« Back to All Topics
sziasztok!
Posted in 
General
sziasztok!
Posted in 
General
sziasztok!
hát...
először is...ne keressetek helyesírási helyességeket mert nem használok.sőt kezeltetem magam ellene:)
...egy gondolat bánt engemet...háborog a tenger...:)
Nekem sok gondolatom van..átlagban.akik ismernek tudják:kilégzés-belégzés...s a többi életbe vágó dolog ami az életben maradás elengedhetetlen kelléke...
Először: ha valaki sokszor feladja az passz hogy miért bűn...talán vannak szabályok amiket megalkottak de nem biztos hogy ettől még helyes a létük...vagy értelmük van.
ha a csalást akarják ezzel megakadályozni,talán egy Ip cím ellenőrzés ezt a dolgot elintézné...
Másodszor:mindig voltak és lesznek rendszerek szabályokkal és rendszerekkel. amiket sokan betartanak mások jószándékkal önzetlenül nem...ismét mások kikapukat keresve kijátszák őket a maguk hasznát keresve.
ennek a fenti három dolognak is vannak olyan részei amiket hogy finoman fogalmazzak..
de:
moszerolás...köszönjül tojgli stb...ettől a hátamon feláll a szőr!!!!!
ha itt így lehet jó csávónak lenni..akkor erősen baj van...sokan sokszor moszeroltak az életben az épp adott szabályoknak megfelelvén,a szabályok megalkotóinál...s kaptak ezért pénzt stb..
a judás mindig judás marad.ha véletlenül hakészakarva...akkor is.ez most nem tojglinak szól...még mielőtt elkezdene nagyon írni!:)előre meg utólag bocs tojgli...nem Neked szól!
hanem a tisztelt Opnak aki hozzá reagálta a magáét.
talán nem felháborodni kéne.hanem megtisztelve érezni magatokat hogy ennyien járnak ide.hozzátok.és...sokszor családias hangulatban beszélgető embereket látni.itt. a ti oldalatokon!
talán beleférhetne néha vagy mindig a szabályok megsértése.ha az nem öncélú!
talán nem lenne szükség arra hogy a moszerolás után köszönöm járjon.ha nem OP vagy MOD jelzéssel jönnétek fel a szobákba és láthatnátok akkor hogy valójában sokszor mi folyik ott!
és tudom hogy nem ti alkotjátok a szabályokat...de tehettek ezek tökéletesítéséért...és addig talán nem kéne egyéniségeknek menni innen.se zidanenak se tojglinak se szigetnek...se senkinek.mert vajon ki lesz a köv?
meg talán boldog karácsonyt!
huh...kilégzés vagy belégzés jön??:S
sziasztok!

Most akkor az a bajod hogy kitiltjuk a csalókat, vagy egész pontosan micsoda?

"láthatnátok akkor hogy valójában sokszor mi folyik ott"

ha meg valaki ilyenkor is tudomásunkra hozza amikor mi nem vagyunk ott, akkor meg megy a köpködés, hogy spicli, bemószeroló, júdás stb..

Tényleg nem értem most ezzel az egésszel hova akarsz kilyukadni...

OP
Kedves Op!
nem,nem az a bajom,hogy kitiltjátok a csalókat.
hanem az...hogy a szabályok nem megfelelők...de ezt talán ha kicsit is átnéznétek őket akkor rájönnél.mindegy..tudom nem egyről kettőre és amúgy is...vagy nem akarod vagy valóban nem érted a lényegét.
had döntsem már el hogy hánnyszor adom fel a játszmát ha úgy akarom!had írjam már le hogy szarvashiba vagy asszony!
és még sorolhatnám...
s tudod...a spiclire sajnos szükség van...mert nem működik a rendszeretek jól.ha játékosként bejönnél és nem mint moderátor vagy operátor akkor megérteném...mert akkor nem fognák vissza magukat...s akkor léphetnél azok ellen kik valóban csak "balhézni" járnak fel.
sértegetés,csalás vagy stb...
és még valami:spori.egyszerű fogalom..és van belőle mint a piaci légyből.
az ok hogy legyen...bánja a fene
még az is ok...hogy játszon.bánja a fene *2.
de mondd..ha nem írhat,miért van jogosultsága belépni azokba a szobákba ahol mások játszanak vagy beszélgetnek vagy épp mindkettő??
sajnálom hogy ha a büszkeségeteket sértem...hidd el a jószándék sokszor nyilvánul meg úgy hogy az bántó...én legalábbis ezt tapasztalom.
Csak annyi lenne a célom mint oly sok mindenkinek itt:
...ha szabályok vannak...akkor legyenek azok értelmesek....amik hozzá segítenek ahhoz hogy mindenki jól érezhesse magát.tudom,hogy nektek is ez a célotok...
...hát sok sikert hozzá!
szia!:)s további kellemes ünnepet!
Sziasztok!
Mindenek előtt kellemes, szép, csendes ünnepet mindenkinek!
Kedves operátor. Ha elolvastad volna figyelmesen Üvegtigris irását, csak annyit szeretett volna mondani hogy amikor a legtöbben vannak a játékokban meg kellene oldani az operátor, vagy moderátor jelenlétét.
Nem azért, hogy rettegésben tartsa a szobát, hanem azért, hogy a saját szemetekkel győződjetek meg arról, milyen is ez a játék.
Ha ez igy lett volna, nem tiltottatok volna ki egy olyan embert, mint sziget.
Tudom! Sértőnek éreztétek, amit mondott. De nem lehet, hogy van egy kis alapja annak amit mondott??
Minden esetre én sajnálom, hogy sziget nincs már itt és sajna nem is lesz.
Vele nem egy nick tünt el flyordie-ról hanem egy EGYÉNISÉG, egy EMBER, egy BARÁT!
Sziasztok!
"had döntsem már el hogy hánnyszor adom fel a játszmát ha úgy akarom"

