« Back to All Topics
Toplista
Posted in 
General
Toplista
Posted in 
General
Toplista
Halihó!
Az lenne az egyszerű kérdésem, hogy nem lenne-e egyszerűbb ha benne lennének nem fizus nickek is a toplistában, mert pl. az én helyzetem a következő: jelen pillanatban 796 pontom van 8-poolon és az első helyezettnek a listán 760, így tehát nála van a korona - tehát kérdem én, mi értelme a toplistának, ha nem is a valós sorrendet mutatja?
A toplista direkt arra van kitalálva hogy az előfizetők felkerüljenek rá, ha jól tudom te már fizettél elő ha jól tudom 3 perc és tied a korona(ha előfizetsz).
"A toplista direkt arra van kitalálva hogy az előfizetők felkerüljenek rá, ha jól tudom te már fizettél elő ha jól tudom 3 perc és tied a korona(ha előfizetsz)."
És szerinted van értelme így a koronának és a toplistának, ha semmi köze a valósághoz?
Én megértem, hogy az előfizetőknek csinálták, de az ember azért néz a toplistára, hogy megtudja, hány pont kell még ahhoz hogy felkerüljön, vagy hogy mennyije van a listavezetőnek; és akkor kiderül, hogy pl.: aki vezeti a listát, tehát akinél a korona van, az igazából nem az első a játékban - mégegyszer kérdem, van értelme?
És ha kérhetem, ne csinálj személyes ügyet ebből, hogyha előfizetek akkor 3 perc és nálam a korona - mert ez a toplista-dolog nem csak rám vonatkozik.
hali!
Igazad van skilled így tényleg nem sok értelme van a toplistának hogy a korona csak a 2 dik vagy 3 dik legtöbb pontal rendelkező játékosnál van.
Skilled Fireball, ez a toplistás kérdés már más topikban is felmerült, hogy a nem előfizetők számára miért nincs ilyen lehetőség. Az itt a "baj", tudod, hogy mikor az előfizetés lehetősége a köztudatban is megjelent, akkor ez egy elég nagy vonzerőnek számított, hogy az ember előfizessen a nevére, és ott láthassa magát a "legjobbak" között, és ez mindmáig így van: állítani merem, hogy az előfizusok 65%-ának ez az elsődleges oka, hogy előfizet, a maradék 35% pedig a reklámok eltűnéséért. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy oké, hogy ez így tényleg nem reális - látva a képet, amit mellékeltél - , viszont ha publikus lenne teljesen a toplista, tehát a nem előfizetők is felkerülnének, akkor egyrészt lényegesen kevesebben fizetnének elő, másrészt a szervernek közel 1000x több adatot kéne feldolgoznia, elvégre minden játékost kéne akkor figyelnie, 0 ponttól 1200-ig, vagy tudom is, mennyi volt a FoD történetének legnagyobb pontja, és hát valljuk be, ez az üzemeltetőknek biztosan nem éri meg, ők ebből (is) megélnek. Az pedig, hogy lenne külön a nem előfizetőknek toplista, az szintén nem valósulhat meg, mert ugyanúgy értelmét vesztené az előfizetéses toplista. Ez így sajnos patthelyzet. De ha mondjuk azt nézzük, hogy például az összes táblás játékra egy éves előfizetés a 2000 Ft-ot meg se közelíti, úgy azt mondom, igazán nem veszélyes ár azokért a funkciókért, amit ez a "kiváltságos rang" eredményez.

Üdv: JR.
Jakó Róbert2; én értem, hogy ez bevétel kiesés lenne, de biztos tudnák mással is pótolni, és úgy megoldani, hogy a toplistának legyen értelme. Azonkívül nekem nem ""kiváltságos rang"" ha koronát szerzek, mert attól nem leszek se jobb, se rosszabb(azonkívül 1000x volt már).
Én tényleg csak amiatt nyitottam ezt a topicot, hogy felhívjam a figyelmet erre az alapvető hibára.
sziasztok.
két észrevétel lenne.az első:talán megérdemelnének a nem előfizetők annyit,hogy pl 650 pont felett felkerüljenek a listára.akkor megmaradna a részben kiváltság is....
a másik:ha gond az,hogy ezrek pontszámait nézzék,akkor mi lenne ha pl. a fele a játékosoknak,vagy akár mindenki előfizetne...akkor miként lenne a pontfigyelés a szervernek??és még egy valami...nem tudom,mennyit kapnak a reklámokért,amit ezrek néznek itt,mert nem előfizusok...az is hoz hasznot.meg "áremelést"a látogatottság miatt....hát kapjanak a nem előfizusok is némi hálát ezért:)
további szép napot,sziasztok!
Igazad van Balázs teljes mértékben mert ez igy annyira értelmetlen hogy a fizusok vannak csak toplistán.Igy ez már nem is toplista.Szóval kedves OP ha lehetőség van rá ezt javíthatnád.
Üdv:David.
Halihó!
Visszajöttem a szünetre, és a régi probléma még mindig megvan, csak már nem velem: a koronás 811, lapoueze meg 852...
Csak ennyit gondoltam hozzáfűzni
hali!
Üdv újra Skilled!
Ez a probléma még sokáig fent fog maradni ez biztos és ez ellen mi nem tudunk semmit se tenni.
ha anyyira akarsz csodalkozin menyj fel rugos focira :S ott vagy 20 an korona felet vannak
Csá sakk98 már nem 20 an elözik megaz elsöt mácsak páran 
mert elöfizetem.Régen rugosfocin minimum 160 pontal lehetett bekerülni most meg 1 nyerésel top10 be kerülsz
hát rége szépidök:D



by:Xwikin