« Back to All Topics
Moderátor aszisztens
Posted in 
Dear Moderators
Moderátor aszisztens
Posted in 
Dear Moderators
Moderátor aszisztens
Jó estét mindenkinek!
Tudom, nem vagyok a jóság mintaképe mégsem hagy nyugodni ez a kérdés. 
Tényleg nem akarok snkit és semmit kritizálni , de valaki mondja már meg nekem egy olyan emberből hogy lehet moderátor segéd aki már a puszta jelenlétével is vitákat generál ?:-D 
És tényleg nincs bajom "Jázminka" nevű felhasználóval , de ez engem nem hagy nyugodni .
Remélem nem valami sablon szöveg választ kapok , hogy kitöltötte a jelentkezési lapot és annak alapján megfelelt ... mert bevallom ezesetben nagyon csalódott lennék . További szép estét mindenkinek.
❤️
6
🙃
1
?
Heló sipi. Láttam, hogy sajnos Jázmintól visszavették a moderátori asszisztens pozíciót. De ez ettől függetlenül nem Jázmint minősíti, hanem arra a hatalmas hibára mutat rá, hogy az ottani döntéshozók nem tudtak megfelelően bírálni. Sajnos nem látják át a folytonos veszekedések forrását. Az, hogy ki neveznek valakit moderátornak majd pár óra elteltével visszavonják tőle, ez a bírálók hitelességét, hozzáértését, dolgokhoz való hozzáállását, valamint józan döntésképtelenségét hűen tükrözi.
❤️
1
Sziasztok! Minden kedves hozzászólást meg szeretnék köszönni!!! 🙂Azt sohasem szabad elfelejteni hogy egy konfliktusban mind a kettő félt ildomos meghallgatni! Semmilyen helyzetben nem hozhatunk ítéletet ,mindaddig amíg ez még nem történik!Van ,,vád,, legyen ,,védelem,, is.! Szimplán ez tesz emberré minket!!!! :Tisztelettel; 🙂✌️
❤️
1
🙃
1
Jellemtelen Sípos megszólalt. Krizsa hogy van?
😢
1
Ne haragudjatok ,de  egy  kicsit   álljatok meg és  gondolkozzatok egy   kicsit kérlek szépen benneteket! Először is vizsgáljátok meg  az alapot   mi generálja az egészet ?,  én ugy  látom  bocsánat  ha tévedek ! szerintem   nehezen tudjátok elviselni ,hogy  a  két  ember  kedveli egymás és  boldogok és azon  munkálkodtok  hogyan tudnátok Őket  széjjel szedni !  mivel nem éritek el célotokat   igy  mindig  velük  foglalkoztok különösem  van  pár ember  akik ezt nem  jó szemmel  nézik és napról  napra  bepróbálkoznak. Próbáljátok Őt  elfogadni mindaddig amig helyesen végzi a  munkáját  és fejezzétek  be ezeket  a  piszkálódásokat .
 Tisztelettel : hajnalcsillag
❤️
4
Én csak egyet nem értek, mi köze ahhoz, hogy valakik megértik egymást az oldalon, és a moderátor asszisztensi feladathoz. Szerintem a kettőt külön kell választani. Az én véleményem, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel alakít ki ott az oldalon esetlegesen baráti kapcsolatot, de a véleményem is az is, hogy moderátor asszisztensi feladatok ellátásához játék tudásra, ismeretre, tapasztalatra, versenyeken való részvételre lenne szükség.
szia Hajnalcsillag. ebben tejesen igazad van.
Edited by nemes gábor
Hajnalcsillag minden szavával egyetértek
❤️
3
Igaza van mind két játékosnak, aki most ide leirta a véleményét. Én minden este figyelemmel kisérem a játékosokat, és valóban sipi és Jázminka generálja a többi játékost, már a megjelenésével. És valóban alattomban oda odamondogatnak egy két do lgot a másik játékosnak és mindig a másik kapja a feketét. Jázmin nerm való moderátorasszisztensnek egyáltalán.Nem érde3mel ilyen titulust.
❤️
1
😮
1
Egyáltalán hogy lehetett nulla angol tudással? Mert ugye a senior modikkal kommunikálni is kéne.

Már régóta mondom, hogy az Adminok szintje a béka s...ge alatt van.... :D
Teljes mértékben egyet értek PötiManóval Jázminka a játékban folyamatosan provokálja a többi játékost . de okosan ír , hogy  azért , hogy ő ne legyen büntetve viszont miatta elég sok játékos kapott már fekete pontot és  a  barátja végett Sipi79 miatt 
egy moderátor  asszisztenstől azt várjuk el mi játékosok . hogy játékoldalon a flyordie szabályzatát betartassa és ne pedig ellen dolgozzon  és Milyen Jogon választották  a  Jázminka  nicket Moderátor asszisztensnek
😮
2
Mivel provokalja? Belép és a falka neki esik mint a keselyű a dögnek.Nyilván nem fogja szó nélkül tűrni egyesek mocskolódását.
Amugy virag520 nak is meg van a saját holdudvara, zsolt007 magasrol tesz a falon történtekre, ő személyi testőrt játszik.Úgy igazán Lasekot és Juvest latni hogy teszik a dolgukat.
❤️
3