« Back to All Topics
Moderátorokat  keresünk
Posted in 
General
Moderátorokat  keresünk
Posted in 
General
Moderátorokat  keresünk
Kedves Játékosok,

Önkéntes moderátorokat keresünk, mindenekelőtt a magyar amőba és sakk szobákba.
Jelentkezési lap:

http://www.flyordie.hu/elerhetoseg.html

oldal alján található.

Iránymutató elvárások:
 - magyar és angol nyelvtudás
 - "büntetlen" előélet
 - minimum 1 éves tapasztalat a FlyOrDie-on
 - minimum 4 kék pötty a játékos info lapon

Ha ezek közül egyik se igaz rád (vagy csak kis része), akkor ne pazarold a drága idődet a lap kitöltésével. 
Fontos, hogy a lapot angolul töltsd ki!

Köszönjük,

OP
na erre vártam
végre valaki aki +mondja mit kell tenni hogy moderátor legyek, csak azt nem értem, hogy lehet 4 pontot szerezni?
merthogy úgy tudom még csak 3 pontom van
 
ja és ha már itt tartunk mit jelentenek?
annyit tudok hogy:
1=lelkes újonc
2=jelölt
3=tag
4=biggy
5=addikt
6=befolyásos tag
7=fanatikus
a 8 as despota 
ez azt jelenti hogy menyi ideje jácotál és hogy volt a már büntetésed
۰•●¢ĥăмφǐǿŋ™ ●•۰
sziasztok!!
lenne egy pár kérdésem , légyszives válaszoljatok.

ha valaki jelentkezik, és még meg is felel a feltételeknek,akkor mennyi idő mulva  állhat a köz szolgálatába ?
kell-e ? valamilyen képzésen résztvenni ?
van -e ? személyes találkozó valamaly fő op-pal ? , vagy minden online történik ?
és volt-e ? már alkalmasnak látszó jelentkező ?
max hány modot vesztek fel a táblás játékokhoz ?
ha valaki vállalja és alkalmas , van-e ? valami kötelező-szerű időmennyiség amit moderálással kell töltenie ?

hát röviden ennyi :)
a választ előre is köszi :)

ha valaki jelentkezik, és még meg is felel a feltételeknek,akkor mennyi idő mulva állhat a köz szolgálatába ?


ha valaki jelentkezik aki megfelel a fenti feltételeknek, az még nem jelenti automatikusan hogy moderátor is lesz belőle...


kell-e ? valamilyen képzésen résztvenni ?


Nem


van -e ? személyes találkozó valamaly fő op-pal ?


nincs


max hány modot vesztek fel a táblás játékokhoz ?


nincs ilyen korlát egyelőre


ha valaki vállalja és alkalmas , van-e valami kötelező-szerű időmennyiség amit moderálással kell töltenie ?


nincs


OP
én már kitöltöttem  de eddig nem kaptam választ:D
én nem vok op de szerintem nem de ha tévedek bocsi gold:)
Én kitöltöttem.Ugye csak a fórumba értesítenek imélt nem kapok.Vagy azt nem mondják hogy sajnálom nem kellesz:)
Ha viszont igen akkor legyenek szívesek arra az emailcímre küldeni a választ amit beírtam.Ne az ajkanetesre ahonnan elküldtem.Előre is köszönöm
hogy valasszak ki a moderatorokat?
kisorsoljak?
kerlek operator gyorsan valaszolj!
vagy barki mas!
ELORE IS KOSZI
hogy valasszak ki a moderatorokat?
kisorsoljak?
kerlek hamar adjatok valaszt!
ELORE IS KOSZI
Komoly, hogy szkennelt anyakönyvi születési bizonyítványt kell mellékelni.... mert az USÁban el tudják azt olvasni. Megyek is, azonnal beszkennelem, persze...
hali
ezt az oldalt a Sol......  KFT üzemelteti.
az meg egy MAGYAR cég :)
elnézve ezt a topicot remélem a hozzászólók közül senki nem lesz moderátor. 
3 Kérdésem lenne^^ 
1. Hogy lehet ien "kék pontokat" szerezni
2.Nekem mennyi van?:D
3. Előfizetés nélkül is lehet modinak lenni?
az  elsöre a válasz: semmit nem kell roszalkodni éés sokat kell jáccani és jön magátol a dolog
a második a lap alján lévő 
i
betüre katintasz és kiadja az infod és aban bene van 
a harmadikra nem tom a választ
Én úgy tudom nem kell annak lenni de nem tuti.
Welcome, ЯoĢεЯ FεđεЯεЯ
Nem nem kell előfizetőnek lenni.
Azt volt egy modi aki nem előfizis!
Tehát nem biztos hogy kell!
nem tudom mire kell menni segítsetek köszi sakkozó bajnok:D
férfi1 grat az értelmes hozzászóláshoz :) 
hi OP 
kaphatunk-e infot erről a témáról ?
hányan jelentkeztek eddig ?
volt-e már valaki aki alkalmasnak találtatot ?

