« Back to All Topics
Rendetraktam a progisok kozott az 1 perces sakkban xD
Posted in 
General
Rendetraktam a progisok kozott az 1 perces sakkban xD
Posted in 
General
Rendetraktam a progisok kozott az 1 perces sakkban xD
Hello mindenkinek!
Protector-t és Comet-et megvertem nem is akárhogy
xD

Akkor fogj kezet Steelman-el ,körülbelül 1 szinten van az egotok...bár őt túlszárnyalni nem fogod, már olyan messze jár a fellegek világában...erre mond,hogy hogy xD
De Steelman nem progis legalább... tudtommal egy nagymester ő...
kedves figo!
gratulálok az eredményedhez de ehez miért kellet 2 topicot nyitni??
bye:D
Mindenkinek csak a szája nagy...
én megvertem 2 progist!
Az új Comet-nak csak 1 veresége van. Csak nekem sikerult megvernem.
Steelman-hoz pedig engem ne hasonlítsatok, mert nem is vagyok(nem a sakktudásra gondolok) én nem is akarok olyan lenni mint Steel..
Aki ilyet ír a bemutatkozásába, az elottem nem ember...
hanem valami egészen más...
Protector-t pedig 805 pontról vittem le 775-re!
:D 
udv.:figo7

2318
Hello mindenkinek!
Mindenkinek csak a szája nagy, de ezt csinálja valaki utánam!
Az új Comet-nak csak 1 veresége van! az is tolem:D
Steelman-hoz pedig engem ne hasonlítsatok, mert nem is vagyok (nem sakktudásra gondolok) és nem is akarok olyan lenni mint Steel..
Aki ilyet ír a bemutatkozásában, az az én szememben egy nagy 0. 
Protector-ról meg csak annyit, hogy 805 pontja volt a játszmánk elott, és utána meg lett neki...... 775.
-30 pont! hála nekem!
elveszem a pontokat a progisoktól és odaadom annak, aki megérdemli. 
:D
  :D
    :D 

Hello mindenkinek
Mindenkinek csak a szája nagy!
Az új Comet-nak csak 1 veresége van, az is tolem :D
Procesornak pedig 805 pontja volt a játszánk elott.
A játszmánk utána pedig "lesuhant" 775re! -30:D:D:D
2 progis! 2sima parti a részemrol!
Steelman-hoz pedig engem ne hasonlátsatok, mert nem is vagyok (nem sakktudásra gondolok) és nem is akarok olyan lenni mint Steel..
Aki ilyet ír a bemutatkozásában, az szerintetek nem kébzel egy kicsit sokat magárol?
Az én szememben Steelman egy senki.
Ez az ember egy nagy 0.
:D

Hello mindenkinek
Mindenkinek csak a szája nagy!
Az új Comet-nak csak 1 veresége van, az is tolem :D
Procesornak pedig 805 pontja volt a játszánk elott.
A játszmánk utána pedig "lesuhant" 775re! -30:D:D:D
2 progis! 2sima parti a részemrol!
Steelman-hoz pedig engem ne hasonlátsatok, mert nem is vagyok (nem sakktudásra gondolok) és nem is akarok olyan lenni mint Steel..
Aki ilyet ír a bemutatkozásában, az szerintetek nem kébzel egy kicsit sokat magárol?
Az én szememben Steelman egy senki.
Ez az ember egy nagy 0.
:D

Figyelj figo... Te ne figyelmesztess senkit erre valók a moderátorok és az OPERATOR itt nem kell csenkinek figyelmesztetni csak is kizárólag MOD ,OP...
és!... ha nem is akárhogy akkor hogy? vajon hogy verhetsz meg 1 progist... erősebb újjabb progival vagy akkor nem működtek a progik? vagy a server nem támogatta a progit...
ettől még senkit nem kell figyelmesztetni! :|

Mért nem írod le még hetvenszer?:D:D
figo7, marhára nem érdekel minket hogy megverted őket, progiznak tovább, és NE FLOODOLJ! Kiakad a fórum miattad :D
Gratulálunk neked, de ezt mért kell 4-szer megosztanod velünk?:)
hányszor szeretnéd még leírni? elnézést ,hogy megkérdezem ,de jól vagy ?:)
ovis

Én is vertem már meg amőbán 800pontosokat de az is szerencse volt (mint most neked) mégse jöttem a fórumra hogy milyen ügyes vagyok:D:D

Szerencséd volt ennyi:p
ja,és mi újság az oviban?:D
Az oviban biztos letépték az egyik macijának a fejét, erre bedühödött, progihoz nyúlt, és "alázott"... :D
Dicsekedj el hogyan lettél piros! 100-pont alattiaktól gyűjtöttél velem pld. 2 szer játszottál és 0-2!!! Azóta is futsz!!!

Üdv
Figyelj Róbert ilyeneket irni még véletlenül se írj mert bárkit megbánthatsz vagy már magadat bántottad sok gonosz mesétől? Ugy van... te itt  ne beszélj olyat hogy leszakította a másik fejét mert ha énmondok rosszat akkor 
soha többet nem jössz a témára...
vagy ilyesmi...:s
Írhatsz rosszat, kedves Boom, de jönni fogok attól még... :P Persze anyázást meg ilyeneket mellőzve, de felőlem azt is mondhatod hogy túszul ejtetted a TV Maci-t, és sós chipset kérsz érte cserébe :D