« Back to All Topics
ötletek, hogyan tegyük normálisabbá a játékot
Posted in 
General
ötletek, hogyan tegyük normálisabbá a játékot
Posted in 
General
ötletek, hogyan tegyük normálisabbá a játékot
Kérlek benneteket, hogy ide tényleg csak ötleteket írjatok, egymás szidalmazására nyissatok új topikot:)) előre is köszi 
csókhömpöly:))
Sziasztok!
És persze csókhömpöly:D
Mindenek előtt, a viták és nullázások elkerülése végett, akik nyilvánvalóan progit használnak (bár nekem semmi bajom velük)nem vehetnének részt a havi és teljes pontversenyekben.
Igy érvényesülhetne, hogy valóban csak a játékosok versenyezhetnének.
Tudom, naiv vagyok:D:D:D

sziasztok!
a legfontpsabb: a programosok kitiltása ezel megtisztulna az oldal a pontéhes nem a jétkért feljövö alakoktol.
a toplisták frisitése és a végleg kitltotak levétele a toplistárol.
táblás játékok versenyek rendezése.
enyi egyenlöre:)
bye:Free:D
sziasztok:)

néhány ötlet, amit Ti mondtatok:

- legyenek baráti szobák, ahol nem pontra megy a játék, hanem csak úgy, a játék kedvéért (tudom tojgli, már erre az ötletre máshol válaszoltál, és az MSN-t javasoltad, de játszani is szeret az ember nem csak beszélgetni)

- lehessen állítani az időt, mert a progisnak az 1 perc elég idő, hogy a programját használja.

- legyen a progisoknak külön szoba, ahol egymás programját próbálgatják:)) kié milyen erős, és legyen nekik verseny is:)) úgy az igazi, gép gép ellen, és jöhet a Terminátor5:))

- egy embernek ne lehessen 2-nél több neve, bár ha egy család 4 tagú, és mindenki amőbázik, ez nem megoldható:)) 
de esetleg egy IP címről max 4 név, az elég.

- lehessen állítani a táblaméretet pl: 13x13 :  15x15 , 
 19x19

-  a spori ne tudjon bemenni a játékos szobába, ha már csetelni nem tud, akkor ne is kíváncsiskodjon. Elég zavaró, mikor ott van, és ahogy elnéztem a fórumban az írásokat, ez elég sűrűn felvetődő probléma.

- lehessen látni a játékosok nevét, melyik szobában kik játszanak, vagy barátkeresőt, ahol meg lehet nézni a cimbi melyik szobában tölti az idejét.

Remélem valamelyik ötlet átmegy a szigorú szűrőn, és megvalósul:)) 
Előre is köszönöm.
Csókhömpöly:))



WOW!!!!

Ha ennek a fele,összejönne....:)

Legalább kötelező legyen a két játék minimum,a runnolások elkerülése végett...
sziasztok!
a táblaméretet nem változtasuk meg mert az a csalóü progisoknak kedvez.
viszont a nick kereső nagyon nagy ötlet!
OP lécci valositsátok meg igy ha vki nem tud jáccani 1 2 honapig akor is meg tudja keresni a haverjának a nickjét és tudja hogy szokott efeljárni és jáccani.
bye: Free:D
Édesség(K)Nem fog összejönni,mert aki ezt a topicot létrehozta,a géniuszok-géniusza.olyat ajánl amit ő maga sem tart be.Ő az egyik aki legalább 10 nic-l rendelkezik,de lehet 20-l.Ő a békesség nagy meg testesítője,ő a Minden!Ezt a  topicot is azért hozta létre,hogy központban legyen,itt is ő legyen a főszereplő.Itt is agyba-főbe dicsérjék,hogy milyen OKOS!Bár pár dolog jó lenne,ha meg valósulna,de gondolom,ezt nem csak ő találta ki.Hanem valakitől ellopta a nagy"ötletet".Mivel mások is szeretnék ,ha meg valósulna  Mikor milyen szerepben lép fel.Most pl:a nagy ötlet ki találója,az amőba zsenije,az amőba esze. Más nic-ével,pedig ő a férfi,a gyerek,stb,a közönséges gondolatok beépítője azokba,kiknek lelkiviláguk labilis. 
Azért,kívánom pár"ötlete"-k meg valósuljon.
Csók hömpöly:):)ágneasszony!!!!!!!!Jók az ötletek!.Miért nem hagytad,hogy akik javasolták azokból nyisson topicot valaki? Mert így, itt is te leszel a központban.Jó volna ,ha pár ötlet meg valósulna.
Igaz,van olyan felvetésed,amit te magad sem tartol be.Geniuszok-geniusza:):)Mikor milyen nic-l lépsz be.Van mikor3-4-l,és társalogsz a falon magaddal....... és milyen jó,"szelíd" arcod mutatod.Labilis emberek "jó tevője"Te amőba zsenije!Te irányító:):)
Más nic.del pedig,közönséges férfi,gyerek,fiu,kislány,udvarias hódító,a természet szépségeit- csunyaságait,meg jelenítő,stb Fantasztikusan sok színű vagy.
Valósuljon meg pár ötletmén is amondó vagyok.
Csókhömpöly:):):)(

köszi a hozzászólásokat, de mint írtam az elején, csak ötleteket írjatok, a szidásomra alkossatok új topikot.
Kicsi időbe telik, de higyjétek el, lesznek hozzászólók:)) 
Jó az, ha nem hagyom az embereket közömbösen elmenni mellettem. Ezek szerint egyéniség lennék?
Egy nevem van, azzal játszom, és nem vagyok az amőba zsenije, a nagy jóságos, és a többi. 
Keressetek meg az amőbán, és el lehet mondani a véleményt. 
De ebbe a topikba csak és kizárólag ötletek kellenek.
Gondolom tudtok olvasni, ugyanis írtam, hogy a Ti ötletetek...
Köszi, hogy erre is figyeltetek.
Csókhömpöly
Amőbánál lehetne olyan, hogy kilehessen választani hogy hány legyen függőlegesen vízszintesen és átlóba meg.4,5 vagy 6.Programot csak 5-re tudok ezért gondoltam ezt:)
Sziasztok!
Az egyperces jó módszer a progizás ellen, csak a belassulások miatt nem működik megfelelően. 
Amőbán inkább a rendszer találomra letenné az első négy jelet a táblára, úgy jó szanaszét.(mármint 2 X-et és 2 O-t) A nyitó játékos nem lenne automatikusan az X-hez rendelve, hanem ő választhatna melyikkel akar lenni.  
Nem tudom ezt technikailag mennyire nehéz megvalósítani. Szerintem az amőbán végérvényesen megoldaná a progi kérdést.
csüsz! 
"akik nyilvánvalóan progit használnak (bár nekem semmi bajom velük)nem vehetnének részt a havi és teljes pontversenyekben."