a választ thx  (ha lezs egyáltalán)
0 értékelhető jelentkezés érkezett...

OP
:(
és a jelentkezőknél mik voltak a legfőbb hiányosságok ?
OP engem tegyél moddá nem lesz több káromkodó :);)
és a jelentkezőknél mik voltak a legfőbb hiányosságok ?


hogy a nevükön kívül nem tudtak/akartak a többi kérdésre is választ adni... Nem véletlenül van ám ott több kérdés...

OP
hééé OP:p én mindent megírtam mégse válaszoltak:D
Te :D:D sztem te nem lehetsz mert volt büntid :) :s jah és én se mehetnék modinak az Tuti
Lol fox te modinak :S kár is volt kitöltened a lapot
hi op

2 kérdés
1; ezek szerint mindenki üres jelentkezési lapot küldött ?
2; van e valaki akit szivesen fogadnátok , de még nem jelentkezett  ?
Szükdésg van-e valamilyen speciális programra, hogy tudjak amőbázni? Nekem csak egy fekete négyzet jelenik meg, a tábla maga nem. Köszönöm előre is a segítségeteket. Flashplayerem van telepítve. Üdv:govanni43
telepisd és engedélyezd a java portot
bye: gold
Ok OP..
ezt a jáccmát megnyerted de a háborúnak nincs vége
visszatérek és bosszút állok
:D:);) im soon back..;)
a böngészőm nem mutatjaaaa hogyyyyy mit írtá OPPPPPPP
írjá újra ha valami problemed van tesa B)
augy ha ezt a nevet bannolod nem velem cseszel ki mer nem az enyém a név:( loptam de pszt :(
áh csak viccelek tod mien mókás fickó vok:D
enyém a név 
písz
The Rockert04 te ugye sulivan04 vagy?Ha igen akko rendezzünk egy téli privát snooker versenyt de 16 00 akkor.ok?
OP ha valaki moderátor akkor valami plusz dolgokat tud csinálni vagy mi lécci válaszolj


arcsibald
Hi!
Bár nem op vagyok, de szerintem a moderátor (egy átlagos helyen, szerintem itt is), tudja tiltani a szabálytalankodókat, a flyordién vagy feketepontot ad nekik, vagy a nicket tiltsa ideiglenesen, illetve véglegesen.
Kb ennyit tud szerintem a moderátor :)

Szia OP! No én tudtommal teljesen kitöltöttem,kb. 2 hónapja. Legalább annyit válaszolhatna valaki,hogy nem kellek,vagy mi az ami még hiányzik. Elég sokat lógok fenn,és érdekelne érdemes e..
Az előző felsoroláshoz ennyit hozzá teszek

