« Back to All Topics
Előfizetés
Posted in 
General
Előfizetés
Posted in 
General
Előfizetés
Ĝīąήŧś Ĉąuśęώąý™ néven fizettem elő,2008.10.18.án akkor adtam fel a rózsaszín csekket.szeretnék valami információt kapni hogy mikor érkezik meg.előre is köszönöm 
szerbusz!
ha 2 hét alat nem tröténik semmi irj a flyordie nak egy bizonyitékal alátmasztva a fizetést.
bye: Free:D
Körülbelül két hét,ebbe beleférsz még.
Sziasztok.Szép napot.Érdeklődni szeretnék,és előre bocsánatot kérek ha hülyeséget kérdezek.
Most utaltam át az éves díjat itthonról OTP számláról. És most látom,hogy nem mindegyikről lehet. Akkor most ez baj vagy nem?
Másik kérdésem az lenne,mivel én utaltam az éved díjat,így mikorra várható hogy érvénybe lépjen,vagyis mikor válok regisztráltá.Ez mennyi átfutási idő?
Válaszodat előre is köszönöm.
Tisztelettel:Bacs74
Már ne haragudj, de hova van az írva, hogy nem lehet minden számláról átutalni?

OP
Mint írtam,bocsánat ha hülyeséget kérdezek.Ezekszerint azt kérdeztem.
Viszont megnyugodtam,hogy akkor jól csináltam.:)
Arra tudsz nekem válaszolni,hogy az átutalással történő előfizetés esetében mennyi idő kb. hogy regizve legyek?
Keresgéltem,de ezt sajnos a többi oldalon nem találtam,vagy épp nem jó helyen kerestem.Csak a csekkes befizetésre vonatkozókat találtam.
Ma utaltam.De ne hidd hogy türelmetlen vagyok,csak érdeklődőm.
Válaszod előre is meg köszönöm.
Igazad van OPERATOR!De szerintem felesleges toluk megkérdezni...bar érdemes...de olyan o is mint free kitalal valamit és leirja...aztan ha én erre barmit is reagalok én vagyok a rossz:( Csak azon kéne elgondolkozni ki az aki hulyeségeket ir...mert igaz hogy magam mogott tudok jopar hsz-t ,de egyikben sem irok ilyet...erre annyit ir mindenki hibazik...nem értem miért keni a tobbségre és az altalanossagra..vallalja fel amit leirt és igy korrekt ember lesz !!! 
Az én hosszaszolasom meg egyaltalan nem szanalmas...csak hat az igazsag nem esik jol egyiknek sem!De OP te is latod hogy mi folyik itt...ilyenekkel jonnek ide ,hamis allitasokkal...a masik ha nekem nem tetszene az oldal mar nem lennék itt az is 100% ezt is felvallalom...nem kritizálok ha nem gondolom ugy...én szeretek itt sakkozni :)Téma lezarva...:)ezért nem mondom azt nem jo a tabla...nem jo a reklam...nem jo a szoba ..nem jo a jaték...mert nekem jo!!!ezért vagyok itt!!!
Sziasztok Urak!
Egy nagy, nagy problémával fordulok hozzátok - vélhetően csak én akadok meg itt -, arról van szó hogy pár napja elő szerettem volna fizetni /1 hónapos díj, SMS /de valahol elbénáztam...
Megnéztem előtte a "hogyant" is e szerint csináltam de az utolsó ábra amikor elküldtem és megkaptam az SMS-t valahogy mégsem akart aktiválódni ill. nem jelent meg a folyamatábra.
Mit teszen az, hogy a mobilról kell aktiválni a dolgot?
Küldtem ide-oda, mindenhova a kapott 4 jegyű kódot de semmi eredmény.
Tudtok nekem ebbe segíteni?
Ha megismétlem az "eljárást" nem fog levenni 2 hónapot?
2 email címem van előfizetésnél egy másikat adtam meg, nem azt amivel ide regisztráltam. Lehet ez is baj?
Előre is köszönöm a kiokosítást.
Üdv.: Kornél
A négyjegyű kódot nem kell sehovasem küldözgetni, az ugyanis valószinüleg a onebip jelszavad.

Azt javasolnám, hogy nézd át ezt az oldalt mégegyszer:

http://www.flyordie.hu/help/onebip/index.html


OP
Köszi szépen sikerült aktiválnom 2 napja, még nem tudok "fizetősen" belépni de gondolom még pár nap és ez is megoldódik.
Üdv.: Kornél
Szia

Szerintem az sms előfizetés azonnal megjelenik,nem kell napokat várnod rá!Tehát valószínűleg még mindig nem jó valami nálad!Nekem is csak másodjára sikerült aktiválnom,ezzel a négy jegyű kóddal a onebip oldalán kell belépned,és ott a "BUY NOW"-t nyomd mégegyszer!Nekem utána rögtön aktív lett!Arról nem tudok nyilatkozni,hogy kétszer vette e le a pénzt,vagy nem.
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogyan lehet SMS-ben 1 évre előfizetni??
Engem meg az érdekelne,hogy miért kérdezel ilyeneket?:D
Nézd meg figyelmesen az előfizetéseket,és rájössz a válaszra magadtól is(remélem)!Egyébként sztem ne a legdrágább megoldáshoz ragaszkodj....
szia!
egyzserű: 12 szer küpdesz smst és ott van az 1 éves elöfizud sms el:D XD
bye Free:D
Igen,kb.háromszor annyiból,mint átutalással!!:)
Sziasztok!
Az én problémám valószínű akkut...sehogyan sem sikerül az SMS aktiválás, noha a feltöltésem rendben /jobb felső sarokban kiírja/ és megpróbáltam mégegyszer, kétszer...többször...de már belefáradtam a minduntalan "helytelen" email cím beírásánál /Email address not valid -üzengeti szorgosan és nem enged tovább/
Hát ennyi a rövid történet a reklámok lepucolásának igénye tekintetében...
"helytelen" email cím beírásánál /Email address not valid 

ezt mi írja ki pontosan?

OP
Szia OP!
Egy rózsaszínű háttérben pontosan ez van: Email address not valid

Please check your email address and try again.

...és innen csak visszafelé tudok menni előre egy millimétert sem.
Hát csak ennyi a gondom már lassan 10 napja:-)
Hát ettől nem lettem okosabb, hogy rózsaszín háttér...
Miért nem küldesz egy screenshotot supportnak, amivel együtt azt is leírod hogy egész pontosan mit is csinálsz előtte?

OP
Szia OP!

Tanácsod megfogadtam és nekiugrottam "fotózni" a problémát amit el is küldtem apró kísérő szöveggel a submitBug@flyordie.com címre, remélem jó helyen landol és talán pontot tudunk tenni a sikertörténetem végére:-)
En telefonnal fizettem elo es miutan tettem buy now-t bementem a jatekba es elofizeto voltam
Igen,most hogy már másodjára használtam a telefonos előfizetést,simán ment minden!:)