen, hogy ki írta, mert amúgy is "hátráltatja a kulturált kommunikációt" (szó szerint idéztem a szabályzatból, amit elvileg a kistesód is olvasott, ha használja az oldalt).
2. Az én hozzászólásom egy jótanács volt, de semmiképpen sem kötöttem beléd, DYNASTYA. Elég érzékeny ember lehetsz, ha egy ilyen mondattól megbántódsz.
3. A topic témájától nem én tértem el először, szóval engem nem kell hibáztatni az itt kialakult álllapotokért.

Szerintem nem kell túlmagyarázni a dolgot.
Nokia ez a video tök zsír:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
tiszta szär nem láttál még jó videót???? gaba