ha ezt így gondolod, akkor valószinüleg nem érted a pontrendszer lényegét...
Tudniillik az azért van, hogy mindenkinek annyi pontszáma legyen, amennyit a tudása alapján megérdemel. Aminek az előnye többek között, hogy magadhoz hasonló tudású játékosokat találj.
Ebbe nem fér bele, hogy te, vagy bárki más, csak úgy adogassa ide-oda a pontokat.

"miért van jogosultsága belépni azokba a szobákba ahol mások játszanak vagy beszélgetnek vagy épp mindkettő??"

most ez miért a probléma egész pontosan?

"akkor legyenek azok értelmesek..."

hát akkor légy konstruktív, és tegyél javaslatokat, hogyan is tehetnénk értelmesebbé a szabályokat!
Ne engedjük nézőbe a sporikat? Nem igazán látom, hogy ettől hogy lenne jobb, mintahogy attól sem, hogyha engednénk a pontadogatást.

De nyitottak vagyunk bármilyen építő jellegű javaslatra...

Köszönöm,

OP
Hát igen!!! Egyetlen szidalmazó és szitkozodó ember sem mer olyankor szemtelenkedni ha bennt vannak a moderátorok erre jó volna valami megoldás(egy civil moderátor:))
Kedves rosálsz,

"a játékokban meg kellene oldani az operátor, vagy moderátor jelenlétét."

Namost eddig hány kedves amőba játékos jelentkezett moderátornak?
nagyjából nulla... 

"De nem lehet, hogy van egy kis alapja annak amit mondott??"

És az nem lehet hogy annak is van egy kis alapja hogy kitiltottuk?
Ezen gondolkodj el kérlek, és azon hogy nekünk nem érdekünk alapos ok nélkül kitiltani bárkit is.
Tudod, lehet hogy én láttam olyat is tőle, amit te esetleg nem...

Csakhogy tisztázzunk egy félreértést: a tiltást nem a fórumban írtak miatt kapta.

További jó játékot,

OP
Az az igazság hogy a csaló és pontadogató emberek úgy is mindig lebuknak mert a legtőbb játékos tudja hogy kik azok.A másik hogy véleményem szerint sincs semmi negativ abban hogy a sporik benézhetnek  bármelyik játékba.Mert a ha valaki olyat akar mondani azt ugy sem spori előtt fogja mondani.Kedves OP én is szoktam amőbázni és jelentkeztem is:)Ha egy esélyt kapnék rá bizom benne hogy  nem vallanék szégyent e nemes pozicióban (ahogy egyik kedves játékos emlegette:))
(Y)

Please note, your reply will need to be approved by a moderator before it is posted in the forum.

So, nem tudni, h mennyire lesz megszűrőzve amit írok.

Nekem pl "mások sértegetése" miatt lett fekete pontom.
Húúú! Annyira megviselt. Az okát nem tudtam meg. Azt sem, h kit szidtam,és h tényleg szidás volt-e. Igazából csak tippelni tudok, ha keresgélek az emlékeimben, bár nem történész vagyok, h a múlttal foglalkozzak ilyen mélységekig.
Nekem csak 1 hír jött, h szigetet kizárták. Igazából nem is tudom, h miért. De vki illetékesnek tuti megvan az oka rá.
Sokan mesélik, h milyen állatok vannak az oldalon. sose foglalkoztam vele. gondolom, mindenkinek műx a némítás nyomógomb.


SZIGET, ha olvasol, az msn címedre küldöm a meghívót, amit igértem.

t
Engedjétek meg ,hogy hozzaszoljak igérem csak 2 mondat lesz!

