« Back to All Topics
KÖSZÖNET az OPERÁTORNAK
Posted in 
General
KÖSZÖNET az OPERÁTORNAK
Posted in 
General
KÖSZÖNET az OPERÁTORNAK
úgy gondolom , hogy sok játékos nevében mondhatok köszönetet ( habár nem  kértek fel rá) . nagyon jó dolog , hogy megjelölitek a PROGIZÓKAT !!!!!! tekintet nélkül arra , hogy előfizetők e , vagy sem.
                 Így van,nagyon köszönjük!

De lenne egy kérdésem:ezt pontosan mi alapján teszik meg hogy ki játszik programmal és ki nem?Eddig akiknél láttam majd mindent progisnak gondoltam én is!

Köszönöm mégegyszer!



Az nem véletlenül a pc játék jele?

Az nem progi.. illetve az de nem olyan..
Azért mért kell köszönetet mondani?Figyelj ez egy ilyen játék. :)
Azok játszanak pc-vel akik előfizettek,de mondjuk te is letöltheted a pc-t csak nem tudsz vele játszani,mert ahoz elő kell fizetni.
Ezért felesleges volt felhozni ezt a témát.
 Sziasztok!

Nem csak előfizetőknél van ott a kis számítógép!Ha ráviszed a körzört,ki írja higy mit jelent!Nézd meg!
Ha szabad vitatkoznom, sztem viszont egyáltalán nem jó dolog. Mi alapján döntöttétek el? Statisztika? Vagy más? Ez teljesen légből kapott. Mivan ha valaki versenyző és tényleg jól játszik. Máris kap egy ilyen jelecskét? Arra nem gondoltok hogy tisztességes játékosokat bélyegeztek meg és még esetleg rosszul is esik neki? Tegnap ez történt! Neveket nem mondok. De nemhiszem hogy ujra látjuk itt őket. Ha valakiről ugy gondolod hogy progis jellel vagy jel nélkül, ne állj ki vele, enyi az egész. Mindíg lesznek idióták akik programmal jönnek de ez az egész jelölgetés csak arra volt jó hogy jópár tisztességes embert megbántottatok. Aki meg programmal játszik sztetek nem sz**ja le a jeleteket?   
sziasztok
nem a feszültséget akarom szítani, de szerintem van a sakk , és a többi remek játék. én a "JEL" - et főleg a sakkban gondolom jó dolognak, mert így van lehetőségemolyan erős játékosokkal játszani akik fejből teszik,és talán ő is kiáll , mert látja , hogy nem progizzák meg.
amúgy a progisokat csak egy külön szobába engedném be: ott aztán küzdhetnének kedvükre, és aki akarjná meglátogathatná őket.
amúgy a jelölés alapja;-(az elérési utat írom)  -regisztráció-feltételek-használati szabályzat/2.
egyenlőre ennyi

Félreértések tisztázása végett:
2 féle PC ikon van: a biliárdban és tankban levő a játékon belül mutatja hogy valaki a letölthető változattal játszik.
A táblás játékok esetén a playerinfo lapon levő PC ikon felkiáltójellel azt jelzi, hogy az adott játékosnál a rendszerünk program használatra utaló jeleket talált.

ckatisz: 
miből gondolod hogy légből kapott a rendszer? biztosíthatlak hogy senkit nem jelölünk meg csak azért mert jól játszik. De hogy mi alapján rakjuk ki a jelet, azt érthető okokból nem hozzuk nyilvánosságra.
Nem vitatjuk, hogy a rendszernek lehetnek ártatlan "áldozatai", akiktől ezúton kérek elnézést, azonban véleményünk szerint ez igen kis arányban fog előfordulni, a tapasztalatok alapján megbízható a szisztéma, amit régóta tesztelünk, csak eddig láthatatlan volt. Nem egy új légbőlkapott valami... 
A bujkáló programosok jóval több ártatlan játékost vezettek félre eddig.

"Aki meg programmal játszik sztetek nem sz**ja le a jeleteket?"

A megjelölés elsősorban azért van hogy az ő ellenfeleik tudjanak róla hogy kivel állnak szemben, tehát étrtük van, nem pedig a programosok ellen.

Még egy megjegyzés: attól hogy játszol egy meccset program nélkül, nem fog eltűnni a jel, tehát ettől a rendszer még nem rossz, csak nem egy mecccsből indul ki.

OP
Mivel Informatikus volnék el tudom képzelni mi alapján működik a rendszer. A "légből kapott" kifejezés már erre irányult és nem a statisztikára. De ha szerintetek jól működik ám legyen. Én inkább a szerintetek csekély százalékban jelenlévő ártatlan áldotatok érdekeit képviselném ami talán nem is olyan csekély mint gondoljátok. Félreértés elkerülése végett nem hiszem hogy van olyan aki nállam jobban utálja a progisokat és ebből kifolyólag én nem használok /aki azt gondolná hogy azért szónoklok itt mert jelet kaptam az téved:)/. Csak abban kételkedem hogy ez a rendszer anyira jól működik mint gondoljátok, mert ha ahhoz volt esze valakinek hogy csaljon, ahhoz is lesz hogy valamilyen módon ezt is kijátsza. Ötleteket inkább én sem mondanék... De legyen nektek igazatok és tűnjenek el a progisok, megértem a ti álláspontotokat is hogy a Játékosokért és nem a programosok ellen, csak mint már említettem hátulütője is volt a dolognak.
SZiasztok!!!


  Valószínűleg nincsen olyan dolog,ami 100%-ban működne.
De most tettek valamit,és inkább jobb lesz a helyzet,mint volt.Kijátszani pedig mindent lehet...
hi op 
köszi hogy tegnap este benéztél a magyar sakkszobába :)
rögtön kisímult a cset modora :)
szeretnénk többször látni  !!!    ha ráérsz légyszi gyere
thx.  PITU