« Back to All Topics
Backgammon
Backgammon
Backgammon
Kedves programozók egy hibát szerettem volna közölni  ,de azt írja illegális karaktereket használok. Mi ebbe illegális ?

https://i.imgur.com/wuJcQpt.jpg
Lehet itt cenzúrázni ,mert megtehetitek ,de hogy a programozási hibákat javítanátok az luxus . Utolsó játékom Çanakkaleli
 játékossal  nyert lett volna ha a szerver nem számol feladás miatt sima győzelmet gammon helyett . Tiszta szégyen  hogy a pénzünkért nem kapjuk ami jár . Nem tudom hány játék már ami feladás miatt csak sima győzelem pedig valójában gammon
Gyanítom, hogy a szóközök és hézagok a szövegben. Próbáld meg egyben leírni a szöveget – akkor működnie kell.
Egyben leírni úgy e ez vicc lenne ? :D

Igazából nem a lényeg az írás meg az írásjel hanem ami a képen látható hibáról szól. Ha valaki feladja  két kockával még kint sima győzelmet számol néha a rendszer . Ezt kellene javítani ,sokkal fontosabb mint az illegális karakter
🙃
1
Jó estét! Fantasy,
Próbálj meg minél több írásjelet eltávolítani, többek között a zárójelekből "( )", kettőspont ":", és bizonyos típusú szavakat is vizsgálj felül, próbáld meg mással helyettesíteni őket, és meglátod, hogy sikerülni fog.

Sok szerencsét és üdvözletem
Dav7d
Magyarul írtam , ezek hozzá tartoznak az írás jeleinkhez