« Back to All Topics
e-mail cím váltás?
Posted in 
General
e-mail cím váltás?
Posted in 
General
e-mail cím váltás?
Hali,
le tudom cserélni a regisztráláskor megadott e-mail címet egy másikra? A jelenlegit nem használom, ezért váltanék. 
Nem. Regisztralj ujra az uj mail cimmel.
Az újraregisztráció nem megoldás a problémára. Nem is igazán értem, hogy miért nem lett még megvalósítva ez a fejlesztés, hiszen ez igazán nem egy bonyolult funkció.

Én 2004-ben regisztráltam egy szolgáltatós mail címmel. Azóta a szolgáltató megszűnt és vele a mail címem is. Itt viszont nem tudom lecserélni. Ez elég bosszantó dolog, főleg úgy, hogy előfizető vagyok. Ha valaki feltöri a nickem, nem fogom tudni újrakérni a jelszavam. Az illetékesek tehetnének valamit ebben ügyben.
Egy éves előfizetésem van a jelenlegin, nem igazán szeretném lecserélni másik nickre. 
Nem ertem miert olyan fontos a mail cim. Nekem meg sohasem kellett. Ami a jelszofeltörest illeti -együnk realistak- gongolod hogy valoban valaki az idejet azzal tölti hogy egy jatek oldalon jelszavakat feltörjön ? 
Erre nem egyszer volt már példa. Van aki képes mások nickjét feltörni. 
Konkrétan az előfizetés miatt szeretném megváltoztatni, mert ilyenkor egy tranzakció visszaigazoló mail-t kapok és jobb egy helyen tudni az ilyen dolgokat. 
Hat van valami logika abban amit mondasz. Szerintem erre a temara csak egy OP valaszolhatna szakszerüen.
Köszönjük hokuspokus! Pedig már azt hittük, hogy értesz hozzá. Teljesen megtévesztett a szakértelmed ;)