-Ideiglenes IP ban
-Végleges IP ban

by: Tija
hi!
OP lene egy kérdésem volt a már értékelhetö jelentkeés és ha volt menyi??
válaszodat elöre  is köszönöm : gold
Tudod operátor már van 1000 játékos jelentkezett de egyse lett az szóval az a véleményem felesleges volt ezt az egészet csinálni.+hidd el rengetegen visszaélnének a moderátori ''hatalommal'' és személyes érzelmekből kirúgnának olyanokat akiket utálnak de nem tettek semmit.
Modi akarok lenni:D csak nem tom minek:D csak kár hogy nem leszek:D  én még nem láttam amőbán modit. Miért?
glugyglágyglugy
Köszönjük, hogy elmondtad! Esetleg a témához is szeretnél hozzászólni?
a moderátorok kapnak fizetést, és ha igen mennyit?
Naná hogy kapnak fizetést.(persze csak, ha van munkahelyük is:D)
Én nem Márk vagyok és már 10 perccel múltam 12:(
 - "büntetlen" előélet

naaa lécci lécci lécci megváltoztam xd

eheh amúgy nem értem ,h ez miért számít..mármint gondolj bele mi ismerjük a büntetteket..simán kiszurjuk őket ..bizalmasaink, előttünk is káromkodnak..kibeszélik hogyan csalnak, szóóval jóól hátba lehet őket szúrni :P >:)
8as magyarba úgysincs senki..vagyis havonta 2szer infibácsi felkukkant azt annyi ...(mondjuk ez nem is probléma)
 :$
Próbaidő ? (A) :| 

U.I.: nemleges választ ill rossz kritikát nem fogadok el :D

***respect


hello én szeretnék moderátor lenni ha kell énminden nap fennt lezsek és ügyelek a rendre és meg tudnád nézni mer kitöltöttem a modi lapot de nem jött rá válasz vgay hogy jól töltöttem ki e?:D és tudok angolul! kérlek válaszolj!:|
Nah azt szeretném mondani hogy 4 éves tapasztalatom van de az a baj hogy nem tudok olyan jól angolul:S

2004ben kezdtem a flyordiet. and 12 éves vok:D
Nah azt szeretném mondani hogy 4 éves tapasztalatom van de az a baj hogy nem tudok olyan jól angolul:S

2004ben kezdtem a flyordiet. and 12 éves vok:D
"magyar és angol nyelvtudás" - szerintem ez azt jelenti, hogy angolul is jól kell tudni.
Sziasztok hogy lehetek moderátor ja és van egy gondom arra pedig lécives válaszoljatok már.Köszi sziasztok
Hi!
Én már jelentkeztem moderátornak, de sajnos csak a pötty nem felel meg :( 2 van, és még rengeteg idő, amire négy lesz. Sajnos még eddig nem vettek fel, de én mondom, hogy jól tudok angolul, és szeretném ha felvennének.
Előre is köszi:
Delta07
Delta, 1 éves tapasztalatod sincs
OPERATOR lenne egy kérdésem....
17 évesen lehet-e MODERATOR lenni?
van-e korhoz kőtve?
Az a baj, hogy én nem tudok magyarul...:(:d
Sziasztok azt akkarom kérdezni h a dartsra lehet-e jelentkezni és ha lehet még van pár kérdésem.
1.Nem vok egy éve előfizus de utálom mikor a főoldalon veszekednek meg káromkodnak.
2.Az angol középfokon beszélem tehát azzal nincs baj.
3.4 pontom sincs csak 3-om de enyire fontos ez nem az a lényeg h megállitsuk a káromkodást és a veszekedés?
A választ köszi
első hozzászólásom itt a fórumon, csak azért néztem fel hogy hátha találok bővebb infót hogy miért áll az oldal, de elkezdtem olvasgatni a topicokat és annyit mondanék hogy itt a fórumon is rendet rakhatna valaki mert ez vicc hogy a sok 12 éves gyerek teleoffolja az egészet, baromságokat irogat össze-vissza, eddig se jártam ide de nem is fogok, meghagyom az ovodának, bár inkább azt mondanám nekik hogy menjenek legózni, aztán délután alvás! bk01
:d hahaha Hát ez nagyon vicces volt, szerintem ha marhaságokat írnának akkor nem is nem lenne fórum se:d, mert pl.: (ha van ilyen) a fórumból kitíltják és nem írhat bele na mind1 hello.! By:boom
én az szeretnék lenni még decemberig kell várni, volt egy bannom 1 órára mert az a kedves SRV kibannolt egy órára egy olyan szóért amit még néha monderátorok is írnak:)
Igen én onnan tudom hogy ki lehet már csak monderátor, akinek még vannak kockái az infójába nekem 3 van ,de még nincs 1 éves tapasztalatom a www.flyordie.hu -n , és még kell 1 pötty, és talán felvesznek. Köszönöm. By:boom
Hazudós embereket szerinted felvesznek boom?
Szerintem nem...
VAlószínűleg igazad van. ;)
sziastok szeretnék moderátor lenni
Kedves OPERATOR!