 - tervbe van véve


" a programosok kitiltása ezel megtisztulna az oldal a pontéhes nem a jétkért feljövö alakoktol"


 - tévedsz: a programot nem használók között is vannak "pontéhes nem a jétkért feljövö alakok"


" legyenek baráti szobák, ahol nem pontra megy a játék"


 - sakkban van ilyen, ahol általában 10x annyian játszanak összesen mint amőbában, és láthatod hogy a szoba nagyjából állandóan üres...


"egy embernek ne lehessen 2-nél több neve, bár ha egy család 4 tagú, és mindenki amőbázik, ez nem megoldható)
de esetleg egy IP címről max 4 név, az elég."


 - ha azt is megmondod hogy ezt technikailag hogyan, akkor érdeklődve várom a megoldást... Sajnos a helyzet nem olyan egyszerű hogy egy háztartás egy ip cím... Kérjünk talán személyi igazolványt és lakcímkártyát? akkor valószinüleg te se regisztráltál volna, a játékosok nagy részével együtt. Lehet hogy kevesebb idióta lenne itt, de normális játékos is...


"  a spori ne tudjon bemenni a játékos szobába"


 - őszintén szólva nem értem hogy miért zavarnak egyeseket


"lehessen látni a játékosok nevét, melyik szobában kik játszanak, vagy barátkeresőt, ahol meg lehet nézni a cimbi melyik szobában tölti az idejét."


 - tervbe van véve, csak nem olyan egyszerű a dolog mint amilyennek tünik...


"Legalább kötelező legyen a két játék minimum,a runnolások elkerülése végett..."


 - akkor meg azért sírna mindenki hogy két meccs után runnolnak... Ez nem életre/halálra menő verseny, ez egy játékoldal. Ha valakinek csak 5 perce van játszani, akkor öt perce van. Te majd találsz magadnak másik ellenfelet utána. 


"Amőbánál lehetne olyan, hogy kilehessen választani hogy hány legyen függőlegesen vízszintesen és átlóba meg.4,5 vagy 6.Programot csak 5-re tudok ezért gondoltam ezt"


 - nem vagyok az amőbázás csimborazzója, de a 4 az túl kevés ahhoz hogy értelmes játék kialakuljon, nagyjából mindig a kezdő nyer, vagy rosszul látom?

OP
"nem vagyok az amőbázás csimborazzója, de a 4 az túl kevés ahhoz hogy értelmes játék kialakuljon, nagyjából mindig a kezdő nyer, vagy rosszul látom?"

Igazad van rá is jöttem utána.Csak nem akartam feleslegesen még 1 hozzászólást.5 vagy 6 viszont?
>"egy embernek ne lehessen 2-nél több neve, bár ha egy család 4 tagú, és mindenki amőbázik, ez nem megoldható)
de esetleg egy IP címről max 4 név, az elég."

>>- ha azt is megmondod hogy ezt technikailag hogyan, akkor érdeklődve várom a megoldást... Sajnos a helyzet nem olyan egyszerű hogy egy háztartás egy ip cím... Kérjünk talán személyi igazolványt és lakcímkártyát? akkor valószinüleg te se regisztráltál volna, a játékosok nagy részével együtt. Lehet hogy kevesebb idióta lenne itt, de normális játékos is...

>>>>Igazából ezzel a felvetéssel a FlyOrDie sok lehetséges előfizetőt elveszítene szerintem. Mert, aki gazdag az úgyis minden nevére előfizet, akinek meg nincs pénze az vagy nem fizet elő vagy ha előfizet akkor meg úgyis 1 nevet használ. Ez az én véleményem. 

>>>>Ha a progisokat és csalókat kitiltanák akkor bajnok lennék bulleten :)

>>>Sunday Masters<<<
hali!
kedves OP!
örülve olvastam a hozzászolásodat és hogy tervbe vanak igen jó dolgok aminek örülök és várom a megvalosulásukat.
bullet sakk ban se tud normális álás kialakulni szerintem de aki töbet bulletezik az tudja hiogy kialakulhat vagy nem.
bye: Free:)
Hali OP!

"akik nyilvánvalóan progit használnak (bár nekem semmi bajom velük)nem vehetnének részt a havi és teljes pontversenyekben."

- tervbe van véve

Ennek örulok!


" a spori ne tudjon bemenni a játékos szobába"

- őszintén szólva nem értem hogy miért zavarnak egyeseket

Szerintem maradjon a spori,mert sokan vannak ugy én is sporiként látogattam elöször erre az oldalra,kivancsisag volt ,szerintem jo ha az ember elotte korul tud nézni hova is szeretne regisztrálni!Ha meg irni nem tud akkor nem sokat árthat senkinek!Ennyi!


"lehessen látni a játékosok nevét, melyik szobában kik játszanak, vagy barátkeresőt, ahol meg lehet nézni a cimbi melyik szobában tölti az idejét."

- tervbe van véve, csak nem olyan egyszerű a dolog mint amilyennek tünik...

hát jah ez nem egyszeru én is tudom!

A kotelezo 2 meccs megint hulyeség ,1:nem lehet korlatozni emberek szabadidejét. 2: vesziteni tudni kell!Nem kell sírni ha az ellenfél bunko... mellesleg ki az aki 1 bunkoval szivesen jatszana még1-meccset?senki......én ha látom valakin hogy idétlen hagyom is ott!

