« Back to All Topics
Új rang
Új rang
Új rang
Kedves moderátorok!  Jelenleg a legnagyobb rang  a 'nagymester' a táblás játékokban. Ezeknél a játékoknál az emberek már elérték a 480 pontot ( a piros vagy nagymester rangot). Ráadásul 600-800 pontokat is elérnek ( vagy még többet). Támadt egy ötletem , hogy felpörgessük a játékot a nagyobb pontos játékosoknak. Ugye az amőba , sakk , dáma , tőtike stb.-nél (kivéve backgammonnál ) úgy működik  a  pontrendszer , hogy minden új ranghoz +20 pont kell. Például : szaki 240-350 ez 110 pont ;  mester 350-480 ez 130 pont , lehetne egy új rang (zseb) amihez 150 pont kellene 480-630 nagymester  ezt követve az új rang. A neve lehetne mondjuk veterán  , a rang (zseb) színe pedig lila vagy rózsaszín. Ez a változtatás sok nagy pontos játékosnak segítene , mert fura azt látni  , amikor 500 pontos (nagymester) játszik egy 800 pontos (nagymester) ellen , pedig más szinten vannak.           Ez lenne  a javaslatom kíváncsi vagyok a   véleményükre.     Tisztelettel , tdani
Edited by tdani
❤️
1
Szia tdani teljesssen igazad van kellene még 1 rang mert a nagymestereket már semmi nem motivál:( mert nem lehetnek nagyobb rangúak unalmas ugy nekik én támogatom nagyon ezt a kérést szerintemis nagyon jó lenne ez
❤️
1