Meg szeretném érdeklődni hogy táblás játékoknál lehet még Moderatornak jelentkezni? Ha igen, milyen feladatokat kell ellásson a rendtartáson kívül? Meg ha valaki hibázik Moderátorként, és megvonják a jogot tőle, a profilját nem büntetik ugye?

Köszönettel: Jakó Róbert s. k. :)
Oh, elolvastam a szerződést figyelmesebben és most látom hogy csak 18 évtől lehet :( Én csak 16 vagyok :(
kedves OP!
ahogy olvastam a minimujm feltételek között vvan egy olyan hogy min 4 pöty az infoba.
na most ma látam tanxon 1 moderátort és 1 pötye volt.
kérdem hogy lehet moderátor egy 1 es pötyel rendelkező 2006 ban regisztrált játékos?:)
válaszodat várom!
bye: free
Valahol írták,lehet hogy itt,hogy bizonyos esetben vannak kivételek...Ropcsi eme magasztoló hsz.-e hogy kerülhetett ki a fórumra?:D
szaisztok! hány évtöl lehet moderátor lenni?mert énmég csak 11 éevs vagyok:)
Hát Einsteimn-ka...ez az eddigi 8 hozzászólásodból, amiket a mai nap írtál, startból kiderült.
Amúgy ne reménykedj. Óriási szerencsékre, neked még min. 7 évet várnod kell, de lehet majd többet is :D
Nem tudom hogy akar olyan valaki mod.lenni,aki neveket lopkod az ismerőseitől a fly-on..:)
Ismerősek pl.ezek a kérdések?"Van msn-ed?Legyünk barátok!":D
ha programot használtam és mostmár nem akkor mikor tünik el hogy promaot használok?
Üdv, hol kell kitölteni az adatlapot, amiről szó esett, hogy moderátor lehessen valaki? Esetleg itt? Szeretném megkérdezni, hogy azon kívül amiket leírtak, vajon mennyi időt kell tölteni hetente a magyar szobában, valamint mik lennének a fő feladatok? 5 pontom van (Addikt) és van angol tudásom is, valamint úgy érzem megfelelek e feladatra. Várom a választ.

Mail cím: natgeo@citromail.hu

Üdv.!

Hogy érted azt,hogy esetleg itt kell e kitölteni?Itt a fórumon?:D
Esetleg nézd meg ezt:

http://www.flyordie.com/games/help/pre_modapp.html
hello. szeretnék moderátor lenni a 8as poolon. azthiszem a feltételeknek megfelelek. a válaszért előre is kösz. email és msn címem: akos-88@hotmail.com
Pont az előtted lévő hsz.-ben linkeltem be,hogy hol kell jelentkezni.Kitöltöd a lapot angolul,és várod a választ.
Bár látom sikerült nyitnod ezért egy másik topicot is,ami szerintem teljesen felesleges volt.
Hello!

Én jelentkeztem moderátornak sakkra, amőbát is szívesen elvállalom:) de még egyelőre nem kaptam választ.
Jelentkeznék moderátornak:
5 éves tapasztalat a flyon :)
1000 büntetés :)
volt 6 kockám
Tudok angolul :D

Be/Was/Were
Become/Became :D (Ennél jóval többet tudok) :)

Hallod 6000 büntetéssel én nem büszkélkednék ennyire.
Főleg hogy 1000, és csak vicc... :)
sziasztok   OP-ok   MOD-ok
az a kérdés vetődött fel bennem , hogy a jelentkezés nem 22-es  csapdája-e ???

ezek olvashatóak :
A használat feltételei---
1. Regisztráció---  FlyOrDie fenntartja magának a jogot, hogy amennyiben egy Felhasználó valótlan adatokkal vagy több alkalommal regisztrál, az adott Felhasználó Szolgáltatáshoz történő hozzáférését korlátozza vagy megtagadja. 

