« Back to All Topics
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Egyik napról a másikra nem engedett üzenetet írni a csevegőbe.Nem tudom mi lehet a probléma.Aki tud valamit jelezzen legyenszives!
Szia. Már többen is jelezték ezt a problémát, OP még nem jelzett, de sztem frissítés lehet a háttérben.
Hali!
Nagy valószinűséggel szerver probléma lehetett de már írták mások hogy megoldották a gondot.
Sziasztok! Már több mint egy hete nem enged csevegni, sőt a játékos társaimnak sem tudok köszönni!


Nagyon ciki, mert azt hiszik, hogy bunkóságból nem köszönök, holott a gép nem enged csevegni. Van egy menüpont és ott láttam, hogy aki nem előfizető azt letiltották a csevegésből. Ez felháborító, mert eddig sem voltam előfizető és cseveghettem kedvemre.
Akinek hasonló problémája van, legyen kedves leírni hogy milyen böngészőt használ, verziószámmal együtt. 

Valamint azt is hogy van-e villogó kurzor a csetablakban, vagy az sincs.

Köszönjük,

OP
Sziasztok!
Szintén nem enged csevegni, már napok óta. Google Chrome-ot használok, nincs villogó kurzorom - az OP kérésre, kérdésére válaszolva.
Remélem mielőbb sikerül megoldani a dolgot!
Köszi előre is!
Engem sem enged csevegni. Google Crome
Már többször írtam, de választ nem kaptam arra a kérdésemre, hogy miért nem enged csevegni játék közben a játékossal.
Nagyon kellemetlen, mert a játékostársak nem értik, hogy miért nem köszönök. Megjegyzéseket is tesznek a modortalan viselkedésem miatt!
Sajnos válaszolni nem tudok, megvédeni sem tudom magam!
Valaki segítsen már!!!!!!!!!
- ha nem a legfrissebb Java verzió van fent, akkor frissíteni kellene (7u17 az aktuális)
- meg kell nézni másik böngészővel, hogy ott is jelentkezik-e a gond (Firefox, IE)
engem se enged csevegni valaki írjon már nekem hogy mit csináljak már másik javát is próbáltam de semmi.. és azt hiszik hogy direkt nem köszönök.. választ kérek a kendralinx@gmail.com ra köszi