1: Nagyon híressé vált sziget miota tiltottak...mindenki a csalokrol beszél meg a tiltasokrol..és senki nem hiszi el h jogosan tiltottak ki...szerintem meg ezt az OP-ra kéne bizni o tudja miért tette, ilyen alapon én is kérdezhetném ti is hogy mertek olynanal jonni h alaptalan volt a tiltas??? (mert engem szologatni mar nagyon megy...)

2:Szerintme meg ezt a topicot kellene lezárni mert én nem az OP-al vitatkozom mint 1-esek...de ti meg vele és olyanrol ami nem igaz!

Persze Tisztelet a kivételnek,aki nem ezen okokbol irt ide...

A másik ,hogy elmeséljem e szép torténetet...sakkon is van par jotundér ,aki elhiteti magárol a szépet és a jot..persze a legtobb jatékos be is vezsi és mindenki tetszését elnyeri az ujdonsult barátunk jelleme és tudasa:)de nagy meglepetésunkre kiderul h csal és nem 1 sakkozorol van szo aki  tényleg ért ehhez ,hanem 1 pontgyujtorol akinek sok a haverja....na ezzel a torténettel van tele az oldal!
Sziasztok!
Ha lehet én ne írjak ugye sziget? Az érvelés eddig sem ment neked. Nem baj ott van a spiclizés, júdásozás.
Sok csalót kitíltottak már amőbáról az évek során. Volt közöttük 1200-as pontátadogatós is. De meg sem közelítették a 33-as GY-V-t. Magyarul, az eddigi legnagyobb csalót tíltották ki nemrég. Ettől akadtál ki annyira? Csinálj saját játékoldalt, ahol az a szabály neked ki szimpatikus, ki nem.
Legalább itt a fórumon hagy legyen már másoknak is véleménye. Éppen elég, hogy a magyar szobában csak neked és a barátaidnak lehet igaza bármiben
Kedves Judit!
Civil moderátor nincs, de nem is lesz soha!
Mert: 
1 Moderátoroknak állítólag, vagy biztos nincs másik nevük.
2. Minek kellene ha, tisztán és érthetően le van írva a szabályzatba hogy ezt meg ezt nem, vagy ezt meg ezt igen, esetleg meg van engedve ez, vagy nincs megengedve ez!
Szerintem a szabályzatot csak a felnőtt emberek olvassák el, bár nem biztos én is átfutottam 1-szer - 2-szer.
De szerintem saccolonék ha azt mondanám 90% nem olvassa el!
Másrészt:
Kedves: OPERATOR,
Én néztem a www.flyordie.hu-n az amőba játékot, és 1 fórumot nyitott meg nekem.
rákattintottam az OPERATOR Topicának a linkjére, és kijött a jelentkezés, Ráclikkeltem az IAGRE és láttam, hogy:
Ez a kérdés milyen.:
Milyen játékokon jáccol a flyordien ott ki lehet pipálni dolgokat, de nincs benne 1 csomó játék, vagy csak én tévedek és másik kérdésbe van, nem tudom, de azért kérek választ. 
Üdv mindenkinek!
Kellemes,és Békés jó Karácsonyt mindenkinek!

És az OPERATORNAK-nak

És a Moderátoroknak:
FODMOD
sziasztok!
kedves OP "Tudniillik az azért van, hogy mindenkinek annyi pontszáma legyen, amennyit a tudása alapján megérdemel." ezt töled idéztem.
na ebe a kategoriába nem tartoznak bele a progisok gondolom ezt te is megérted és jó lene ha ki lenének tiltva mert anyira viszataszito hogy progival felmenek 600 700 pontra és utána istenitik magukat söt már a program használatra figyelmeztető jelet is kijátszák.
ez az én szemszögömbe ugyanolyan csalásnak számit mintha pontot adogatnának neki.
bye: Free:D
u.i.: kellmes karácsonyt mindenkinek!!!:D 
Sziasztok!
Na egy kis szubjektív. Úgy csinálok mint sziget. Semmi érv,csak elmondom amit gondolok. Az sem baj,ha senkit sem érdekel. Szóval csinálhattok akárhány új nevet aminek csak annyi a rendeltetése,hogy engem fikázzatok a szobában. Télleg nem zavar. Lepereg rólam.  Főleg hogy értelmetlen dolgokat vágtok hozzám. Néhány jelző: áruló,spicli,júdás,besúgó. Túl hosszú lenne egyenként elemezni a jelzőket. Közös jellemzőjük, hogy 1 közösséghez, vagy személyhez tartozó ember árulását feltételezik. Én sohasem tartoztam ahhoz a közösséghez, amelyik a csalókat sztárolta. Olyan közösséghez sem tartoztam, ahol ellenfélként állnak szemben a játékosok és moderátorok. A csaló ZIDÁN-nal mindíg nyíltan szembefordultam. Ellenséggel elbánni mikor számított árulásnak? 
Kedves Csipetke! megható ez a mély barátság. A könny is kiesik a szememből. Drága barátod kitíltása miatt új nicket csinálni amivel csak engem mocskolsz. Megható!
Próbálj játszani inkább. Hidd el az is jó szórakozás.
HUN AnnA:ezt csak poénként engedtem el hogy civil moderátor kell  de végül is úgy érti mindenki ahogy akarja:). A másik dolog meg hogy azt sem hiszem el hogy valaki moderátornak jelentkezik és nincs csak egy neve vagy akkor hazudik az biztos, mert például nekem is kettő van és be is irtam (lehet ezért nem lesz belőlem mod de akkor sem írom azt hogy egy van).És utolsó megjegyzésem az hogy :igen a második kérdésnél be lehet irni azokat a játékokat amelyek nem szerepelnek az első kérdésben és amelyekben szoktál játszani(végül is a lényege a második kérdésnek :))  
A progisok nyilván nem tartoznak bele, de a programok pedig igen. Ilyenkor a pontszám nyilván nem a kedves játékoshoz tartozik, aki csak a bábukat mozgatja egy program utasításai alapján, hanem a programhoz.