3. A felhasználói magatartás---Több felhasználónév használata nem megengedett. Ilyen esetben az adott felhasználó összes neve letiltására sor kerülhet

Használati szabályzat---5. Büntetés---5.5. A büntetések elkerülése céljából nem megengedett több név használata. Adott esetben a szabályok ellen vétő felhasználó összes neve kitiltásra kerülhet. 
(lehet , hogy nem az összeset ollóztam ide ebben a témakörben)
szerencsére a FlyOrDie nem szankcionálta eddig a normálisan viselkedő több neveseket . (eddig):) (thx) :)

a jelentkezési lapon pedig... :
Other Nicknames Used on FlyOrDie:  ---(most előny ha több nick-je van vagy hátrány)---

 :)lehet hogy ez az első "ÖNROSTA" a jelentkezők között?? hiszen az első lépés  : FlyOrDie Online Gaming Moderator Application------I AGREE  :)  
tanulja meg mindenki először a szöveg értést ?!?!?!
:)ez egy cseles kis IQ teszt  ? :)
mély  hallgatás=nagy beleegyezés

én max  2 embert ismerek akinek biztos , hogy csak 1  nick-je van

de az egyik nem tud englishül  a  másik meg nem akar moderálni.....:)
Tisztelt OP!

Szeretnék moderátornak jelentkezni. Végig néztem a feltételeket és megfelelek...sőt lehet, hogy túl is teljesítem mivel én 4 nyelvet tudok folyékonyan beszélni és még egy büntetésem illetve figyelmeztetésem sem volt.

Tisztelettel várom válaszodat!!!

Üdv.: Norbert
hali! 
akkor tölcsd ki a jelentkezési lapot.
off: megvolt a 100 hozzászólás a topic hoz:D
Kedves mester norbi!

Itt a jelentkezési lap ha szeretnél jelentkezni --> 
http://www.flyordie.hu/elerhetoseg.html
 .

ahogy megvizsgaltam ami kell ehez en megfelelek.  

Szia,OPERATOR      
Szeretnek jeletkezni.2006 tol jatszok,7 potty es nem emlekszem hogy lettem volna tiltva valaha 
nem is voltam:D  mert akor tudnam rola                                       
                         ere a nickre adhatottok zsoldod 
                         eolre is koszonom!
Neked is ezt ajánlom sakk mivel ha csak ide simán beírod azzal nem történik semmi. Linkre kattints.   
http://www.flyordie.hu/elerhetoseg.html
 
Szia OP.

Még mindig keresi a moderátor?
szia kedves operator!
szeretnem jelentkezni mert en megfelelek
1.2eve hasznalom a flyordie-t.
2.40eves vagyok
3.nem voltam soha bannolva,mert utalom a csalast
4.megvan az 5 pottyom

          Udv   elore is koszonom szepen kedves operator!
Te beszélsz aki a héten regisztrált? Nagy a szád 2 napos kisfiú... Biztos neked is több van!
zana: a 2 év az majd szeptemberben lesz meg;) és amúgy nem ide kell írnod, hanem a legelső bejegyzésben található linken van a jelentkezési lap, amit ki kell töltened:)
Strong 12 évesen addig se jutottál el,hogy magyarul megtanulj. :D Az 1 pöttyödhöz meg gratulálni tudok.
Dani
Lewis a jelentkezés állandó bármikor lehet jelentkezni, nincs korláta hogy mennyi jelentkezést fogadnak el.
Szia!
Én úgy számoltam 3 van!

:D És azt is tudom a matek neked nem az eseted Kukoricadara
>>>Lewis a jelentkezés állandó bármikor lehet jelentkezni, nincs korláta hogy mennyi jelentkezést fogadnak el.

Igen Csabi, köszönöm. Reméltem OP volna választ az üzenetem.
hali!
lewis ezzel a webfordításal nem leszel moderátor;)
Kedves free!

