« Back to All Topics
Taç almak için yapilan hilelerin kanitlanmasi.
Posted in 
Backgammon
Posted in 
Backgammon
Sayin moderator Dav7d
Foruma Joueur_007 ismiyle yazdigim ve sordugum sorulari içtenlikle cevapladiniz.
Lion_007 ismiyle yazmis oldugum sorularima sizlerden cevap alamadim.
Bana vermis oldugunuz cevaplarda bana soyle diyordunuz.
4º Oyun sunucusu hiçbir şekilde oyuncuların lehine karar vermez, bahsettiğiniz ifade, üzülerek söylüyorum ki tamamen saçmadır, çünkü size soruyorum, arka arkaya birkaç oyun kazandığınızda rakipleriniz size kaybettiklerinde ne diyecekler? 2000'den fazla puana sahip büyük usta oyuncuların sıralama tablosunu kontrol edin ve bunlar bile oyun kaybediyor, bu çok mantıklı? kimse yenilmez değildir !!!.Evet kimse yenilmez degildir çok dogru bir cumle fakat burada olan gariplikleri açiklamaya yetmez.
Bende size incelemis oldugum listedeki puani yuksek olan oyunculardan ornekler vermistim ve bu oyuncularin kendi aralarinda oynayip puan transferi yapmadan bu puanlari yapamiyacaklarini belirtmistim,malesef zaman beni ve diger itiraz eden oyunculari hakli çikardi.12/06/2023 aksami KLAS,Slackeri yenerek Taçin sahibi olmus butun oyuncular onu tebrik ettiler ben onu tebrik etmedim ve tebrik edenlere sunu yazdim neden tebrik ediyorsunuz emek harcanmadan kazanilmis 1 odul.
Oyuncu arkadaslar bana çok kizdilar ama yarim saat sonra KLAS ve Slacker arasinda buyuk tartismalar yasandi.Bu olanlara madame Aînara sahit devamli uyari yapti.KLAS ve Slacker tartismalarinda tanidiklari oyuncularla puan transferi yaptiklarini kabullendiler.Malesef ben forumuzu ve oyunculari biraz gozlemliyerek uzun zamandir anladim.Bu hilkâr oyuncularin Nicklerinin sayisi bile belli degil.
Sayin Dav7d tahmin ediyorum burada insanlari yonetmek çok zor sadece bilginiz olsun diye yaziyorum zaten bunlardan bilginiz olmadiginida zannetmiyorum ama sizlerden beklentim buraya para vererek uye olan insanlarin haklarini savunmanizdir
Saygilarimla iyi gunler.
🙃
2
Merhaba Aslan, 
Unutmayın, bu senin hayatın değil, bu sadece bir oyun.

Eğleniyorsanız oyunu oynayın, her gün kızgınsan oynamayı bırak - bu o kadar basit.

Her şeyin olduğu diğer oyunları öneririm Sadece becerileriniz hakkında ve şansla değil. Bu harika sitenin sunabileceği çok daha fazlası var - ve hepsi ücretsiz! 

Saygılarımla, John
❤️
1
Günaydın Lion_007,

1º ve her şeyden önce size bir "Moderatör" değil, bir "Moderatör Yardımcısı" olduğumu bildiririm, bu nedenle burada sunduğunuz türden ihlallerde bulunan oyunculara uygulanacak yaptırımlar hakkında herhangi bir karar vermek benim işim değil: (sportmenlik dışı davranış).

2º ve her şeyden önce, forumun hiçbir şekilde kimseyi ihbar etme/suçlama yeri olmadığını size bildiririm.

3º İfade ve suçlamalara ilişkin kanıtınız varsa, bunları uygun yollarla, belirtilen ve mevcut olan moderasyon ekibine, analizden sonra öngörülen yaptırımların uygulanmasına tabi olan işlenen ihlalin kısa bir raporu ile birlikte göndermelisiniz: 
Hile yapmak
Sportmenlik dışı hiçbir davranış hoş görülmeyecektir, FlyOrDie bu suç için puanları sıfırlama ve/veya takma adınızı yasaklama hakkını saklı tutar.

Buna şunlar dahildir:

2.1. Puanınızı yapay olarak ayarlamak (sıfırlamak, bankalamak, diğer takma adlarınızdan birini oynamak ...)
Daha fazla bilgi için: 
http://www.flyordie.com/games/help/moderation.html

Not! Yanlış beyanda bulunan herkes uygun şekilde cezalandırılacaktır.

4. Zor olan insanları nasıl yöneteceğini bilmek değil, site kurallarına uymayı inkar etmekte, görmezden gelmekte ve saygısızlık etmekte ısrar eden bazı oyuncuların zihniyetleridir, bunlar maalesef mantıklı olduğu gibi onları kötü bir sonuca götürecek yanlış bir yol izlemeye çalışanlardır.

5º "Beklentiniz" ile ilgili olarak, bu hoş ve umarım bunu sadece benden değil, esasen çok dikkatli, sorumlu, yetkin ve her şeyden önce düşünceli olan moderasyon ekibinden uzak tutarsınız, ancak dikkat! Ücretli aboneliğin, diğer oyuncularla ilgili kuralların yerine getirilmesi konusunda herhangi bir istisna hakkı / hedefi vermediğini size bildiririm.
Yasal hüküm ve koşullarımızın "Kayıt" bölümünde belirtildiği gibi

https://www.flyordie.com/legal.html#terms

Umarım tüm şüphelerinizi açıklığa kavuşturmuşumdur,
İyi şanslar ve iyi eğlenceler
Saygılarımla
Dav7d
❤️
1
Sayin Moderateur yardimcisi Dav7d

Vermis oldugunuz aydinlatici cevaplariniz için tesekkur ederim.Amacim sizleri zor durumda birakmak degil.
Evet haklisiniz oyuncularin site kurallarina uyup sportmence oyun oynamalari gerekir.
Bana gelince ben baska bir Backgammon sitesinde oynamaya basladim Galaxy,