« Back to All Topics
Nem gyenge 
Posted in 
General
Nem gyenge 
Posted in 
General
Nem gyenge 
Angolban, szombaton, este fél 10-kor, kb. 35 meccsből 10 meccs volt úgy lefagyva, hogy a kezdőlökés se történt meg.
(NEM IDEGESÍTŐ AMÚGY)
hali Skilled!
Egy topic van már ebben a témában abba kellet volna ezt beleírnod nem uj topicot nyitni.
Free azért ne szolj hozzá egy topichoz hogy nem tudsz segíteni abban. Ha irkálnod kell irkálj a jegyzettömbe vagy más szöveges programba.

Bazsi ez a fejlesztések miatt van, amint ezek véget érnek újra jó lesz.
hali regolak!
Engem zavar a sok topic nyitás fölöslegesen mert 1 topic is elég lenne egy probléma kitárgyalására.
Szerintem nyissatok topic-ot annak megvitatására is, hogy egy témára legyen e több topicban írogatás vagy sem. Like Bazsi. Valamit arra is, hogy ezt kit zavar és kit nem... Like Free007 Bond! ... Az lesz a tuti :)


Űdv

Szeretném kezdeményezni egy olyan szoba létrehozását ahol minden játék alapból le van fagyva, nincs dákó, se lövési lehetőség, semmilyen megnyilvánulási formája a játéknak, csak beszélgetni lehet a játék közben, illetve ha nem probléma és megoldható, akkor minden mondatban egyszer kifagyhatna a chat is!

Előre is köszönöm! (Pont ahogy a kiváló fejlesztéseket is - mint például pc-n a vastag betűkészletet, most már értem miért tartott évekig a fejlesztés!)

Éljen május 2.-a is!