« Back to All Topics
Rugósfoci
Posted in 
General
Rugósfoci
Posted in 
General
Rugósfoci
Sajnálom hogy megint ezzel kell jönnöm,de muszály.Szerkesztők,régen sokan kérték,hogy legyen új pálya mivel a régin könnyű volt gólt rugni.Éppen ezért is kértünk új pályát.Hát megkaptuk.Elején örültünk is neki.De ott volt a legnagyobb hiba ebben a játékban.-az idő- Ugye úgy érzékeli a szerver hogyha ellenfél játékoshoz ér a labda és visszapattan hozzád,akkor az szabályos rugás.Na ennek örömére sajnos kitaláltam egy olyan taktikát,hogy a kapussal rárugjuk a labdát a szögletrugora és visszapattan kirugásra.Na és ezzel a taktikával akár egész meccset is lehuzhatod.Vagy ha az ellenfeled nem ismeri berugja gondolsz egyet azt jólvan elkezded húzni az időt végén berugod,megvan az x.Az a baj hogy mindenki ezt csinálja.OP vagy modik higgyétek el régin sokkal élvezetessebb volt a játék.Én most pl. bajnok vagyok,de nagyon nem élvezem ezt a pályát.Sokat így vannak vele.Régen jó volt látni hogy sokan voltunk,és sokan erősek is.Így sokkal könnyebb volt pontokat szerezni.De most belépek mit látok...kezdők amatőrök vendégek...El lehet hinni sokkal kevessebben játszanak és sokkal több gyenge van,aki pedig erős azt is csak úgy lehet elverni hogy te kezdesz.Sajnos ennek következtében nekem is ezt a időhuzást kell csinálnom de így egyáltalán nem élvezetes a játék,semmi értelme nincs.Elmondok valamit:senki nem úgy játszik h beméri kb hogy kapura menjen hanem a bábu mozdulatait jegyzi meg,és hát ugye ha ugy van beállítva akkor még szép hogy bemegy.Nekem nagyon nem tetszik ez a pálya,és itt is fogom hagyni előbb utóbb,keresek valami értelmesebb játékot.De elmondom nem csak én fogom itthagyni egyre többen fogják abbahagyni szoval akár már be is zárhatják a játékot vagy csinálhatnak új pályát.
Jah, ez nekem se tetszik hogy tök könnyű gólt lőni... én olyat láttam hogy a kapus előtti játékosnak passzolja az ellenfél, onnan meg egész pályás gólt lő... valamit tényleg lehetne csinálni :) Amúgy meg GiveUp, grat a bajnoki címhez, de tanulj meg írni :P
Nemtudom ,hogy ennyi értelmetlen zagyvaságot ,hogy lehet összehozni...igazán kíváncsi lennék rá ,hogyan beszélsz...Ez katasztrófa.

De ami hihetetlen számomra olyan ember jön ezzel ,aki BAJNOK ebben a játékban ,ami azt jelenti kevés olyan ellenfele akad ,aki meg tudná őt szorongatni...bocs ,de neked igazán nincs okod panaszra!és mivel magyarázod azt ,hogy ilyen borzaszto körülmények közt is első tudsz lenni? Kedves GiveUp,de csak őszintén;)
Figyelj pont azért tudok első lenni mivel ezen az új verzión   senki nem játszik előfizető:D A fő problémám pedig az hogy lehet nyerni csalással olyan formában,hogy időhuzással meg lehet tratani a labdát egész meccsen aztán a végén berugod,és nyersz.Ezt mutattam D8-nak is az egyik moderátornak,és megkérte hogy írjam meg a flyordienak.Chantal én 3 hónapja nem voltam nyelvtanórán,szóval nem értem miért kritizálsz:D
Jó napot!

Na lám barátom látod nem is volt olyan nehéz:DMindjárt jobban érti az ember ha kiemeled a lényeget ,minthogy gondolatmenetedet levezeted nekünk zavarosan...:)

Ha jól értem D8-moderatornak szoltal a problémárol!Hmmm most jövök Én: 

Ő azt mondta írj a flyordie-nak"...Ami véleményem szerint nem volt helyes utasitas!Ugyanis nem a saját érdeked az ,hogy az oldal és ez a játék rendesen működjön!Ha Te rád tartozna akkor neked kell írni a flyordienak...de bocsi ez nemcsak rád tartozik ez minden játékos érdeke!!!Szoval nem neked kellett volna idejönni ,hanem annak a moderatornak kellett volna felvenni a kapcsolatot pl: az OPERATOR-ral ,onanntol kezdve Ő átveszi az irányitást és intézkedik ezügyben!és azért nem a te kötelességed ideirni ,mert ez nem ugy van hogy változtatnak rajta vagy sem...ezen változtatni kell!!!

Megkérdezem ,Ha 1 moderator látja ,illetve értesitik arrol hogy hibasan működik a jatek ,mért nem jár el ez ügyben? Neki a feladata értesiteni az erre kijelölt személyeket ,hogy állitsák helyre a hibát...vagy tévedek?

Úgy hiszem nem tévedek!

OPERATORNAK van elég dolga igy nembiztos ,hogy a tudtára jut a hiba!(a forumra ilyet?)pedig Ő biztos vagyok benne ,hogy intézkedne...ezért kellett volna szolni neki:)

Nem vagyok moderator és nem is szeretnék az lenni ,de érdekesen hallom az ilyen storykat...kérdezem én , hova ettől fontosabb dolog ,hogy még ezt is az egyik jatékos kezére bizta?...

Bye!

Megjegyzem forumon valo hozzászolásaim nem azt tükrözik ,hogy bárkivel is vitát szándékoznék elinditani ,csupan annyit szeretnék ,hogy olvassak a 12-13 éves emberkék is ,hátha megragad valami ,mert nem hiszem hogy ez is az én érdekemet szolgálná ugyanis én ebben a játékban nem vettem részt soha!;)
Nem tudom miért kérte hogy én szóljak,de szerintem egyszerű:Nem veszik komolyan a rugósfocit vagy csak engem.Na én többet nem kinylódok ha visszateszik a régit visszateszik ha nem,akkor egy idő után úgyis abba fogják hagyni az új pálya használatát...