« Back to All Topics
V.I.P.
Posted in 
General
V.I.P.
Posted in 
General
V.I.P.
Tisztelt Op. !

Azért nyitottam ezt a topicot mert mostmár elegem lett a sok csalásból ami a Darts játékokba folyik. Kezdeném a 10.11 -i Darts 301 versennyel. A versenyt lezárták , hivatalos az eredmény, azonban annyi a hiba , hogy a második ill. harmadik helyezett megkapta a maga V.I.P napjaikat. Én aki megnyerte a versenyt én nem kaptam meg egy napot sem. Kérdem én, hogy ez rendben van - e ? Felhivnám a vezetőséget a 10.18.-án megrendezett Darts 501 versenyre is. Ugyan vannak már diszkvalifikálva emberek, de közel sem annyi amennyi kéne. Nemtudom , hogy utána tudnának -e nézni az utolsó 10 percnek-e ??!!! Mert elég érdekes dolgok történtek . "istentelen" 3 perc alatt 81 pontból csinált 94-et , úgy ,hogy kilépkedtek tőle. Az az ember aki kilépett tőle tiltva van, de "istentelen" sem érdemelte meg azt , hogy megnyerje a versenyt. Ha már fizetek a játékért kérem , hogy nézzenek utána ezeknek a dolgoknak. Tisztelett, Adidas001.
Isten keze nem csalt hanem a csaló hívta ki istenkezét,adidas meg csalt úgyhogy megérdemelte DSQ-t.Isten kezét ne rúgjátok ki mert nagyon profi player inkább Bihari-t meg Piranhacobra-t rúgjátok ki azért mert csaltak.
Hagyj békét másnak, magadra viselj gondot.
Egy köröm tapsot meg érdemelsz, kedves adidas001:D;).
Ez már mindennek a teteje ! Engem diszkvalifikáltak ? Mikor én nem csaltam ! Mások csaltak és ők nem kapnak semmi büntetést. Hát kérem ,hogy maguk nincsenek jelen egy versenyen sem csak diszkvalifikálni tudnak. Remélem most a pöttyeim is levették !! GRATULÁLOK !
Szia Andris

Ugyanez megy a sakk-ban is már multkor is jelntettem 2 csalót egyiket törölték másikat nem ,most is jelentettem ugyanazt a csalót hátha mostmár törlik sőt még a versenyt is nyerte meg, sajnos itt eléégé kivételezés megy ugy látom, én regisztrálok 2 nevet másnapra törlik kb igy már vagy 30ezer forintom veszett oda mert állandóan törlik ha 2 nevem van bezzeg a külföldieknek 20 nevük lehet azokat nem törlik...
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean