« Back to All Topics
Ez nem iazság
Posted in 
General
Ez nem iazság
Posted in 
General
Ez nem iazság
Engem azért tiltottatok ki mert progiztam akko azt a 500 sakkost is tílsátok már ki ez nem igazság vagy miért lettem kitíltva akkor azt mondjátok meg The Doom Old Men ő az az alany akit fogalmam nincs de kitiltottatok lécci mondjátok el előre is kössz
Ha kitiltottunk, akkor hogyan irsz ide?

OP
Úgy hogy ez egy másik emberem de lécci adjatok egy utsó esélyt ne kelljen már kitiltva lennem 1200 valahány pontom oda legalább Lala gyereket ne tiltsátok ki ő a legkevesebb pontos meg nem is az enyém hanem egyik haveromé csak odaadta hogy felvigyem nagymesterre. Feco1994-ből The Doom Old Men-től vegyetek el pontot csak lécci ne tiltsátok ki előre is kössz ha nem tiltotok ki. Ja meg először miért nem csak rosszpontot vagy 2 napos kitiltást kaptam??????????
onnan hogy ez egy másik nickem
Most mér nem válaszóltok a kérdésemre?????
Javasolnám a szabályzat elolvasását reklamálás előtt.

Köszönöm.

OP
És az hol van és lécci mond el hogy miért lettem kitiltva most ezt olyan nehéz megmondani?????
haverom elmondta miért tiltottatok ki de egyébként nekem semmi közöm nem volt a az egészhez ő törte fel a jelszót én nem tudtam semmiről aztán mondta hogy sakkozunk egyet beleegyeztem és akkor feladta és én tehetek arról hogy feladta ????? Én meg azt hittem hogy csak adni akar pontot de ő teljesen ki lett tiltva én meg miatta és az összes haverja miatta lett kitíltva most akkor mér kell nekünk is szenvednünk amikor ő a hibás itt egy félre értés történt előre is kössz hogy legalább ezt az emberemet nem tiltottátok ki csak azt a 3 mestert:D
egyébként köszönök mindent
Már ne haragudj de ha ilyeneket állítasz:
"nem is az enyém hanem egyik haveromé csak odaadta hogy felvigyem nagymesterre."
akkor miért csodálkozol ha kitiltunk? 
Szerintem elég egyértelmű a szabályzat ilyen esetkre...

OP
Arra adjatok magyarázatot, hogy lehetséges és már nem először történik meg, hogy játék közben az ellenfelem nem lép, és mikor már majdnem lejár a lépésre szánt idő megszakad a kapcsolat a szerverrel, tőlem meg levonja a pontokat. Most pl igy jártam szexieszter24-gyel. Közben kderül hogy a partnerem már régen egy másik játszmát játszik. Ez valami trükk?????


Ilyen velem is tortent mar egy jo parszor. es egyaltalan nem igazsagos. mert biztos hogy nem a netem szakadt meg. mert az soha nem szakad meg...az ilyen dolgokat vhogy kellene korrigalni...
Ez elég vicces hogy még neked áll feljebb mivel csak az ide irtak alapján kitilthatnánk 3szor.

Ha nem olvasod el a szabályt csak a te hibád hogy bannolnak.
a cigire is rá van irva hogy halált okoz, és mégis a társadallomnak kelljen viselni a kezelés költségeit?  
velem is állandóan ez van
🙃
1
velem is állandóan ez van
🙃
1