« Back to All Topics
csalók:S
Posted in 
General
csalók:S
Posted in 
General
csalók:S
miért nem lehet ezeket a szánalmas csalókat kitiltani az amőbából?ráadásul úgy beszél hogy folyik a nyála a szennytől
"úgy beszél hogy folyik a nyála a szennytől"

Nekem is? :)

"miért nem lehet ezeket a szánalmas csalókat kitiltani az amőbából?"

Én is progizok, na és? nem csalás. Szóljatok be nyugottan felválalom egy progit tuningolok fel. Valami gondod vele?

Goodbye :)
hali!
az a gopnd vele hogy 0 az amöbatudásdo és progizol és utána keménykedsz hogy 800 as szintű vayg .
szánalmas.
progisok=csalok!!!
bye: Free:D
Üdv.
Hihetelen amit ez a Pumkinhead és a bandája pld.Selby elmüvelnek...Pontadások,Fenyegetőzések(van egy modi barátom és kitiltatlak ha nemadod fel nekem a metset),megértem hogy elöfizetők,de azért nemkéne kiskirájkodni,vagy nekik mindent szabad?:)

Tisztelettel:A Falra Festett Ördög:D
Üdv! Szerint meg azok a szánalmasak akik a sokpontosokat egyből lecsalózzák, leprogisozzák csak azért mert jobbak náluk ezzel van a legnagyobb gond...
hali!
az a gond a progikal hogy aki progzik már isten királynak hiszi magát ami szánalmas és ha elver valakit egyböl lebénázza meg lehorgya mindenek közbe ő se obb csak egy progit használ.
ki kellene tiltani ezeket a progis csalokat.
Üdv!
A csalók nem attól csalók hogy progiznak,ez nemis lenne nagy gond ha progik ellen csinálnák,de amikor a tiszteséges játékost verik a 'kinem jelzett progik' az már pofátlanság,nemis beszélve a 'pontadásról'...

A legnagyobb csalók=azok akik még az 1 perces Sakkon is progiznak,ez már szánalmas.

Az egész FOD problémáját megoldaná,ha a progik nem kerülnének fel a Top listára,ha ez megvalosulna,akkor lenne értelme is 'nemprogizni' mig ez nemvalosul meg,addig menni fog ez a lehetetlen helyzet...

Op,plees ha lessz időd nézz utánna ennek a Selby gyereknek,mert egyre 'szánalmasabb' ami müvel.

Tisztelettel:A Falra Festett Ördög.
Olyan szánalmas hogy azt mondja az új embereknek a tanxon
1-2 csaló hogy adj pontot különben kitiltalak mert az "előfitető jel azt jelenti szerintük"
És ennek bedőlnek az új gyerekek...
Szerintem a tanxra el kéne 1 új magyar moderátor.
Persze majd nyugodtan elbeszélek az angol moderátorral hogy 
Ez a gyerek csaló priváton ő erre azt mondja mert maygar csak azt mondja rá hogy no!
És kitiltanak... Erre nincs magyarázat?
Tudom hogy benne van a szabályba hogy a moderátoroknak van jogok... De én milyóta flyordie-zek azóta nem láttam 1-nél több maygar moderátort csak angolt de azt rengeteget. És már unom hogyha megszólítom őket 1 fontos dologgal demerit!
Kid Dragon sztem meg az a szánalmas, hogy ezek az új emberek képtelenek a szabályzatot elolvasni. Meg az is, hogy te véded ezért őket.
A felkiáltójeleseket miért nem lehet egyszerűen kitiltani? Ha progizik, akkor azért érdemli meg a kitiltást, mert csalt, ha pedig nem progizik akkor tanuljom meg egyszerre 1 dolgot csinálni az illető. (Nem MSN-ezni, pókerezni, stb... kell játék közben.) Persze így sem lesz minden csaló kitiltva, de a legtöbbjük igen. Bizton állítom, hogy jóval kevesebb azon csalók száma akiknél nincs jel, mint azt sokan hiszik.