« Vissza az összes témához
malom /lasker verseny
Posztolva 
General
 kategóriában
malom /lasker verseny
Posztolva 
General
 kategóriában
malom /lasker verseny
Sziasztok , a malomverseny ujjitására lenne egy javaslatom: jó ötletnek tünik szerintem ha olyan versenyeket szerveznenek, amelyek hasonlitanak a foci vb csoportos játékaira.Minden csoport 4 játékost tartalmazna , minden játékos játszana mindenkivel max 2-xer, az első 2 játékos jutna tovább minden csoportból es igy tovább , mint a foci vb.,amig valaki meg nem nyerne a döntöben a játékot.A játékosokat sorsolás alapján lehetne csoportositani, átlag játék pontszámait véve figyelemül. 
Aki támogatja irjon!
jo otletnek tunik szerintem is ,tamogatom, feldobna egy kicsit a hangulatot malmon.

 
Szerintem nem jó ötlet 10-15 perc alatt vége lenne a versenynek 
Szerintem is nagyon jo ez az otlet , jo volna ha megszerveznetek ezt a versenyt.
JO OTLET LENNE HA NEM CSALNA YELLOWCARD MALMON KULONSZOBABKBAN 1 PERC ALATT 3 VAGY TOBB JATEKOT JATSZIK.
Jó napot!

 Az ötlet nagyon is tetszetős, nagyon hasonló az egyik offline oldal kivitelezéséhez. Ott két csoportban 7-7 játékos van, előre kell jelentkezni a versenyre, míg össze nem gyűlnek a játékosok, de mivel ez egy grandiózusabb esemény, ezért jóval többen regisztrálnának rá. Ha maradna itt is a bullet szisztéma, akkor még meg is valósulhatna egy órában bőven.

 Ha malomban beválna, a többi táblás játékra is kiterjedhetne ez a versenyrendszer.


 Ahogy írták előttem, a csoportok beosztása a játékosok átlagos pontszámától függene, szépen elosztva, hogy kiegyenlített legyen.

Akár indulhatna mindenki 0 ponttal (teljesen függetlenül a játékos átlagos pontszámától), és minden verseny után elmentődne ez a pontszám, ebből lehetne bajnoki ranglistát vezetni, kicsit felváltva a grand prix-t. :)
Sziasztok, szeretnem elmondani ,hogy az uj malomverseny ötlet nagyon tetszik, ahogy Juves is irta igy lehetne egy uj verseny ranglistat vezetni es uj szinben tünne fel a malom, sok uj jatekost vonzana.
Csabi saját magadnak válaszolsz ? hány neved van már 30-40 ?


Hello,minden tisztességes játékot érdemes támogatni, értékelni azt ahol nincs progizás, nagyon jo dolog az hogy a versenyeken ezt be is tiltották. Semmi értelme csalni eszet nem lehet lopni az vagy létezik vagy nem.  Nagyon örültem már eleve annak mikor a progisokat jellel büntették, megérdemlik, mások azért nem jönnek már ide mert átvágják öket évek óta. Remélem az uj laskerversenyen se lehet majd progizni, egyebként ez az ötlet ér egy like-ot! A verseny szellem nemesit.Tamogatom!
Sziasztok fiuk! mikor lesz ez a verseny tud valaki valamit? en is szeretnek resztvenni!
hello jo az otlet orbancsabi, juves, matyi, olga, akos38 es meg sokan masok is tamogatjak akikkel beszeltem ,hogy legyen csoportmerkozeses malomverseny .
Udvozlok minden kedves jatekost, malmost nekem sok baratom van malmon gyakran jatszom en is laskert ibolyaval, lajos baratommal vagy eppen  bronsonnal , matyi haverommal, eppen ezert ugy gondolom nekem is tamogatni kell a foci mintara alapulo csoportmerkozes versenyt, hajra gyozzon a jobbik!
Sziasztok, kedves regi baratomnak Juvesnek koszonhetem hogy megtanultam malmozni, vele nagyon sokszor kulonszobakban atvettuk a malom furfangjait, a laskert is megszerettem vele egyutt, ezert en is tamogatni szeretnem az otletet a verseny legyen ilyen tipusu is,Juannal is szoktam laskerezni igaz o jo jatekos mindig elver de azert ez hozoot ossze minket a lasker versenyre is jar es szerinte is feldobna a jatekot egy ilyen verseny neha -neha.Szep napot!
Sok szeretettel koszontok mindekit, gyerekkoromban en is sokat malmoztam, emlekszem ugy szerettem meg a malmot hogy egyszer iskolabol hazafele belestem a sarba csunya kislany szinte rut kiskacsa lettem ,de az uton talakoztam petivel a szomszed fiuval aki segitett letorolni a sarat es otthol nem kaptam ki cserebe megtanitottam malmozni sokaig egyutt jatszottunk, ez a jatekszenvedely maig megmaradt, igen en is tamogatom a versenyt! sziasztok
hello mindenki engem is regen tanitottak meg malmozni gomb es kukorica szemekkel emlekszem sokat jatszottam a szornyetegnek becezett jatekossal gillel de mindig elvertem, ezt nem lehet abbahagyni ,tamogatom!
hello magyarok mostanaban csak malomozni jovokfelideregebben sokat csajoztam is itt csaltam asszonyt ,de jo volt tamogatom!