« Back to All Topics
verseny 22:00 kor!?
Posted in 
General
verseny 22:00 kor!?
Posted in 
General
verseny 22:00 kor!?
Tisztelt Operátorok!

Érdeklődni szeretnék, hogy miért tették át a szerda 21órás bullet versenyt 22:00 ra? Nem lehetne visszatenni? vagy a héten még egy időpontot kiírni? vagy hogy van ez? 

válaszukat előre is köszönöm
szia!
azért mert oraátálitás volt és 1 orával elöre álitotuk az orát.
amugy nem értme mi értelem az oraálitásnak.

pld.azért mert nem csak te létezel egyedül a világon.
vannak brazilok,kinaiak,amerikaik stb...

az idő ugy van téve hogy mindenkinek jó legyen,szerintem egy emberért nem fogjak visszaálitani az időt...

Tisztelettel:GutBesserGösser.
Köszönöm a hozzászólásotokat, talán valóban a nemzetközi órák miatt van:D Azért sajnálom, hogy az OP nem válaszolt. Igazából lenne még egy kérdésem hozzá:

Kedves OP!
Megnyertem a múltheti bullet versenyt és azt hallottam, hogy azért nem kapok V.I.P. kitüntetést, mert már voltam bannolva. Igaz, de mikor? (körülbelül 2évvel ezelőtt) MENNYI AZ ELÉVÜLÉSI IDŐ?:DXD (5év?):D
Őszintén szólva kissé igazságtalannak érzem, hogy így kellett megtudnom, ezért javasolnám amennyiben van rá lehetőség tüntessék fel valahova nagy betűkkel az apró betűs szabályokat is.

Azért akkora kár nem ért:) de szeretnék választ kapni a kérdésemre:)
                                       köszöntettel: Kata
Hali!

Nincs olyan hogy elévülési idő, ha már voltál büntetve, nem kaphatsz VIP-et. Nem tudom miért, nem vagyok OP. Amúgy valaki kérdezte azt, hogy mi értelme az óraátállításnak. "Csupán" energiamegtakarítási célokból vezették be, és ez mindmáig hasznosnak bizonyult :)
Elévülési idő? lol Már elnézést a drasztikus példához de ha te eltöröd a Rendőrfőkapitány anyukájának a kezét és utánna x idő mulva kéred hogy bocsásson meg és tegyen meg ezredessé szted megteszi majd azért mert elévülési idöre hivatkozol? :D
Minden elévül egyszer!

Hihetetlen, hogy ez csak egy netes játék és ilyen szigorúan nézik., ha így állunk akkor bizonyítsák be hogy annak idején miért lettem kitiltva., mert az sem igazán érthető, mivel nem csaltam!
..... ha egyáltalán emlékszik még rá valaki! Amennyiben megmutatják a bizonyítékot elhiszem és elfogadom!

És még valami.. kissé mérges vagyok , hogy előfizető létemre az Operátorok még arra sem veszik a fáradtságot, hogy valami valós indokot felhozzanak és bebizonyítsák. Vagy a szabályzatot írják ki normálisan...mit bánom is én az ő feladatuk a panaszokat kezelni vagy nem? A V.I.P/DSC kitüntetést máig nem kaptam meg....

Kissé csalódott vagyok a fly-al kapcsolatban pedig imádom ezt az oldalt annak ellenére, hogy sokan szidják...
A szabályzat normálisan ki van írva.
Nem tudom kinél hogy működik ez a tényállás de nálam ha elkezdek egy játékot az első regisztrálás ELŐTT 
 hogy átolvasom figyelmesen a szabályzatot. Ha ezt valamilyen módon mások elkerülik az ne csodálkozzon hogy megszeg egy szabályt, aminek az oka az ismeretek hiányában keresendő. És az nem kifogás hogy nem tudtam hogy nem szabad. De azért ha még nem olvasod át a szabályzatot netalántán akkor is a józan paraszti ésszel is kitalálható hogy mi helyes és mi nem az.
ezt most úgy mondod mintha én lennék a hibás. 

Jó mindegy hagyjuk nem érdekel ezer és ezer dologgal tudnék érvelni, de nincs kedvem hiszen ez csak egy netes játék. Majd ha komolyan akarok versenyezni itt, elköltözöm vagy új IP címet kérek:):p 

sziasztok