« Back to All Topics
YETER ARTIK!
Posted in 
Backgammon
YETER ARTIK!
Posted in 
Backgammon
YETER ARTIK!
Nasıl bir yazılım kullanıyorsunuz nasıl bir algoritmanız var bilmiyorum ama yaptığınız ahlaksızlık. Ben ne sürekli oyun kazanmak ne de sürekli oyun kaybetmek istiyorum. Hakkımı istiyorum. Matematiğe ve olasılığa meydan okuyan zarlarınız insanları bu oyundan soğutuyor? Ne istiyorsunuz? Herkes size küfür etsin siteyi terk etsin mi istiyorsunuz? Artık hangi zarların geleceğini bile tahmin ediyor insanlar. Ayıp değil mi? Bundan mı keyif alıyorsunuz gerçekten?
❤️
1
İyi günler Akin4,
Bu algoritma veya yarı algoritma ile ilgili değil, sadece sitemizde var olan diğerleri gibi şans faktörüne, kötü şansa, bilgi / deneyime ve oyun kapasitesine bağlı olarak kazandığınız ve kaybettiğiniz bir oyunla ilgilidir.
Şimdi, üzgünüm ama yenilgileri için sitemizi suçlama ve sorumluluk talep etme fikrine katılmıyorum.
Bitirirken "Tahmin" konusunda şunu söyleyebilirim ki, ben şahsen ve kurşun dama oynama becerim ve deneyimimle, rakiplerimin bana hangi hamleleri yapacağını önceden tahmin edebiliyorum, bu yüzden bunu normal karşılayın.

İyi şanslar ve iyi eğlenceler
Saygılarımla
Dav7d
❤️
2
🙃
1
David thank you for your answers.you always answer to questions even in different language
❤️
2