« Back to All Topics
csalások...
Posted in 
General
csalások...
Posted in 
General
csalások...
én is sok olyannal találkoztam már aki géppel játszik,csal.Sajna ezek ellen tényleg nem lehet tenni semmit csak azt,hogy senki nem fogadja el a kihivásukat...sajnálom,hogy valakinek az nyujt élvezetet,hogy egy jó progival végig ver mindenkit...engem is zavar,mert nem azért jövök ide,hogy a fritz vagy egy másik progi agyonverjen...tegnap is találkoztam ilyen játékossal és ő volt felháborodva,mert csalónak mertem nevezni...kirakta 20 lépésig a varit,de az se tudta mi az az élőpontszám....na mindegy nemhiszem,hogy egy moderátor bármit tudna tenni,mert ez nem bizonyitható...ennyi
soksakksokk
nem értem ezt az oldalt miért nem tesztek valamitt a csalok ellen? progisok nagy számban vannak fent az amöbán is tehetnétek ellene már valamitt szerintem SKIled BOY is progis ez tuti a masik neve bullit stb nem értem miért nem tudjátok ezt az illetöt teljesen kitiltani innen az oldaról

Csá BUŁŁIT vagyok,vagyis voltam
Nemtom mit képzeltek magatokrol,hogy csak ugy kitiltsátok 50 nevemet!
Mindenki azt mondja csalok pedig nem igaz,és egyáltalán honnan veszik ezt?
Van bizonyitékuk?
Csomoan megmondhatják azért,hogy nem vagyok progis


Na bye
Sziasztok
Én is vettem észre csalót! Azt hiszem Pazal volt a neve, de nem biztos. Az ő gyalogja C4 állt az enyém meg B4 en és ő az ő gyalogjával B3 ra lépett, habár nem volt ott bábum, hogy leüthesse és ráadásul még a B4 en álló gyalogomat is levette. A lépéseknél ki is irta ezt
B4xB3exp., aszthiszem így volt. De vannak ám más fajta csalók is, akik a gépükön futatják Sakkmester szofvert úgy hogy azt lépik ami te és ők meg azt amit a gépük. A haverom is csinálta, de leszoktattam róla, mondván "te hülye vagy és az is maradsz, mert nem gondolkodol csak lépsz" 
Ennyit a csalókról. Sziasztok
Sziasztok!
Szerintem senki sem tud tenni semmit a cslók ellen, mert ha vki futat egy sakkmester szofvert és az ALT+TAB-bal váltogat a szoftver és a netes játék közt, azzal semmit sem lehet tenni. Remélem értiket, hogy gondolom, de azért kifejtem érthetően is.
Nos... tehát, ha ő azt lépi a sakkmester programban 
-mint saját lépés- amit te/Ön, ő meg azt lépi amit a szoftver lép, akkor az ellen mit lehet tenni? Semmit!
Az előző üzenetet nem ÉN írtam, hanem öcsém. Ő nem ismeri az empassantot. "Pazal bocsika és kolompártól is elnézést kérek"-öcsém.
 Ennyi reméli nincs harag.
Sziasztok!
találtam 1 progist ma neve nickroro semi esélyem nem volt ellene túl lassan ás tökéletesn rakott és nem ez volt az elsö eset vele mondjunk sokan figyelmeztetek hogy progizik de sajna nem hittem nekik remélem hogy meg adtam a nevét tesztek valamitt ez illetö ellen   elöre is kösz 
Az csalásnak számít ha valakinek 20-30 neve van, folyton magával játszik (najó néha játszik mester létére kezdőkkel), és valszeg néhány nevével gépet is használ?
Ha igen akkor van egy szép hosszú listám...
Hello!
Éppen most (10.27 19:19) fejztem be egy meccset,de úgy hogy lejárt az ellenfél gondolkodási ideje. És volt egy fura esemény, méghozzá az, hogy :"5...4...3...2...1...
21...20...19...18...
Nah, egy hogylehet? Tuti így volt mert direkz figyeltem, hogy majd küldök egy óra szimbólumot amikor 2 másodperc van már csak hátra. Le is telt, azt 
felugrott 21-re,
 fura...
hát vmi okos megerősíthetne de a java lassúsága miatt előfordulhatnak ilyenek sztem
> én is sok olyannal találkoztam már aki géppel
> játszik,csal.Sajna ezek ellen tényleg nem lehet tenni
> semmit csak azt,hogy senki nem fogadja el a
> kihivásukat...sajnálom,hogy valakinek az nyujt
> élvezetet,hogy egy jó progival végig ver
> mindenkit...engem is zavar,mert nem azért jövök
> ide,hogy a fritz vagy egy másik progi
> agyonverjen...tegnap is találkoztam ilyen játékossal
> és ő volt felháborodva,mert csalónak mertem
> nevezni...kirakta 20 lépésig a varit,de az se tudta
> mi az az élőpontszám....na mindegy nemhiszem,hogy egy
> moderátor bármit tudna tenni,mert ez nem
> bizonyitható...ennyi
> soksakksokk


szerintem nem megfelelő az,ha valaki nem olyat sajátit el,ami nem az övé.....
mut alkalomkor a hírekben  félkelmetes    dolgok  hanghottak el..




_detti1999_
Hali!
Detti máskor fogalmazd meg értelmesen a mondandódat mert ebből semmi se értetem meg és senki szerintem.

Nem enged lépni a gépem, közben megy az órám. Rendre vesztem el tök nyert állásaim. Tudja ezt az ellenfél befolyásolni? 
Sziasztok. Par nappal ezelött a Backgammonban jartam en is ugy, hogy mar biztos volt hogy nyerek amikor az ellenfelem döntetlent ajanlott. Erdekes modon nem tudtam lepni, az idöm telt, vegül is elfogadtam a döntetlent.
Most hogy te is hasonlo esemenyröl irsz, feltevödik nyilvan a kerdes, hogy tenyleg egy szerver hiba volt, vagy valoban lehet a jatekot valamilyen modon befolyasolni (Pl. valamelyik billentyüt nyomva tartani miközben a "Döntetlent ajanl"-ra kattint). Mit szoltok ehhez OPERATORok ?
Sziasztok!

Ez már nekem is feltűnt....egyesek valahogy legyőzhetetlenek
találkoztam ilyenekkel,egy lépést se hibáznak stb.
(pl: 0 pontos simán megverem 8:0-ra,tök buta az amőbához másnap kihív és ratyira ver!
De azért vannak jó játékosok is akik nem biztos,hogy csalnak...na meg vannak akik hazudnak :(
Ez nem csalás ez a sakk szabálya ampassznak hivják ütésvonal átlépésnél van kezdettől végéig
a moderátork tudnak csalni meg akik tudnak hackelni