« Back to All Topics
Snooker break
Posted in 
General
Snooker break
Posted in 
General
Snooker break
Sziasztok!

Egy játék fejlesztési javaslatom lenne, remélem jó helyre írom.

A snookerben ugye a 147 break elérése a végső cél.
Ezt az oldalon írjátok is.
"Lássuk, meg tudod-e csinálni a bűvös 147-es breaket!"

Na mármost észrevettem, hogy ha az ellenfél kilép, akkor a másik játékos azonnal megnyeri a játékot.
Ami nem baj, csak akkor, ha éppen egy nagyobb break közben történik, mert akkor nagyon idegesítő.
Ha mondjuk valakinek már esélyes a 147 elérése, és akkor az ellenfele kiszúrásból kilép, hát nem is tudom elképzelni mit érezne ilyenkor. Nekem lehet, hogy szétdurranna a fejem az idegtől.
A félszázasok is számolva vannak és velem már volt olyan, hogy valaki 49-nél lépett ki, ami elég bosszantó.
Tehát erre szeretnék valami megoldást, azaz ha az egyik fél kilép vagy megszakad a kapcsolat, azért a másik folytathassa a break-et ameddig tudja.

Illetve nem tudom, hogy gondoltatok-e már rá, de szerintem a 100-asokat is számolni kellene. Látom vannak jó játékosok, akik maguknak számolgassák, de azért az lenne a hivatalos, ha az oldal számolná.

Nem tudom ezek a módosítások mennyi erőfeszítésbe kerülnének.
Előre is köszönöm, ha tudtok valamit tenne ezek ügyében.
először is nem a 147 a legnagyobb break amit el lehet érni, hanem 155!
másodszor pedig a jobb játékosok ahogy te fogalmazol írják az infójukban hogy ennyi meg annyi 100ast löktek az kamu mind! pl.: nézd meg Rulez adatlapját, ne mond már hogy úgy löki a 100asokat mint Ronnie O Sullivan! (LOL) 
(lassan már nem is fognak elférni az infójában) 
http://www.flyordie.hu/snooker/breaks.html

 a százasok is nyilván vannak tartva, mint látható.

A kilépés utáni folytatás pillanatnyilag sajnos nem megoldható.
kedves OPERATOR!
én régen löktem egy maximumot, az miért nincs a táblázatban?
(van képem is róla ha valaki nem hinné el) 
Hi!
Nem ez a megfelelő oldal, de nincs kedvem keresgetni.
Pro snookerben amikor egy játékos több ponttal vezet, mint az asztalon lévő max. elérhető és nem talál célgolyót,fehér leesik stb., a pontot megkapja a rosszabbul álló, de ebben az esetben köteles lökni, nem ismételtethet.
Köszi a választ!

Most már látom, hogy valóban szép statisztika van a legnagyobb break-ekről, de azt még mindig nem sikerült megtalálnom, hogy a főoldalról, hogyan lehet oda jutni.
Esetleg van még egyéb statisztika is, amit szintén ilyen nehezen lehet megtalálni. Engem érdekelne ha van még ilyen.

A break folytatást gondoltam, hogy nem egyszerű, főleg így utólag beleszerkeszteni a programba.
Olyanra gondoltam, hogy ha az ellenfél kilép, akkor feljön az a bizonyos ablak, hogy "megnyerted a játékot", aztán nem csak egy oké gomb lenne ott, hanem egy olyan is, hogy a "break folytatása" (márha az a játékos van soron, aki ott maradt).
Persze tudom, hogy nem a gomb felhelyezése a probléma.
Szerintem ez fontos lenne a játszhatóság/játékélmény szempontjából, de persze az is lehet, hogy csak én gondolom ezt így.

Véleményem szerint akik egy ilyen jó kis oldalt összetudnak hozni, azoknak nem hiszem, hogy ez a kis "apróság" gondot okozhat.
De persze ha nem akartok fejleszteni, vagy van fontosabb fejleszteni való, akkor nem szóltam.
Nem technikailag nem lehet megoldani, hanem biztonsági szempontból. Részletekbe nem mennék bele...