Vannak jo ötleteitek,azonban sok nem tul megfontolt!

Akármennyire nem értetek velem egyet szerintem a sakk a legnépszerubb itt!

OP légyszi sakkban változtassatok ha lehet sokmindent!Pl :pontrendszer ,az also és felso hátorok változzanak ,unalmas sokmindnekinek,ha ezen ujitanátok jobb lenne a játék ez 100%,a tábla is változhat ha lehet,a pontnak megfelelo szinek is változzanak idovel jo? Ez annyira nem nehéz szerintem mint a barátkereso!vagy tévedek?:)

Minden jot mindenkinek!




Free, ha tudnál sakkozni, tudhatnád milyen ha egy állás kialakul, vagy sem ? 
sziasztok:))
én is örülök, hogy néhány ötlet meg fog valósulni:)) 
Nem tudom hogy lehetne megakadályozni, hogy egy embernek ne legyen 2-nél több neve, de biztos van rá megoldás.
Köszönöm a hozzászólásokat és az ötleteket:))
ha van még ötlet, írjátok meg:)) 
Csókhömpöly
hali!
a sakkban idő kell hogy normálisan átlásd az adott álás és a szerint aákltalad legmegfelelöbet lépd.
az 1 percesben az számit ki milyen gyisan tudja rakni a bánuit.
és 1 percesbe is ugyaybugy őrogiznak mint a töbiben.
bye: Free:)
Sziasztok

Kedves OP!Köszi szépen a kielégítő válaszokat!
Félreértések elkerülése végett,én is tisztában vagyok azzal,hogy senki idejét nem lehet beosztani,illetve korlátozni sem!Itt a min.két játékra gondolok!Igazatok van,én ezt tudom,de egy ilyen változtatás bizonyos játékokban legalább pozitív változást hozna.Én a dartsra gondolok,azt játszom leginkább!Pl.301-ben a két játék belefér jó esetben 3 percbe,így azt gondolom,hogy ha valaki belép az oldalra,annak biztosan van 3 perce!
Sok játékos sportot űz abból,hogy esetleg nyer,és olyan gyorsan kilép,hogy lehet hogy erre is vmi progit használ!:) (csak viccelek a gyengébbek kedvéért:) )
Mire utána kullogok a "közösbe",már ott röhög rajtam.(hahahahaha,harrows looser,stb.)
És tudom,hogy ez nem csak nekem fáj,más is sűrűn így jár.
Nem a -25-30 pont miatt sírok,pusztán a fairplay sztem nem így néz ki,főleg nem hogy utána még jól ki is röhögnek....Tudom,lehet mást keresni utána,aki talán nem fog lelépni,és tudom hogy nem kötelezhetsz senkit két játékra,ha nem akar kettőt játszani!De azzal is tisztában vagyok,hogy az ilyen játékosok nem az időhiány miatt lépnek le!Erre persze nincs,és talán nem is lesz megoldás soha,én csak leírtam a véleményem ezzel kapcsolatban.
Hát harrows...Erre van megoldás...És az hogy kötelező 2-t játszani. És meg lehet csinálni, csak akarni kéne. Eddig is az ált neki játszani akinek volt ideje 1 játékra...Tudja alapból hogy az kb mennyi időbe kerül. Na ha most változtatunk akkor tudni fogja h min 2x annyi idő kell. Ha van ideje játszik, ha nincs nincs. Ezt csak megvalósítani kell, és annyi. Szerintem a látogatottság nem csökenne, ha meg igen, akkor vissza kell térni.
sziasztok
köszönöm a hozzászólásokat, ötleteket.
Szeretném újra megjegyezni, hogy az ötletek miatt alkottam ezt a topicot, nem arra, hogy egymást leszóljuk, és egymás ötleteit fikázzuk.
Az ötletek megvalósítása a fejlesztőkre vár, és ők majd eldöntik, hogy lehetséges-e, vagy sem.
csókhömpöly
Nem rosszak az itteni ötletek, és én nem is akarok kötekedni, csak kiegészítenék egy kérdéskört. Az IP-címesre gondolok. Amit írt az OP, az jogos, de én még azt is hozzátenném, hogy mi van akkor, ha az illető, dinamikus, azaz váltakozó IP-vel rendelkezik? Újraindítja a modemet/gépet, és már új IP-címe van :)
Sziasztok !
Jó ötletnek tartom ezt a "jobbítás" topicot, javaslatom a következő lenne:
OP szerkeszthetne egy ún. " 
SZÉGYENTÁBLÁT",
 mely tartalmazná:
1., nick 
2., eltiltás oka ( csalás, trágárság,...stb. )
3., időtartam ( mettől meddig )

A táblázat vagy itt a Fórumban, vagy akár a játéktábla mellett látható lenne ( pl. reklám helyett )

Tudom, hogy ez többletmunkát okozna OP-nak és MOD-nak, de talán visszatartó erőt is jelenthetne.....

Üdv Mindenkinek  : Nova7  
Sziasztok!
Az én javaslatomra még nem történt reagálás. Bízom benne azért, mert nem tartják nagy baromságnak. Gondolkoztam még rajta. A random kezdéssel terhelni a rendszert lehet, hogy fölösleges, és nehezen kivitelezhető lenne. Ha lennének fix asztalok 2dbX és 2dbO- val, az is megfelelő lenne. Legyen csak 500db fix asztal.  Ha kb minden 500. játéknál jön fel ugyanaz az asztal, és ekkor vagy én kezdek, vagy az ellenfelem, az már kiszűri az ismétlődésekből adódó előnyöket.
Csüsz!

Sziasztok! 

Hát ha ezt egyáltalán elolvassa egy MOD vagy ADMIN akkor talán van esély...

Nos én több dolgot is tennék:

1, alapból némítás játék közben! nincs duma nincs privi stb...