A moderátornak angolul kell tudnia, mivel Lewis angol ezért nem lesz neki probléma, de azért köszönjük.
hali regolak!
A modoknak akit keresnek magyarul és angolul kell tudnia.
Lewis magyarul nem tud:)
>>hali regolak!A modoknak akit keresnek magyarul és angolul kell tudnia.  Lewis magyarul nem tud

Én angol és tudom, hogy egy kis magyar. Köszönöm Csabi :p
Nem szeretnék kikelni magamból de most akkora butaságot mondtál free hogy leborultam a székről.

A magyar modiknak kell tudniuk magyarul is meg angolul is.
Egy angol modinak nem kell tudni magyarul. Szertinted Matt-en meg OP-on kívül ki tud magyarul moderátorok közül? Beszélgess már el magyarul Granttel(Ausztrál) vagy éppen Dirkkel(Német) légyszives.

Szólj ha jutott eredményre. 


yw bro.
Annyit had fűzzek még hozzá hogy magyar modiknak kell beszélniük angolul, de mivel Lewis nem magyar hanem angol ezért neki a nyelvi gond elvan hárítva. 
hali regolak!
Igen de most magyar szobákba keresnek moderátorokat nem angolba:)
Tehát Lewis nem fele meg ennek a kritériumnak:)
Angolba még lehet moderátor ha a többi kritériumnak megfelel:)
A nevét ne figyeld lehet hogy a neve angol de lehet Mo. lakik.
Helló!

Free, tájékozódtál arról hogy minimum 1 idegen nyelvet tudni kell? Ebből a legkönnyebb az Angol.  Szerintem nyilvánvaló hogy mit értek ezzel. 
hali strong!
Ha magyar lenne nem használna webfordítást;)
Strong nem csodálkozok,hogy nem veszed észre lewis nem tud magyarul csak fordítóprogramot használ. Hiszen te is kb. olyan szinted tudod a magyart mint Ő :)
Helló!
Igazad van free nem olvastam el az ezelőtti üzeneteket, és nem voltam tény kész. 
Neked 0nigun0 annyit mondanék, hogy ha ennyire szánalmasan viselkedsz akkor minek akarod elkéregetni a jelszavam, hisz úgyis utálsz. Úgyse adom, de még annyit hogy visszaélni dolgokkal nem éppen az igazi ;)!
hali strong!
Arra kérlek máskor mielőtt beírsz ide a fórumra olvasd el az előző hozzászólásokat és így megkíméled magad a égéstől.:)
I`d like here be or not to be in this the make the team!





Thanks!
Sajnos bajnok az nem fog menni, mert a szövegfordítód angol tudása 0 :(
hali!
Bajnok ez egy magyar forum úgyhogy légy szíves máskor magyarul írjál be ide.
Hello OP! Szeretnék jelentkezni moderátornak. Én vagyok erre az ideális jelölt, és elmondjam, hogy miért? :)

Nem felelek meg a következőknek:

- "büntetlen" előélet (Volt már fegyelmim a suliban, és 4 jegyű szám mennyiségű tiltásom volt. Asszem :D)
- - minimum 4 kék pötty a játékos info lapon (Régen volt 6 de nemtom mikor :D)

Megfelelek ezeknek:

- magyar és angol nyelvtudás (I speak magyar :D)
- minimum 1 éves tapasztalat a FlyOrDie-on
Körülbelül 5 éves tapasztalatom van :) 

És a legjobb imádnak engem a csajok (H) Vicceltem. Tudom, hogy soha nem leszek moderátor, de ha ez segít értek a következő programozási nyelvekhez. Java, PHP, C++, Visual Basic, Perl, Python, HTML || Ez nem is programozási nyelv :p ||

Mindegy csak úgy írtam, de úgy se leszek mod :)
Nagyszerű WebTech.

