« Back to All Topics
idegesítő
Posted in 
General
idegesítő
Posted in 
General
idegesítő
Hello,lenne egy problémám.9-es poolon játszom,és nyerek egy meccset,kilépnék az előszobába,kiírja ,hogy a játék mindjárt folytatódik és elkezd visszaszámolni 20-tól,ugyanúgy,mint mikor először belépek a játékba..Miért van ez?
hali!
Ezt a jelenséget én is tapasztaltam mostanság de hogy miért van nem tudom érdekel engem is mi okozza ezt a hibát.
Valószínű levették a reklámokat, mert sok panasz érkezett, hogy fagyaszt játék közben, így 20 másodpercet ki kell várni (valamit valamiért), mivel az lett az "új" reklámfelület. Ez csak feltételezés... 
ez a probléma szerintem minden játékban fenn áll,engem is érdekel mi lehet az oka
Új hirdetési rendszert vezettünk be a napokban, minek folyományaként játék közben nincs reklám, cserébe viszont a meccsek után időnként egy rövidebb hirdetést mutatunk időnként.
Ennek egyik előnye az eddigiekkel szemben, hogy a játékkal nem interferál (cpu használat, zavaró/mozgó/hangos reklámok, fókuszelvétel), ígyhát reméljük hogy a kezdeti idegenkedés után végül zavartalanabb lesz a játékélmény.

Akit zavar a 18 mp-es rövid hirdetés, annak továbbra is ajánljuk előfizetési opciónkat, melynek során kb. két mozijegy áráért egy egész évig reklámmentesen, várakozási idő nélkül játszhat játékainkon.

Köszönjük a visszajelzéseket.

OP
Ez mindegyikbe van vagy csak a dartsba?
hali!
Nighwod ez mindegyik játékban megvan.
Ebben a topicban még egy szó nem esett a darts-ról. Biliárdról igen. Szerintem pedig mindegyikben. Ha másképp lenne akkor OP azt odaírta volna h csak melyiknél.
xFREEx en most neztem meg es a snookerbe a poolba es a 9esbe  is megvan a hirdetes sot meg a dartsba is.
Csak azt nem értem, ebben az új reklámozásban, hogy szerintem nem mindenkinek ugyanannyi ideig mutatja a reklámfelületet. (nem az előfizetőkre gondoltam) Már többször előfordult, hogy én léptem ki előbb a partiból és amikor lement a reklám, akkor az előző ellenfelem már elkezdett egy új partit. Hogyan lehetséges ez? Nem mindenkinek egyforma hosszú az a 20 s?
Hát nem mindíg tölt 20 mp-t,van hogy tölt,van hogy nem :@
Ez az új rendszer szánalmas ha csak runner-eket fog ki az ember:( Nekem ma csak ebben volt részem, és minden játék után várni...Na meg fura volt az is, h kicsi lett az ablak XD De mindenképp jobb, mint h játék közben a sok hülyeség villogjon.
Ez annyira idegesítő, hogy bennem azt váltja ki, hogy keresek másik helyet ahol játszhatok.

Igaz, hogy én csak 1 játékos vagyok, de más is így tehet. Aki fizet az pedig azért is fizet - gondolom én naivan -, hogy sokan vannak itt.

A játékosokat pedig könnyebb megtartani mint visszaszerezni.
hali!
Nem minden játék után tölti be a reklámot.
Ma egy jó pár dartsmeccset játszottam le és ezt tapasztaltam. 
Hogy ez miért van nem tudom.
Ludas,szerintem az előfizetés sem annyira elérhetetlen áron van,egyrészt.Másrészt máshol is vannak reklámok.Harmadrészt meg mit lázítasz itt?!? :D
újra lett telepítve az egész gépem....xp-t használok megint és az a problémám, hogy bulleten állandóan elhalványodik a kép és ugrik egyet aztán amikor kattintok egyet a honlap címére akkor vissza élesedik....mitől lehet ez? nagyon idegesít....előfizető vagyok így nem értem, a javámmal nincs gond...talán rosszul lett telepítve a videó kártyám vagy valami? nincs ötletetek modik?

előre is köszi
Az valószinüleg videókártya. De ha nem jön helyre ha újraraktad, akkor sztem rakd újra megint a wint.
Úgy látom az új hírdetési rendszer máris a múlté lett...
nem locika ez nagyn jo mert ha jatekba vagy nem fagyaszt de ha meg nem vagy jatekba akor van az meg kit erdekel hogy kint fagysz e meg 20 masodpercet se kell varnod 
sakk98: Megkérlek figyelmesen olvasd el amire reagálsz. És járj is utánna a dolgoknak... A reklám ugyan úgy van ahogy régen...Szóval kérlek ne okoskodj...
Hali!
Kedves Op!
Légy szíves tedd vissza az előző reklám verziót mert ez a régi nagyon zavaró.
Egyes embereket nem értek meg miért zavarja hogy játék után várni kellet 10 15 másodpercet.
Nekem ha nem jácok ota reklámok de ha jácok eltünek.És free ez jobb minta fagyna a játék.
sakk98: ne haragudj...én hibáztam...nem volt időm játszani, ezért nem láttam h ha játszok akkor eltünnek a reklámok. Esetleg ha használnál írásjeleket, akkor könnyebben megértettem volna. Még 1x bocs, h letámadtalak.
ez van amit xwikin mond nezetek szet mielot irjatok a semit mert ti is csak felmentek a lobbyba kritizalni masokat jatekszint meg 0 ugye locika? kivancsi vagyok hol vagy nagymester nem ugy mint en 
lol...sakk98...ezzel most elástad magad...

Mellesleg, az este játszodtam egyet, és játék után nem kerültem egyből lobbyba...szóval azért mégsem úgy van...na de mind1.
LociKA elavult a neted .....
Tudod is te, h milyen netem van nekem...