2, aztán a java-ba betennék néhány dolgot... pl ugye figyeli a sűrű ablakváltást. nos én ezt kikerülném azzal, hogy eggyáltalán nincs ablakváltás!! ha  valaki játszik az ne msn-ezzen, böngéssze a nete stb... egy script-et kéne írni arra, hogy Always On TOP a játék közben! és ha a játékos ablakot vált abban a pillanatban disconnet neki! persze ezzel nem kerülhető ki a 2 gépes csalás... de aki eddig azzal csal azt meg ugysem lehet megfogni... viszont az 1 gépes csalókat könnyedén ki iktatnák. 

persze tudom én, hogy a flyordie már elég népszerű netmzetközi portál, pénzt is keres vele ezért az ilyen kis változtatásokat már lexarja nem foglalkozik vele. 

3, a moderátori jelentkezéseket is számba venném. mi a francért lesz valaki magyaroktól OP ha a kis idejét is külföldi szobákban tölti?? mért nincs az, hogy adott szobákra OP? mert akkor lehet, hogy rend lenne??? 

 
BlackWolf...Ha egy témához hozzászólsz, nem árt előtte bele is olvasni. Mivel, hogy OP már írt is ide, nem hogy elolvasta...

Másik dolog, az ablakos ötlet, ahogy te nevezed "kis változtatás". Hát én ebben nem lennék olyan biztos. A változtatásoknak a lényege, hogy több pluszt hozzon, mint minuszt. És én nem vagyok benne biztos, hogy ez összegezve olyan sok plusz lenne. Az igaz, hogy akkor nem tudom hogy tudnának progikat használni, de többi az már mind negatívum. 

De hát végülis, itt most a lényeg, hogy az ötleteket megmutassuk...;)
hali

a  szégyentábla szerűség jó  ötlet
elég  lenne ha  az  info  lapon szerepelne
ígyhavalakit  végleg  kitiltanak akkor  legalább
látnilehetne  miért  nemjön  többet
ja  és  perszeezt ugy, hogy  arégi  büntetések  is  rajta  maradnának
  HI  ςцή∂αу_маςтεяς 

én  pont így nyertem a  versenyen !!!!!!!!!

verseny  után  2  héttel   lettem  V.I.P. :)

amugy  mostanábanelég  sok  fejlesztés  történt itt
gondolom  észre  vettétek , hogy nem lehet  félre  tolni az  ablakot. ha  a reklám frissít beugrik  középre

mostanában sok  OP-MOD  van  a szobákban  ,  és  szerintem
tudják  magukat  álcázni :)

ezt  onnan  gondolom , hogy  ha  látom  Őket , én  mindíg  köszönök   nekik  priviben
rá klikkeltem az  OP-ra  írtamneki   , hogy  "hi   OP"
de  már  nem  volt   sehol:(
azért  rányomtam , hogy mehet..........ÉS   ELMENT AZ ÜZENET!!!!!!!!!!!!!
hát  ebből  gondolom , hogy  mégott volt azOP  :)
rosszarcúak féljetek "látva  " vagytok :) 
igazad van! ezek is egyféle szempontok! 

Viszont lenne még egy ötletem ami azért korrekt lenne mindenkivel!

pl: az adott játékos a pontszáma  +/- 50 pont közötti játékossal játszhasson... Mivel most is van itt olyan pár ember akinek az infojából kiderül 100 pontnál nagyobb sakkozóval még nem játszott de már 390 pontja van... ez nem KORREKT! miért van ő mester szinten mikor nem is mester??? lenne 100 pont korrekció a játékosok között szerintem az korrekt! (remélem eljut az update-ig ez az info) :D 

(((( ezt egyébként lehetne jól is használni)))) pl: akinek előfizetése van arra ez nem vonatkozik  :D elgondolkoztató nem? szép estét!
Ez esetben viszont, ha leesek 100-150 pontot, akkor nem lesz nehezebb viszamászni??

És ami miatt nem lenne jó, hogy mikor egy szobában csak kevesen játszanak és nincs senki aki beleessen a 100as intervallumba akkor nem tudok játszani...
Sziasztok

Azt nehéz lenne megcsinálni, hogy ne lássuk a kihívó felet, és ne legyen válogatás kivel megyek játszani, és kivel nem?
Pl. csak egy felirat lenne látható, hogy játék? 
Ha pedig kihívok valakit, az barátságos játék lenne, pontok nélkül.
Mint pl. a honfoglaló játékban, van éles játék, ahol nem látod kivel fog összesorsolni a jó szándék, és van a különszobás játék, ahol látod a játékosok nevét.


Sziasztok!
Támogatom  BlackWolf ötletét. Amőbán is van sok olyan szaki és mester, aki türelmesen levadássza az alacsony pontszámú játékosokat.  Megtíltani azért nem lenne ésszerű, hogy jóval alacsonyabb pontszámúakat is kihívhasson bárki. Ez rengeteg új problémát vetne fel.
Ha valaki diadalmasan leverne egy 100-ponttal kisebbet, egyszerűen csak nem kapna érte pontot.
A játék öröme az övé maradna, hiszen azért hív ki egy jóval gyengébbet, nem azért, hogy pontot gyűjtsön. Igaz?!!!

na csüsz!
Sziasztok

Szerintem kicsit kezdetek elrugaszkodni az ötletekkel,nem?:)Ne lássuk,hogy ki hív ki?Ne hívhassanak ki nagypontosok kispontosokat,stb....Ezeket a dolgokat mindenki eldöntheti maga,pl.kispontosként hogy akar e játszani egy mesterrel,vagy sem.De azért azt hagy tudjam már,hogy ki az aki kihív...Ne akarjátok a feje tetejére állítani az oldalt.
Sziasztok!
 harrows ! Az én hsz-emben ugye nem láttál olyet, hogy nem hívhat ki bárki-bárkit? Azt sem, hogy nem tudhatjuk kit hívunk ki? Ne a rossz ötletekkel foglalkozz, hanem találj ki jó dolgokat.

csüsz!
Hi.

Tojgli,ugye ismered a mondást?Akinek nem ingje....
Sziasztok!
Számomra a 10 perces partik lennének a normálisak. Az 5 percesnél nem tudom teljesen átgondolni, a 20 perces meg már nagyon tökölős. Miért nincs itt 10 perces (normál) partikra lehetőség? Vagy ha van, akkor hol? Előre is köszi a válaszokat!
Bocsi, az előbb nem írtam, de (normál) sakk-ra gondoltam.
Tiszteletem! 

