« Back to All Topics
magyarázat kell
Posted in 
General
magyarázat kell
Posted in 
General
magyarázat kell
hello kedves OP
Választ szeretnék kapni egy kérdésemre, hogyan lehet VÉGLEG kitiltani egy előfizetös nevet ilyen indokkal:
mások sértegetése. 
Vagyl egalább mond meg mikor káromkodtam mert én nem emlékszem ilyenre, de ti biztos jobban tudjátok meg amugyis nem te fizettél elö saját pénzedből szóval gondolom levan......
amúgy ez az a név: ƒiğħťęřŁøřđ™
Helo,

Ha ilyesmi kérdésed van OP-tól, azt az elérhetőségeknél tedd meg mert ez nem fórum téma.

Én azt látom hogy sokszor voltál büntetve, többek között korábbi büntetés elkerülése ill., sportszerűtlen játék okokkal(pontosztás).

Személyes véleményem az, hogy aki 1-2 büntetés után nem tudja meghúzni magát és megprobálni nem mások terhére lenni, illetve ostromolni a pontrendszerünket, az nem biztos hogy jó helyen van itt.És itt most mellékes hogy előfizető-e vagy sem.Illetve annyiból nem, hogy talán a kedves felhasználó arra is gondolhatna hogy ő még az előfizetés árát is elvesztheti ha nem modosít a viselkedésén. 

iNF,
FlyOrDie Moderator
Hm...

Új név? érdekes és hiába vágod hozzám h nekem is van óriásit tévedsz:) ez van csak
"hogyan lehet VÉGLEG kitiltani egy előfizetös nevet ilyen indokkal: mások sértegetése. "

hát úgy, hogy el tetszettek fogadni a következő dokumentumban leírtakat:

http://www.flyordie.hu/moderacio.html


Azt hiszem elég világos. Körülbelül 30 büntetés után úgy érezhettük, hogy az ideiglenes büntik nem térítettek jó útra... Márpedig a többi kedves játékosunkat kutya kötelességünk megvédeni a magadjfajták állandó szidalmazásaitól, zaklatásaitól. Szerintem így is túl elnézőek voltunk, hogy eddig vártunk ezzel.

Lehet hogy a hibát nem bennünk kéne keresni hanem inkább magadban?

OP