« Back to All Topics
darts probléma
Posted in 
General
darts probléma
Posted in 
General
darts probléma
Hy. Szaggat az egész játék,a gépemmel nincs semmi baj. Mi lehet a probléma? 
Nem a géped a ludas, sokan vannak fent és a szerver nem bírhatja... Lehet a szolgáltatód, lehet maga a honlap, ki tudja?
Én nem ezért fizettem elő,hogy megőrüljek ,mert már annyira szaggat nem lehet kibírni. Nálam nincs probléma 100%.
Ha mások nem panaszkodnak, akkor vagy a géped, vagy a neted:D
 Értsd már meg nálam nincs probléma. Amúgy dartson többet írták szaggat nekik is,de más választásom nincs, várom,míg megjavul,hy.
Hát régeben amőbán szokott de ot meg javúl darcon is meg fogg javulni
Aha meg meg. 4 napja nem tudok játszani mert szaggat és szaggat. Nem lehet élvezni a játékot,számtalan játékot buktam amiatt,mert szaggat. Kérem nézzenek utána,a gépemmel,net szolgáltatómmal semmi probléma nincs. Köszönöm 
Üdv Spin!

Honnan tudod, hogy nem nálad van a baj? 256 MB rammod van és csodákat vársz? :)
2 GB ram vettem, net szolgáltatót hívtam gond nincs,
Újraraktam mozzillát,kicsivel javult,de még mindíg nem tökéletes.
WebTech,bravo....Figyelj,nekem nem 256RAM-om van,és nekem is szaggat.Hmm...? További értelmes kérdéseket elkerülendő,van netem is...:)Sőt,a gépemmel sem hinném,hogy bármi baj lenne,egyik napról a másikra.

Kérem szépen én is az illetékeseket,hogy nézzenek utána,mert zavaró ez az akadozás,szaggatás!
hali!
Mostanában nem szoktam darts-ni de nem lehetetlen hogy szaggat a játék.
Az is lehet hogy vírus van a gépeden spin ami belassítja a gépedet.
Próbáld meg másik böngészővel ha azzal is szaggat akkor biztos nem nálad van a probléma .
web tech miröl beszélsz 2-gb ramja van már csak tudom a tesómrol van szó nem kéne ilyen magas lóról beszélni gusztustalan vagy.....
Szorozd meg 4-el, és kijön az amennyi nekem van...
WebTech,szerinted kit érdekel,hogy neked milyen géped van?Nekünk attól még szaggat a darts,és nemhogy javulna,semmivel sem jobb.Nincs a gépemmel baj,eddig sem volt,tudtam játszani.Most nem tudok!
Harrows,próbáld meg exploreren,azon valamivel jobb.
Webtech ebbe nagyon bele kellett szólnod:D
Explorer-el sem jó,akad,én meg folyamatosan bukom a meccseket.... :S Tényleg nem lehet ezzel semmit csinálni,hogy újra jó legyen?
Ezekre a kérdésekre kellene pontos válasz:
1. Mit jelent pontosan hogy "szaggat" az egész játék?
- akadozva mozog a kéz célzáskor?
- akadozva mozog a kéz dobáskor?
- akadozva repül a nyíl?
- egyéb?
2. "Szaggat" gyakorló módban is?
3. "Szaggat", ha a gép dátumát visszaállítod 2010. szeptemberre?
4. Mennyi a processzor használat, miközben "szaggat"?
Ezt a taszk-menedzserben (jobb klikk a tálcán, Windows Feladatkezelő) lehet nézni, és azt is, hogy melyik process (folyamat) terheli a gépet.
ez komoly valasz volt DEVELOPER orulok hogy vanak itt profik is.


Szia!

Szóval:

-Igen,dobáskor megakad a kéz,és nem igazán oda repül a nyíl,ahová kellene
-Úgy vettem észre,gyakorló módban is csinálja
-Valahogy olyan,mintha nem is látnád,ahogy repül a nyíl,"hirtelen" érkezik a táblába
-Processzor (CPU) használat mindeközben 3-4%-tól 60-65%-ig.(Egyébként ezt egy hármas gombkombinációval egyszerűbb megnézni-Ctrl-Felfelé nyíl-Esc)
-A dátumot nem állítottam vissza.


Update:

A dátumot visszaállítva kevésbé akad,de akkor is akad kissé.
Amikor folyamatosan lengeted a kezet előre-hátra (anélkül, hogy elengednéd a nyilat), folyamatos a mozgás vagy ugrál? És mennyi közben a CPU terhelés?
(És ugyanezt ellenőrizni kellene visszaállított dátummal is, ha így ugrál.)

Hali!
Érdekes nálam nem szaggat a darts pedig nem egy csúcs pc-m van.
Szerintem telepítsd újra az XP-t, úgy is szerintem mindenki azt használ. Nem értem miért nem lehet Win7-et használni? De komolyan..
WebTech...mindenki nem a tegnap vett gépet...
Windows 7 Gépigénye:

    *  1GHz processzor (32- vagy 64-bit)
    * 1GB memória
    * 16GB üres hely a merevlemezen
    * DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)
    * DVD-R/W meghajtó

Ezen már elég szépen elfut, teszteltem egy ismerős gépén. 
Másrészről nekem az XP jobban bejön.
Másrészt nehéz már a komolyabb gépekre feltenni..
hali!
A win7-n nem fut minden pc-s játék.
Nincs mindenkinek szuper gépe még ahogy írták előttem is.
Vírus lehet gépeden nagy valószínűséggel.
WebTech,nekem nincs komolyabb gépem.De ettől függetlenül nem jön be a 7-es,XP párti vagyok,ezt szoktam meg,ezt szeretem.
Spin ajánlására a szaggatás ellen,nem Explorer-t használok,hanem Opera-t.Lényegesen jobb lett azóta,ezért ajánlom akiknek szaggat,próbálják ki!