Régebben kb. 1 héten keresztül volt úgy, hogy nem volt reklám. Azt nagyon élveztem. 
Amikor volt, akkor is ki lehetett oldalra húzni. 

Szerintem élvezetesebbé tenné a játékot, ha ki lehetne a reklámot oldalra húzni, mert pl. egy bullet parti közepén szerintem senki nem akarja a banánetető majmos reklámot nyomogatni. Arról nem is beszélve, h teljesen lefagy a gépem, minden ilyen reklámnál felesleges másodpercek mennek el a partiból.

>Sunny<
Sziasztok!
Pozitív változás? Érzéknyebbre vették a progi figyelőt? Mintha jobban osztaná a jeleket. Van is nagy sírás-rívás az amőbán. Sok alkalmi progis benyelte a jelet. Lassan nyitni kell nekik egy lelkisegély vonalat.:D
Legjobban az a figura tetszik, amelyik mutogatja az új nickjét. Egy meccset játszott és már progis jel van rajta. Már be is magyarázta mindenkinek, hogy ez a bizonyíték a rendszer rossz működésére.
Nem lehet, hogy lejjeb tették a toleranciaküszöböt. Ha összesen 1 meccset játszott és abban progizott, akkor a játszmáinak 100%-ában progizott.  Jól számolom?:D
csüsz!
Ha előfizetsz nincs reklám. És ha kiszámolod mennyibe kerül az előfizetés napi bontásban, akkor kiderül, hogy szinte ingyen van. Szerintem tutira megéri,mert így tudok a játékra (nálam: sakk,reverzi)koncentrálni :-)
Kedves melaci! 

Több előfizető nevem van, mint nincs. De én mindegyikkel játszom.

>Sunny<
Azt nehéz lenne megcsinálni, hogy ne lássuk a kihívó felet, és ne legyen válogatás kivel megyek játszani, és kivel nem?
Pl. csak egy felirat lenne látható, hogy játék?
Ha pedig kihívok valakit, az barátságos játék lenne, pontok nélkül.


Hello!
Ágnes,nemakarom leszavazni az észrevételedet,de ez egy 'hüjeség' több ok miatt is..

1.Ha nemlátod hogy kivel jatszol akkor,azis elöfordulhat hogy '!'(progis)- sal játszol.
2.Értelmetlen lenne  ha nem menne pontért a dolog,mert mindenki poénkodna vagy 'szívozna' mindenkivel(ismerek pár olyan sakkost,aki örömmel elszorakozna ezzel)

-------------------

BlackWoolf!
egyrészből támogatom,egyrészből nem...
Elönye:
pld.sakkon,laszlo1948 csak 0 v ~0 pontosokkal jatszik és nagymester,eltünének az ilyen 'álnagymesterek'

Hátránya:Ahogy már az elöttem levő játékos leirta,ha kevesen vannak egy szobába akkor esetleg nemkapnak egyesek partnert.

Annyival kiegésziteném,hogy lehetne esetleg 200 pontra növelni ezt az adott intervallumot.

Saját elgondolások,ötletek:
Jovolna ha lenne egy design váltás,és rangok szinének változtatása:
1.Kicsit új lenne,és motiválná az uj játékosokat
2.A szenbek sem árt a változatosság.

Milenne ha az 1 es szobához hasonloan..amit én'progik szobájának becézgetek' létrehozni egy külön progis szobát?,ahol a progik éjjel nappal püfölhetnék kizárolag egymást,legalább egyhelyen lennének,és feltudnák mérni egymás erösségét.

Harmadik dolog: sok a nemmoderált beszélgetés jovolna moderálni,mert szerintem senki sem szereti ha 'anyáznak'.

nagyából ennyi.

Tisztelettel:HALOWEENFIJÚÚÚÚ..

Sunny: tudom hogy nem nekem szólt, de én ezt a kijelentésed nem értem :S   "Több előfizető nevem van, mint nincs."

HALOWEENBOY: a 200 ponttal kapcsolatban. Most jutott eszembe, hogy mi van akkor ha én egy ismerőssel szeretnék játszani? És nem esünk bele az intervallumban? Akkor most valakivel játszodjak és akarattal veszítsek pár játékot, hogy leessek olyan szintre? Hisz a játék az a szórakozásról szól, akkor legyen már megengedve hogy kedvem szerint csináljam. És az hogy én mással nem játszhatok mert nincs elég pontja eléggé megköti az embert, a játékból meg majdnem azt csinálja, hogy bedobnak egy sapkába aztán akivel kijössz onnan azzal kell játszani:P...
Sziasztok FlyOrDie Megszállotjai!:)
Ezen ötletek majdnem mindegyike hordoz magában valamiféle pozitívumot-sokszor elmélyülök milyen jó lenne ha ezek legalább töredéke megvalósulna.
Én a következő ötlettel állok elő:
-Bizonyára mindenki megfigyelte/érzékelte hogy a szobák maximális befogadóképessége 120(+/-egynéhány a több előfizetős esetében).Arra gondoltam hogy ezeknek a szobáknak növelni kéne a befogadóképességét-sokszor 8aspoolon 10perc amíg bejutok az angol 1es szobába mivelhogy a nevem pontszámának megfelelő játékost csak ott tudok találni(az én pontszámom 500 körül van 8aspoolon-nem nagyzolás végett).Bizonyára ez szerver függő-de nem is kellene nagyon megnövelni.Szerintem a szobánként 150 ideális talán ez megoldható lenne.Valószinű hogy(többek közt)ez végett fogok előfizetni erre az egyébként nagyszerű játékra.
Köszönöm a szót!
Csubakka!
 LociKA!

