« Back to All Topics
Kérelem
Posted in 
Go Moku
Kérelem
Posted in 
Go Moku
Kérelem
Tisztelt Vezetőség!
Szeretnénk kérni,nevezzenek ki egy magyar moderàtort az amőba oldalra,borzasztó mi megy az oldalon.Folyamatos vita,utálkozás,sértegetés .Az amőba szinte màr hasznàlhatatlan pont ezek miatt.
Köszönettel:Nita
❤️
2
Egyetértek, és támogatom a javaslatot. Több játékos túl sokat megenged magának, sértő, ocsmány módon viselkednek.
❤️
2
Szia Nita! Igen sajnos ezen az amőbán oldalon egyre több a vita, ráadásul a viták egyre hevesebbek. Sajnos nagyon sok a rosszindulatú játékos, akikem szinte azt lehet észrevenni, hogy direkt kötekedni és vitát szítani jár fel az oldalra. Folyamatosak az egyre jobban elharapódzó viták és sajnos sok esetben személyeskedéssé is fajulnak. A modik sajnos hiába adnak egy-egy játékosnak fekete pontot, ezzel csak ideiglenesen, vagy még addig sem tudják megoldani a problémát. Ideje lenne végre valami olyan megoldást találni, amiben a játszani vágyó játékosok, valamit a kikapcsolódni vágyó embereknek ne kelljen ilyet nyilvánosan olvasni. Senki sem azért jár az oldalra, hogy sértegessék vagy szidják. Ez nem felnőtt, civilizált emberekhez való és utaló magatartás. Ezért én is szeretném kérni ennek a problémának mielöbbi megoldását. Tisztelettel:!Nemes Gábor
❤️
1
Szia nemes gábor,
Szomorú, amit jelent, és magam is láttam. Azt javaslom, használja a némító gombot, és némítsa el azokat, akik vitatkozni készülnek.
Üdvözlettel, John
Heló John Stewart!
Látom sajnos nem teljesen értetted meg mi a probléma. Viszont azt szomorúan olvasom, hogy azt irtad: te magad is láttad. Mert ez azt jelenti, hogy tudtok a problémáról, viszont vagy nem vesztek tudomást róla, vagy szándékosan hagyjátok, hogy ez így is folytatódjon továbbra is. A némitó gombra kitérve viszont én nem magamra gondoltam, mikor írtam az előző hozzászólásomat.sajnos többségében a hölgyeket érinti a probléma, akiket folyamatosan inzultálnak. Sajnos ez napi szinten történik. Bár sokszor férfiak ellen is elég durva megnyilvánulasokat lehet olvasni. Valamint a fekete pontnak sincsen semmi féle visszatartó ereje, ugyanis a feketepontot kapott játékos ugyanúgy tud a falon írni. (de gondolom ezt észrevettétek). Valami olyan megoldás kellene amelyet, mind a vezetőség, mind a moderátori asszisztensek közösen úgy ítélnek meg, hogy az hatékony módszer lehet a probléma visszaszorítására, vagy annak megfékezésére. Na erre szeretnénk, hogy mielöbbi megoldást találjátok.
Tisztelettel:Nemes Gábor
❤️
3
Helló, sajnos nem beszélek magyarul, ez nem tud annyira segíteni az Amöba szobában.
Természetesen lefordíthat, de nem ilyen sebességgel.
Olyan szobákban dolgozom, ahol megértem a nyelveket (angol, francia, német). 
Nagyon fontos, hogy azonnal bejelentsük az összes sérülést, 
hogy a moderátorok megtehessenek valamit, és szükség esetén hosszabb büntetéseket szabjanak ki. 
Üdvözlet, John
Hello sajnos a probléma meg van az oldalon. A Magyar szobába 1 Magyar Moderátort szeretnénk.Pont ezért a jelentést olvasák a modik nem is biztos hogy jol van forditva és az előzményeket nem biztos hogy tudja: Kérem a vezetöséget vegye fontolora a kérést. Kérem a vezetöséget  szavaztasa meg a kérést.
Edited by Hawwa
❤️
2
Annyit fűznék hozzà,ha az amőba kapna esetleg egy magyar moderátort,aki rendet tudna tenni az oldalon,az nagyban segítené az oldal színvonalànak javulàsàt!Sajnos jelenleg a nullàn àll kb!
❤️
2
Köszönöm Gàbor !
❤️
1
Egyetértek a többi hozzászólóval!
❤️
2