« Back to All Topics
1 javaslat
Posted in 
General
1 javaslat
Posted in 
General
1 javaslat
Sziasztok!  Javasolnám pontozás nélküli szobák létrehozását. Vannak párok és csoportok, akik egymás ellen döntetlenre szoktak játszani. Csak a beszélgetés és barátságos meccsek kedvéért jönnek ide. Hogy ne másokkal példálózzak, nálam hangulatfüggő mikor szeretnék pontozás nélkül, és mikor pontozással játszani. Talán a "pontvadász vagy" kezdetű viták száma is csökkenne, hiszen aki belép a pontozásos szobába, az vállalja a pontvesztés kockázatát. Írjátok meg minnél többen a véleményeteket! Tudom hogy nem én produkáltam a spanyol viaszt, de a más lapokkal való példálózást kérem kerüljétek. Az csak árthat az ügynek.
üdv:konspirátor
Hi,

Vannak pontszámmentes szobák.

iNfiNitY SkilS
FlyOrDie Moderator
Hali! Bocs én csak amőbázni járok, ott még nem láttam ilyet,azért írtam általánosságban.
üdv:konspirátor
Sakk szoba van ami pontszámmentes.
Hali! Köszönöm JJJ73 hogy elmondtad a moderátor melyik játékra gondolt, ha már neki a drága idejéből csak ennyire futotta. Egyébként úgylátom az amőbázók közül senkisem támogatja a javaslatot. Nyugodtan lehet törölni ezt a topicot. 
üdv:konspirátor
szerintem a moderátor a pool-ra és a sakkra gondolt jah meg a snokere
 Szia konspirátor.
Ha ez nyom bármit is a latba, megveszekedett pontvadász létemre támogatom az ötletet.
Miből gondolod, hogy nem lenne rá igény? Körkérdést intéztél az amőbázókhoz?
A fórumon megnyilvánuló méla csend sztem nem a javaslatonak szól, mindössze ügyes kondícionálás terméke: az emberek csendes beletörődéssel tudomásul vették, hogy hivatalos válaszok híján ez itt a kirakat helye, a világ gonoszsága feletti magányos merengeséseké, valódi párbeszédek helyett párhuzamosan futó monológokkal tarkított sóhivatal.
Azért bízzunk benne, hogy nem volt hiábavaló a felvetésed, de addig is marad kinek-kinek az ízlése szerint a döntetlenezés, vagy a tét nélküli játékra alkalmas sporiként való jelenlét..
Hali! Kedves laara tetszik az éleslátásod. Végülis egy játékportál is csak egy üzleti alapon működő vállalkozás. Tulajdonosai és üzemeltetői azzal foglalkoznak érdemben, ami a bevételek növekedését segítheti. Ha egy amőba pontozás nélküli szobától nem remélhető a felhasználók számának, ezáltal a reklám értéknek az emelkedése, akkor még rendes reagálásra sem fognak méltatni. Így látom a dolgot. Másképp nézhet ki a dolog, ha egy kezdeményezés mögé sokan állnak. Ebben az esetben nem így történt. Sebaj játszani azért még jó:D
üdv:konspirátor
 
Kedves konspirátor  

Körülbelül jól mondod, őszintén szólva nem értem, hogy miért kellene olyan dolgokkal foglalkuznunk, ami láthatóan senkit nem érdekel (ahogy ezt te is beláttad).

Lásd a sakk és biliárd játékoknál levő pontszámmentes szobákat. Ezekben a játékokban jóval többen játszanak mint amőbában, mégis ezekbe a szobákba csak néha-néha téved valaki.

Ha egyedül lennél egy ilyen szobában, te se mennél vele semmire, hiába tied az egész szoba ;)

Köszönöm a figyelmet,

OP
sziasztok:)
Ha nem haragszotok meg én is támogatnám konspirátor javaslatát, bár a múltkor érdeklődtem egy laza felvetéssel esetleges póker ügyben és igazán sajnáltam hogy még egy pici reakciót sem kaptam rá:(
Na mindegy ettől függetlenül üdv mindenkinek:)
orsi
Hali! Köszönöm a korrekt reagálást OP. Kár hogy olyan nehéz kicsikarni. Kedves orsi77 Te se add fel könnyen a reményt. Látod kitartó molesztálás esetén csak válaszolnak a modik:D
üdv:konspirátor

 Vedd észre nincs pontszám mentes szoba ilyen csicska kérdésekel ne PICSOGJ
sporikám hűtsd már le magad

Kedves Spori!
csicska kérdés? Nézzük csak sorjában a két szót! Elöször a kérdést: javasoltam, nem pedig kérdeztem. Csicska: szerintem az a csicska aki saját gondolatok hiányában mások utánozására kényszerül("PICSOG" ErődítményKnight provokatív beszólása) Szóval sporika a csicska szerep neked jutott. Továbbiakban lehetőleg ne szólj bele gondolkodó emberek beszélgetésébe!
üdv:konspirátor
Sziasztok. Bár nem kapcsolódik a témaindításhoz, de valami eszembe jutott: bár nem olvastam végig  a közel 500 topicot, de most először szembesülök azzal, hogy a topic-nyitó aktív résztvevője a hozzászólásoknak, szinte mindenkinek válaszol, véleményez.. Igazán rokonszenves hozzáállás, ajánlom a többiek figyelmébe.