Az én javaslatom annyiban másabb, hogy bárki játszhatna bárkivel, csak nagy pontkülönbségű játékosoknál nem adna pontot.  A csillagászati magasságokban mozgó progisok, ha tovább akarnák növelni pontszámukat, jobban rákényszerülnének egymás társaságára.  Az a fajta igazságtalanság is visszább szorulna, mikor nem a tudásuknak megfelelő színben parádéznak a szobában egyesek.
Amőbán konkrétan tudnék említeni olyat, aki egész nap a narancs színét mutogatja, naponta csak 4 meccset játszik. Az alanyai általában 250 ponttal alacsonyabban vannak, és nagyon alaposan megválogatja őket.  Szerintem az ilyen nem mester.
A pontátadásos csaló nagymesterek dolgát is igen megnehezítené, ha a szolgáik csak nagy pontszámúak lehetnének.
Szóval több szempontból is előnyös lenne bevezetni ezt az újítást.

csüsz!
HALOWEENBOY, ha játszottál már más játékban, pl. kvízjáték, ott észrevehetted, hogy nem látod kikkel sorsol össze a szerver, de kb hasonló pontszámúak kerülnek össze, nincs nagy pontkülönbség, és ez jó. 
Igaz, hogy a kvízjátékban nincs progi, de van más segítség, amit igénybe szoktak venni a nagyon törtetők:))

No, eddig sem szóltam hozzá más ötletéhez, ezután sem fogok. 
Azért alkottam ezt a topicot, hogy ötleteket keressünk, és amit lehet a fejlesztők megoldanak, vagy nem. Ez legyen az ő dolguk. 

Még mindig érvényes: ötleteket, nem fikázást.
Köszi:)

csókhömpöly:))
oh, igen, az előbb elfelejtettem írni, hogy a fórumhozzászólások talán megjelenhetnének hamarabb:)) esetleg azonnal:))
Ne egy nap múlva:))
Bár ez nem a játékkal függ össze, de nem olyan rossz ötlet ez se.

tojgli: ez tényleg jobb megoldás lenne;)

ágnesasszony: a hozzászólásokat jóvá kell hagyja egy MOD. És ha nem neveznek ki egy forum MOD-ot, akkor amíg valamelyik erre nem téved, nem jellennek meg. Mondjuk megoldható lenne sztem az, hogy a MOD-ok mikor az oldalra jönnek, és távoznak nézzenek be a fórumra ha lehet. És máris gyorsulna kicsit a dolog. Mert gondolom most úgy van, hogy amelyiknek esetleg eszébe jut az benéz.
Locika, köszi a felhomályosítást:))
No mivel többeknek is tetszene a pontszám korlátozás némi ellenvetés mellet. Mi lenne ha az intervallum csak a pontokra szólna. Ha meghaladja mondjuk azt, hogy mester játszik kezdővel akkor egyszerűen pont nélküli játékban lesznek és ennyi. Ezzel meg lenne oldva az is ha valaki baráttal szeretne játszani és pontot csak az szerezne aki benne van a értékek határain. Mint minden sportban kvalifikáció alapján folyik a verseny. Akkor legyen itt is így.(ha lehet)
---------------
Illetve jó lenne egy blacklist is az oldalon. Ahol közzétennék azokat akiket tiltanak! (esetleg az okát)
---------------
Illetve jó lenne ha kisebb elvárások lennének az OP jelölölések között... mondjuk kisebb jogokkal rendelkeznének de aktívan segíthetnék a rendfentartást főleg kora esti és esti órákban. Mondjuk ha csak 2 jog-al rendelkeznének már jó lenne: 1 óra tiltás és némítás/feloldás. A tapasztalatait ha ez is kevés közvetlen közölheti egy fő OP/Admin-al aki azonnal eljárna az ügyel kapcsolatban. Természetesen ezt ugy oldanám meg, hogy minden nagyobb szobának ahol átlagban nagy a létszám csak ott élhetnének vele. Nem lehetne vándorolni. 
---------------
Na további jó gondolkodást :D   Egy OP/Admin véleményezhetné újra a topikot... Köszönöm(jük)!
Sziasztok

Szerintem ez a pontszám korlátozás(bár értem a lényegét:))felesleges dolog.Ezekkel a nagypontos,de mégsem nagy tudású "mesterekkel"sajnos együtt kell létezni itt!Bár engem a fordítottja is legalább annyira zavar.Pl.első meccsem,gondoltam bemelegítek,kihívott egy kissebb pontos játékos.El is vert úgy,hogy csak néztem...
Az már csak hab volt a tortán,hogy le is lépett...Szóval valahogy azt is meg kellene oldani,hogy egyeseknek ne lehessen már használni 20 nevet.Nem is értem,mi szükség van egynél több név használatára!

Op kérdéssel kapcsolatban pedig,én már kezdem azt gondolni,hogy felesleges MOD.-nak jelentkezni,mert valamiért nem lesz senkiből semmi...Ennek az okát nem tudom,mert az szinte kizárt,hogy senki ne feleljen meg..


Véleményem szerint az OPERATOR,csak személyesen ismert embereket képez ki 'Moderálás' jogával,szóval nagyon kiválogatja hogy kinek ad ilyen jogot,ezért az ilyen 'kispájások' mint mi sosem fognak moderálni,csak a Forumokban 'Vitatkozni'.
Ha tévedtem akkor javítson valaki ki.
Tisztelettel: HALOWEENBOY
Akkor lehet,hogy ismerősök,puncsosok előnyben??:O:)
hali!
ezt kétlem hioyg az OP az iesmröseiböl lesznek a modk.
nem hiszem hogy brazil francia angol stb nemzetiségű ismerőse lene.
amugy volt egy topic amit az OP nyitot és aba bene van mért nem lett 1 jelentkezöböl se mod.
azért mert nem töltöték ki az öszes mezöt/nem angolul töltöték ki.
a másik hogy a mayggar játékosok 80% nak volt már aprobb vagy bagyobb büntije.
inenstöl elkezdve akinek nem volt az meg egyáltálán nem biztos hogy akar mod leni:)
A ksi pontos profi játékosokrolr engeteg tapasztalatom van és utálom öket.azt én se értem minek 20 nick. ezt is jó lene szabályozni és tiltani az olyanokat akik sok nickel jáccanak.
tanxra jólene ha gyakraban járna moderátor mert eldurvult már nagyon a helyzet csalás kármkodás minden folyik.
bye: Free:D
Sziasztok !