1. Ne itt jelentkezz moderátornak...
Másrészt ha ilyen sok dolgot tudsz akkor menny technikusnak.
Wolf téged senki nem hívott. Húzz vissza kapálni :D
a kék pöttyök azt jelentik hogy mennyit vagy fent az oldalon.Minnél többet vagy fent annál több a pontod.
Hali!
Nem az jelenti a kocka az infódba hogy mennyit vagy fent hanem hogy mennyit játszol és volt e már büntid :)
Sziasztok.
Ket dolgot szeretnek kerdezni:
1. Konkretan mi a feledata egy moderatornak ?
2. Mik a FlyOrDie elvarasai egy moderatotol ?

Gammonban még nem láttam moderátort!!! 

Amit senki nem kérdezett: Előfizetőnek kell lenni?
én már egyszer jelentkeztem moderátornak nem is olyan régen de nem lettem moderátor ezt miért van? Vagy hogy működik a moderátor felvétel?
Nem, nem kell előfizetőnek lenned de az már egy jó pont hogy nem az azzal járó előnyök miatt jelentkeztél:P
Üdvözlöm OPERATOR!

Jelentkeztem a tegnapi nap folyamán moderátornak, és szeretnék érdeklődni, hogy mennyi idő alatt döntenek erről? A következő feltételeknek megfelelek:
- 1 éves regisztráció (Én 2008-ban regisztráltam)
- Betöltött 18 év (Bőven betöltöttem a 18 évet)
- Tudok magyarul helyesen írni
- 4 pötty az adatlapomon
- Tudok angolul, és egy alap szinten latin nyelven
- Büntetlen előélet
- Elég tapasztalattal rendelkezem az oldalon, szerintem. 
- Van 2 éves chat moderátor tapasztalatom
- Van 1 éves fórum moderátor tapasztalatom

És tisztában vagyok, hogy mi a feladata egy moderátornak. Az lenne a kérdésem, hogy az általam kitöltött jelentkezési lap megfelel, vagy ne is várjak választ?:)

Köszönöm a megtisztelő válaszát:
Blizs
Az első és legfontosabb hogy nem csak a neveden számít a büntetlen előélett, hanem úgy az egész karriereden :) ezt sokan összekeverik és azt hiszik hogy ha elérnek egy bizonyos pötty számot egyböl moderátor lesz az illető. 
ha ennek ellenére megfelelsz minden pontban amit leírsz várj türelmesen, eltarthat 1 kis ideig míg eldöntik hogy felvesznek e téged. attól hogy minden pontban megfelelsz még nem garancia hogy moderátor is leszel. 
figyeld az email cimedet
ha úgy döntött a flyordie hogy felvesz, kapni fogsz egy emailt amelyben tájékoztatnak a továbbiakról például hogy mi legyen a modi neved és mi legyen az email cimed ezeket te választod ki majd pár napon belül *láss csodát* moderátor leszel :)
sok sikert hogy moderátor legyél és ne feledd, ha mégis az lennél ne élj vissza hatalmaddal, ne legyél egy TCA NightWalker kaliberű egyén
:D de személyes meglátásom szerint 4 év alatt 4 pöttyöt elérni nem nagy durranás :@ azért good luck 
Hogy te miket tudsz:O tán moderátor vagy?:Oxd
Ha jól megfizetik beneveznék én is:O:D

Én szivessen belépnék a csapatba ! kérlek titeket jelezetek hogy alkams vagyok-e a feladatra és szivessen segitek nektek amibe tudok : üdvözlettel: ™ Kennis™
Én szivessen belépnék a csapatba ! Bár melyik szobába ahova csak kell ! :) krdezem én van rá esélyem ?:)

Üvzüzletel : Kennis
Szerintem semmi esélyed,még a Magyar se megy ,nemhogy az Angol nyelv
hello én alkalmas vagyok 2007 ota gamelek
hello engem felvesztek nekem jo minden! csak a kocka rosz de az meglesz hamara 3-as a kockám 2007-es év no büntettet elő élet jelentkeztem . meg 8 pool-ra moderator pls
köszönöm
Érdeklödni szeretnék hogy áll-e még a lehetöség hogy bár melyik szobána moderátor lehessek hol szügség van rá ? :!

Üdzözlezzel : ™ Kennis™