« Back to All Topics
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Üdv!
Sokszor kíváncsivá tesz, hogy ki, milyen játékon és mikor szerzett VIP-et. Viszont ez nincs láthatóan rögzítve. Nem tudom menyire kivitelezhető a játékos info-ban ezt feltüntetni, vagy ha a VIP csillagra vinnénk a kurzort, akkor a buborékban ezek az adatok megjelennek.
Ez tényleg jó ötlet,hiszen nem lehet tudni senkiről sem,
hogy melyik játékban szerzett vip-et!:o
A vip-re mindenki csak büszke lehet,mert azt jelzi,hogy 
valamelyik játékban bajnok lett!:)

Nem épp bajnok lett hanem top5-ben végzett..:p
De nem rossz ötlet.. :D
Sziasztok most márc. 23 ai malom versenyen a veresenymenetrendbe írtátok az első 5 helyezet kap VIP tagságot én negydik lettem a részvételi szabályzatot tudomásul vettem elfogadtam  és még se kaptam még meg Vagy ezt is házon belül kimagyarázzátok? üdv nagyonnagy
1.kikapcsoltam a caps lock ot.2.több mint 20 versenyző volt ezt te is tudod.3.veresnymenetrednél tüntesd fel az elsö 5 halyezet kap mellé hogy hány fő mert eddig senki se tudta.4.ez járt nekem de inkább tarsd meg ha szerinted így a fer.5.további szép napot neked
Még mielőtt nagyon nekiállsz lázadozni nagyonnagy,ajánlom figyelmedbe,hogy nyisd meg a kis "kupamenü" alatt a "részvételi szabályzat" című teleregényt,ami ugye angol.Abban szerepel egy ilyen: "If the tournament had less than 20 participants, the top three player will receive 5-3-1 days. " Namármost..Ez azt jelenti,hogy,ha 20 versenyzőnél kevesebb van jelen,akkor az első 3 kap VIP-et..;)És ez még nem minden!Ha megnézed a ranglistát,hogy ki hanyadik helyen végzett,abban láthatod,hogy ki volt a 17,azaz utolsó.Kvázi 17-en vettünk részt!Magyarázzam még,vagy megértetted?:D

nagyonnagy
Saját topic-od van, nem értem, miért kellett egy nem ideillő témát felhoznod... ott ugyanúgy megmagyarázták neked. Legyünk már kicsit körültekintőbbek!
Igaz GIL láttam a 17-en végeztünk táblát csak arról nem szól a fáma hogy többen neveztek be és a meccsek közbe kiléptek ezt ugye a rendszer nem számolja De körültekintöbb leszek és 1000/fő nél nevezek Ja momentán még annyit hogy nem lázadoztam GIL hanem kulturáltan leírtam de látom itt ez kevés mert vélemény igaszságot nyilvánítani nem lehet ugye GIL ;) Köszönöm uraim és hölgyeim hogy végighalgattak részemről ennyi volt a VIP/DSC utánni hörgés ahogy többen beírtak nekem és tényleg szép napot nektek üdvözlettel nagyonnagy :D
én meg vasárnap lettem 5. Darts501 versenyen és nem kaptam vipet:S:D
kedves nagyonnagy 

nem tudom  honnan szerzed az információidat, miszerint "többen neveztek be", de mint az előttem szóló megjegyezte, összesen 17 résztvevő volt a versenyen. Ebben a számban már azok is benne foglaltatnak, akik "meccsek közbe kiléptek".

A nézőket nyilván nem számoljuk a résztvevők közé.

OP
Sziasztok!

Nekem csak annyi kérdésem lenne, h. milyen előnnyel jár a VIP tagság? van valami nyeremény is?
Előnye, hogy nincs reklám, nem kell várakozni azután, miután bejelentkezel sőt, akkor sem, ha kiléptél egy meccs után. Bármikor váltogathatod a szobákat, olyan szobába is bemehetsz, amelyik már tele van (120 nick). Játékváltás: bármikor átléphetsz 9Ballra, Snookerre, Angol pool-ra, stb. anélkül, hogy be kéne zárnod az ablakot és egy újat kellene nyitni. Beállíthatod, hány frame-ből álljon egy meccs, vagy profi szabályok szerint játszhatsz. Info-dban képet tölthetsz fel magadról, és bemutatkozást is írhatsz. "Ne zavarjanak!" vagy "Mindjárt jövök" állapotokat állíthatsz be, barátokat jelölhetsz meg. És amiért én előfizetek, az a versenyeken való részvétel. A versenyek bő 90%-a csak előfizetők részére érhető el. Asszem ennyi volna.
Hoppp... ez az előfizetés előnyei :D Bocs, a VIP előnye csupán az, hogy mivel megkaptad, az azt jelenti h versenyen jó eredményt értél el. az első 5 helyezett VIP csillag mellett 10-6-4-2-1 nap előfizetést kap.