Időnként felnézek erre a topicra, és örömmel látom, hogy már vannak rajtam kívül akik támogatják javaslatomat ( pl.: Pitu/posted jan.15.  ; / BlackWolf/ posted jan.29.) az ún. "SZÉGYENTÁBLÁVAL" kapcsolatban )a maguk módján.
Legyen az csak "SZÉGYENTÁBLA" így magyarul sztem.a csalók és mocskosszájúak miatt.( és nem "blacklist" )
Támogatnám JustandDesign ( bocs a helytelen írás miatt ) javaslatát, ( posted jan.26. )mely a szobák befogadóképességére vonatkozik,
  igen, legyenek a szobáknak min. 150-es befogadóképessége!
Moderátor probléma:
Véleményem szerint is túlzottak az elvárások .

Üdv. Mindenkinek : Nova7
  
harrows!
Azt írtad:

"Szerintem ez a pontszám korlátozás(bár értem a lényegét)felesleges dolog.Ezekkel a nagypontos,de mégsem nagy tudású "mesterekkel"sajnos együtt kell létezni itt!Bár engem a fordítottja is legalább annyira zavar.Pl.első meccsem,gondoltam bemelegítek,kihívott egy kissebb pontos játékos.El is vert...."

Nem értem, akkor miért tartod fölöslegesnek. Ezek szerint te is találkozol azzal a jelenséggel, mikor egy nagy tudású játékos, vagy egy progis bejön kevés pontú névvel, csak azért, hogy szórakozásból levegye a nagypontosokat. 
Átlagos képességű és tisztességes játékosokat mindkét irányból védené ez a szabály. 
Sziasztok

Tőlem lehetne szégyentábla,csak nem értem miért olyan fontos ez nektek...?Sokkal fontosabb lenne megoldást keresni arra,hogy ne gyártsák már az emberek vég nélkül a nickjeiket!Tegnap történt velem,hogy játszottam egy kispontossal(relatív kicsi,végül is "nagyonnagy" volt),
kikaptam 4-2-re tőle.Ahogy kiléptünk,kihívott egy kb.ugyanannyi ponttal rendelkező másik játékos,és érdekes módon ugyanúgy dobott,mint az előző...Megvertem,kiléptem és kérdőre vontam,hogy hülyének néz e?Persze annak nézett,ő volt a másik nick is...Kérdeztem,hogy ez miért jó neki,erre azt mondta,ne vicceljek már,van vagy 20 neve...

Szerintetek nem lenne fontosabb a szégyentáblánál ezekre a dolgokra megoldást találni?
Nekem nagyon tetszik az oldal és maga a megvalósítása is, bár tényleg egyre több a lelépős és csaló játékos is. Ezekre nekem nincs ötletem, hogy lehetne végképp kitiltani őket de tapasztalatom szerint a csalókat sose lehetne 100% -osan eltüntetni, aki akar az úgy is megtalálja a kis kaput.
A Fekete Listát vagy Szégyentáblát támogatom :)

A másik, én nagy amőba párti vagyok, bár ott még sose láttam versenyeket, olvastam is az angol amőba fórumba ahol rengeteg külföldi játékos ezt szóvá is tette és én támogatom őket, legyenek ott is versenyek és nem tudom mióta amőbázok de én még egyszer nem láttam modot rajta, pedig nagy számban van lelépős,csaló meg nem normálisan viselkedő ("anyázó") játékos. 

Szia tojgli!

Végülis igazad van,ez mindkét dologra megoldást jelentene!De végső soron megoldás lenne sok problémára(ezekre is),ha valahogy a nevek gyártása befejeződne!
Nagyon jó példa a dartsban a magyar 501-es szoba!
Mindennap itt vagyok,hol többet,hol kevesebbet!Megy a dumálás,beszélgetés,de néha csak nézem,hogy mennyi új név van,és mégis ugyanazokkal beszélget,mint előző nap,tehát valószínűleg nem aznap volt itt először.

Csak nagyon megkérek valakit,magyarázza már el nekem,hogy ennek mi értelme van?

Megoldás lehetne akár az is,hogy aki előfizet,lehessen több neve,de amúgy maximalizálnám háromra a nevek számát.
Így elkerülhető lenne a normális játékosok átvágása,pontadás,csalás...Akinek meg arra van passziója,hogy öt előfizetése legyen,hagy csinálja..:)
Tudom,létezik a dinamikus IP.,de talán ez akkor is megoldás lehetne!És így a FLY is jól járna,mert az előfizetőket ez a korlátozás nem érintené.
Sziasztok!
Pontcsalás megoldódna, ha az előfizetőknek lehetne 3 neve, vagy 4 lenne az engedélyezett?
Bocs, ha ti nem akartok csalni, minek a 3-4 név?????:D

Ha, kellemetlenkedő alakkal találkoznánk, utána már nem is jöhetünk játszani, mert ismeri a nevünket?????
Aki csak játszani jön, nem ismerkedni, az már fel sem jöhetne, mert az ismerkedős klánok nem játszanának vele?????
Hol marad az anonimitás, ami az oldal fő vonzereje???
Tessék már mondani, ki számít normális játékosnak, s ki dönti el ki a normális?

Megjegyzem a vég nélküli nickgyártást valami, csak előidézte, úgy hiszem maguk játékosok!
Nem a névhasználatban kell keresni a hibát, hanem az emberi természetben, ezt a flyordie emberei nem tudják megoldani, csak a játékosok!
1 javaslatom lenne:
1 gépről egyszerre csak 1 névvel lehessen feljelentkezni az oldalra (sokan 5-6 névvel fent állnak) ez más oldalakon is működik! 
Rossz nézni, ahogy némelyik, önmagával chatal az oldalon!
A többit bízzuk az emberekre! ;)

Ebben a monológban hol bújtak el az építő ötletek és javaslatok?
ööö,hát nem tudom,én egy névvel játszom,és nem is csalok...
Ha kellemetlenkedő emberrel találkozol,akkor te nevet cserélsz?:D:D Ez elég vicces...
Meg ha valaki játszani jön,és nem ismerkedni?Ne haragudj,de erre vannak más oldalak,ahová töltesz fel magadról fényképet,és ismerkedsz...Ez nem az az oldal szerintem...

