« Back to All Topics
Tiát modinak infit a levesbe
Posted in 
General
Tiát modinak infit a levesbe
Posted in 
General
lol édes megszólítás :D Amúgy Infy-vel semmi bajom, de Tia jó modi lenne
nah helyes ezt már szeretem :D :*
Én csak az igazságot mondom
sztem ne várjátok olyan hevesen, hogy TIA modi legyen
nem várja senki de azé op írhatna vmit..
Túl hülye és gondolom Fox ugyanaz az ember
Tran, ne hülyézd le Tiát me rosszul jársz:p, és én nem ő vok csak elküldte a képet me neki nem sikerült fölrakni.
(nekem is csak negyeccere:p
Én feltételezem előtte volt már valami és azt nem Infy kezdte az 100.
Tiát a levesbe infi maradjon mert fogadnék hogy ö sokkal jobban moderálna :o és a csalókal lenne az tuti infi meg rendesebb Fox tom hogy te vagy Tia jah és jox az szabolcs :) ona tudo hogy otopus az szabolcs neve
ejj de jól tájékozott vagy :)
csak megsúgom h nem én vok Tia és nem is szabi vok;).
jól táékozott 10 hónap a flyordién :D:D honnan tod hogy szabinak becézi magát :D:D
mivan gyhegedus el? Dr.Doki01 akit szabolcs bannolt na? mival Drogbával Octopus ezzeket mind feltörte és még sorolhatnám
a mondás ismerös szabia jeeeeeee egyi 920 pontos amöba bajnok nevét lopta el :D aki te lehetsz :) nem gyausitgatok de megtoom ki az a szabolcs pontosan :)
én 2 éve vok itt bocsi;)
és szabi haverom octopus közös nick volt
Manilla h te mekkora fogyaték vagy... :) 
vigyázat mert tia elopja a nickeket :o :p elöre reszketek de megmonom ennek a nicknek vmi baja lesz esküszöm hogy ip tiltást fogok kérni nektek az Op tól ha elopjátok
lol, ezek nem tudnak nicket lopni
Ezt megálmodtad vagy mi? Sztem nem is ismerjük egymást szal nem kéne szívóznod feleslegesen! Ugyanis nem érdekel ez az egyik a másik meg ne fenyegetőzz mert arra gerjedek és véletlen ellopom a neved :P hiszen annyira jó a neved h mindenki csak a tied akarja és húúú....
feltünési viszketegséged vagy vagy miavas? :))))
Bye..
ez egy játék...ő kezdi én folytatom :):p
és azt sem értem ezt milyen jogon merte irni...
"vigyázat mert tia elopja a nickeket "


télleg nem vagy jó modinak tia 
eddig azthittem, hogy igen, de nem
akadj már le te is na ... :)
A moderátorok szidalmazását abba kéne hagyni Tia mert következményei, lesznek.

Rover
flyordie Moderátor