« Back to All Topics
12 éves csajok mi az msn-etek
Posted in 
General
12 éves csajok mi az msn-etek
Posted in 
General
12 éves csajok mi az msn-etek
hi all!
Megmondaná nekem valaki, hogy ennek mi értelme van? Vagy ez most humoros?
Ez akkora szánalom, hogy csak na. Legalább ha egy kérdőjelet odaírnál a kérdés végére... De még akkor is! Szerinted ki kíváncsi arra, hogy 12 éves csajok msnét akarod megszerezni? És a legrosszabb az, hogy van aki válaszol... Mi ez, valami társkereső oldal? Ha jól emlékszem, cseten lehet hasonló színvonalú dolgokat művelni...
liba nem tom te miért látod szánalmas dolognak ha vki ismerkedni szeretne, és sztem láthatod hogy nem egy 30 felüli férfi írta nem tom mit kellett bele kötnöd, nem lehet   
12 évesen olyan bölcs mint esetleg te, ezt nem bántás képp írom, nem is kell válaszolnod, nem akarom h emiatt háború legyen mint ahogy az lenni szokott, ez csak egy vélemény volt.
ezt a fórumot 12évesek is olvassák...innye bamme'
Igen, én is csak véleményt írtam. Az a baj, hogy ez már abszolút sehogy sem kapcsolódik a FlyOrDie-hoz. Még a sok egyéb fölösleges topic csak-csak, de ez már azért mégis túlzás. Egyébként honnan tudod, hogy nem 30 éven felüli?
Amúgy ez a topic már legalább pár hónapos :)
már legalább pár hónapos?:D:D ennek ugy öszintén van értelme?:D mert sztem nincs...de ha meg zavar atopic akkor ne olvasd..
Van értelme, egy kicsit gondolkozz rajta.
Igen, zavar a topic és hozzá is szólok. Remélem nem haragszol.
Kedves hege.david: vagd_le_a@od.hu


legalább pár hónapos???
Van értelme,csak egy kicsit furi:s