OP
Sziasztok! :o)

Azt hiszem most "rossz" embert vettetek a szárnyaitok alá, de ez a Ti dolgotok!

Nem gondolkodtatok még azon, hogy ezek a "döntetlenre adások" nem csak rossz indulatból fakadhatnak? Pl én szeretek a barátaimmal játszani és nem a pontért játszunk olyankor! De számtalanszor előfordult már, gondolom másokkal is, hogy az emberbe szorul némi humánum: Nem mindig szívesen ver az ember meg egy kezdőt!
De esetleg elgondolkodhatnátok azon, hogy bármelyik teremben lehetne, úgy nevezett "barátságos" asztalt csinálni, ahol nem pontra menne a játék! /most ne gyertek azzal hogy akkor jöjjönek sporival, mert akkor hol marad a beszélgetés? :o)/
De ha már ilyen nagy a verseny szellem itt, akár versenyt is lehetne szervezni!

Sziasztok! "Rossz" ember érti a célzást. Amúgy meg senki sem vett a szárnyai alá. Úgy tűnik rajtad kívül már mindenki megértette hogy a csalót azért tíltották ki mert csalt. Abból is látszik mindenki más felfogta, hogy már csak te jössz minden nap a besúgó szöveggel. Gondolom magadat tartod a jó embernek. Képzeld már másoknak is feltűnt, hogy minden nap belémkötsz a szobában. Ne gondold, hogy mindenki útál engem, de azért dolgozz rajta keményen. Egy dologra azért megkérnélek tisztelettel. Ha bejösz nézőnek(nem zavar) és veszítek légyszi ne dobálj vigyorokat, mert az annyira primitív.
Barátságos asztalt lehetne csinálni, csak semmi értelme. Nagyon kevesen használnák és azok sem sokáig. 
Pontozás nélkül előbb-utóbb teljesen érdektelenné válik minden játék. Hasonló ez a sporthoz. Majd ha az emberek alapvető ösztönei elmúlnak, akkor pld. a formula1-ben sem lesz pontverseny, csak barátságosan körözgetnek a sporik.
Amire neked szükséged van azt már feltalálták. Úgy hívják:MSN
csüsz!
Köszönöm értékes hozzászólásodat! :o)

Sziasztok! Még mindíg vannak akik nem értik miért nem fair a feladás? Mondok 1 példát kitalált szereplőkkel.
1. aranypucuka. Ő tagja a törzsvendégek baráti társaságának. Már az űbercuki nickje miatt is szimpi.
2. ginyagenya. Ő nem bratyizik és már a fertelmes nickje miatt is unszimpi.
3. jellemóriás. Ő jó játékos, de mesterségesen alacsonyan tartja a pontjait. Inkább csak a baráti kör kedvéért jár ide.
1. game gige/jeló. jeló megmutatja gigenek hogy ő valójában jó játékos és csak nem hagy nyerni egy ilyen unszimpit. gige nem győz csodálkozni, hogy leverte egy ilyen kevés pontú.  2.game jeló/apuc. jeló feladja.
jellemóriás nagyon büszke magára, mert megleckéztette ginyagenyát és jó volt aranypucukához.
Valójában az történt, hogy jellemóriás átpakolta a pontokat az unszimpi játékostól a neki szimpi játékoshoz.
aranypucukának ha lenne gerince nem fogadná el a feladásokat. Ha van gerince a következőt ő adja fel? Adják fel váltogatva ha mindketten gerincesek? Az nem ugyanaz mintha nyernének? 
Hasonlóság vélt vagy valós személyekkel nem a véletlen műve:D
csüsz!
hali!
tojgli egy igen érdekes h.sz et irtál ide és tényleg tükrözi a helyzetet:)
bye: Free:D