« Back to All Topics
Op kérlek válaszolj vagy aki tud
Posted in 
General
Op kérlek válaszolj vagy aki tud
Posted in 
General
Op kérlek válaszolj vagy aki tud
Van egy (nekem) fontos kérdésem ami lehet hogy téged nem érdekel de nekem nagyon kéne válasz

Feltörték az msn-em és volt egy csomó barátom és most ez nekem nagy gond:(

Aki tud az kérem mondja meg a választ www.gitta.95@hotmail.com
Valaki ezt az msn címet törje fel és küldje el rá a jelszavam 

Nagyon fontos!!!!!!!!!
Tönkre fogja tenni az életem!!!!!!!!!:'( valaki segítsen pls!!!!!!!!!
szia a legelöbi msn ciemdnek a jelszava mivolt meghogy ki lopta ell azt tudod? lehet tudok segiten!
Ez itt nem máltai szeretet szolgálat:p...És nem is 'Feltört MSN-esek segítünk szervezet'.
Van olyan h jelszó emlékeztető. Azzal próbálkoztál. Ha már tényleg 'feltörték', lehet h azt elfelejtették módosítani. Vagy gondolom azt a részt ki se töltötted, vagy ha igen, már elfelejtetted h mit írtál be.
Írj a hotmail-nek egy levelet...Vagy keresgélj a FEQ-jükben. ;)
Dr.Einsteimn biztos segít neked,ő nagymestere az msn-nek!
Ezt a nevét is msn-en lopta vkitől...:D
harrows nem onna loptam te ezt honan vezsed?:D
megoldottam jupi:D
De azert kösz a segítséget 
Hogy lehet ilyet ideírni, hogy "segítsetek visszalopni az MSN-em?" Ez a Flyordie, nem az MSN :D Amúgy lopd vissza valahogy, sok sikert, tolvajtól lopni nem bűn :D 
Sziasztok

3 Kérdésem volna

1.
Mitől van az hogy néha játék közbe be be villan az ablak?

2.
Miért van az hogyha egy játékos adatlapját megnézem és utána koromsötét lesz a szoba és semmit se látni? Még akkor se látok semmit amikor kis méretbe teszem az ablakot és vissza

3.
Rossz pontot mi okból lehet kapni?

Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok

3 Kérdésem volna

1.
Mitől van az hogy néha játék közbe be be villan az ablak?

2.
Miért van az hogyha egy játékos adatlapját megnézem és utána koromsötét lesz a szoba és semmit se látni? Még akkor se látok semmit amikor kis méretbe teszem az ablakot és vissza

3.
Rossz pontot mi okból lehet kapni?

Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok

3 Kérdésem volna

1.
Mitől van az hogy néha játék közbe be be villan az ablak?

2.
Miért van az hogyha egy játékos adatlapját megnézem és utána koromsötét lesz a szoba és semmit se látni? Még akkor se látok semmit amikor kis méretbe teszem az ablakot és vissza

3.
Rossz pontot mi okból lehet kapni?

Válaszokat előre is köszönöm
Nuuu még1-szer hátha nem tudunk olvasni:)
eddig a gcs-t olvastam,ha röhögni akartam,de mostmár csak idejárok gyerekek...  :))
2 NAPJA UGY JON BE A JATEK ,HOGY 4 EGYFORMA NEGYZET HELYETT 2 NAGY ES 2 KICSI JON BE.NEGYZET ALATT A SZOBAKAT ES A KOZOS CHATTET ERTEM.NAGYON BOSSZANTO MERT HA IROK A KOZOSBE A VONALRA MEGY AZ IRAS ES NEM LATSZIK JOL,HA PEDIG A JATEKOSOKAT GORGETEM AZ EGERREL A KOZOSBE NEM IS LATSZIK MINDEGYIK.VAJON MI LEHET AZ OKA,HOGY ILYEN ROSSZUL JON BE???