Én arra mondtam,hogy lehessen max.5 neve mindenkinek előfizetéssel,mert így nem lenne sok embernek minden nap másik neve.És így a FLY sem lenne szegényebb,ráadásul 5 nevet könnyebb megjegyezni,mint 25-öt.

És ne haragudj,de szerintem nem az anonimitás az oldal fő vonzereje,legalábbis nekem inkább a játék,és a jó társaság.(Ami nem mindig jó :))

Azt maximálisan támogatnám,hogy egy gépről egy név lehessen fent.De ha korlátoznák a névgyártást,az sok dolognak az elejét venné.
Én egy nevet használok,így tudják,hogy ki vagyok,milyen képességekkel.Tudják,hogy nem lépek le egy meccs után,stb.Ismerik a szokásaimat,és van aki utál,van aki nem utál.Anonim vagyok így is,hiszen fantázia nevet használok,nem a sajátomat.
És ha valakivel veszekszek,ami persze előfordul itt is,mint minden közösségben,hát ne haragudj,én azért,hogy az illetőt elkerüljem,nem fogok nevet cserélni.
Lehet,hogy másnap is összefutunk,lehet hogy bocsánatot kérünk egymástól,de lehet hogy nem.De ezért nem kell nevet cserélni!!Szóval zyzy,ne haragudj,de ha te ezen "szabályaid" szerint játszol,úgy gondolom,hogy a nickek számának korlátozása téged is érzékenyen érintene....:S
 
Nekem nagyon tetszik így ahogy van az oldal.
A sakktáblán és a grafikán ne változtassatok!
Üdv!

Khatyka,szerintem pont ezen a két dolgon nem ártana változtatni,nem felülbirálni szeretném a programozók munkáját,de lehetne kicsit javítani...és mégvalami,ne tégy '!' jelt mikor javasolsz a modiknak,mert végén még aszthiszik hogy parancsolgatsz. szöke xD


Más....
Multkorjába:Apámat ideraktam játszani,és azt mondta a Futárnak hogy ez gyalog:D loool,és jobban összehasonlitva tényleg nincs sok külömbség,kilehetne a Futár buksiját emelni,ahogy azt egy versenysakkfigurákon látni lehet.

Okoskodás:
Milenne ha egy kicsit javitanánk a fiugárkon [sakkban] tudom nem fél perces munka,de valamelyik programozó idelyéből kitelik szerintem...Tisztába vok,hogy ezeket a véleményeket a pogramozok nem olvassák,de az OP remélem igen...Op nyagassad a programozokar..:)

Várom a további javaslatokat,neszégyelje beirni a véleményét aki erre jár...:)


Tisztelettel:HALOWEENBOY

Kedves Halooween fiú!:)XD

A véleményünk nagyon eltérő ezért nem kezdek el vitatkozni, de tudnod kell, hogy ez a fly attól fly, mert a bábuk ilyenek. Ez a jellegzetessége, a stílusa, az ismertető jele, a feelingje....., ha ezt megváltoztatják akkor az már nem is olyan lenne mintha flyon játszanék. Amennyiben neked ez nem tetszik akkor találsz ezer helyet ahol szabvány figurák vannak......

A grafika és minden pedig bőven elég, mert ide csak játszani jövünk és nem kellenek bonyolult dolgok.


Üdv:Kata


de tudnod kell, hogy ez a fly attól fly, mert a bábuk ilyenek


Jóasszony xD,elfelejtetted ideírni ,hogy ez magán vélemény,mert semelyik szabályzatban nincs leírva hogy a figurák 'mindörökkön - örökké' ilyenek lesznek,sőőőt nem vitakezdésként de rávágom,hogy ez egy 'ostoba vélemény':D ,  véleményem szerint a fly attol fly hogy mindenki jólérzi magát,barátokat talál,meg stb stb.
Jóérzés fogalma = az oldal és a társaság megfelel az elvárásainak...:)

Tisztelettel:HALOWEENBOY
Egy kicsit OFF,de talán mégsem.

Kedves OP!(Elsősorban,de mások is..:))

Írni szerettem volna a moderátoroknak,mert volt egy kis gondom.De nem sikerült,pedig képet már nem is próbálok mellékelni....
"Túl hosszú szó,-szavak" :O
Magyarul írtam,nem túl hosszan,magyar szavakat!
Nem értem,hol volt a hiba,át is írtam többször,így is,meg úgy is.Sehogy nem volt jó,ráhagytam...

Ezeket az apró,de annál bosszantóbb hibákat kellene első körben megszüntetni!
Udv mindenkinek!Szerintem a  progisoknak kulon szoba kene es a tobbi szobaba pedig nem szabadna oket beengedni.AKi akarna az viszont jatszhatveluk ott.
Sziasztok!

Tojgli ötletét támogatom, miszerint bizonyos pontkülönbségnél a játékot megnyerő nem kap pontot. De még azzal jó volna kiegészítnei, ha a napi pontlevonásokat eltörölnék. Sokszor nehéz ellenfelet találni amőbában (magasabb pontszámmal), mert akinek kb annyi pontja van, mint neked az vagy progis, - azokkal nem játszom - vagy nem akar kiállni ellened, vagy nem is válaszol a kihívásodra.:S
Jó volna, ha valakit mellőznél, akkor végleges némítani lehetne, és nem kellene minden egyes belépésnél megcsinálni azt.
A pontosztogatókat is jó volna, ha jobban figyelnék, és valamilyen módon megbüntetnék őket. Sokan felírnak nyíltan a fórumba, hogy kinek kell pont? Aztán, ha valaki igennel felel, akkor játszanak vele, és direkt veszítenek. Ez a játék szellemének rombolása...
Még volt ötletem, de azt már az előttem szólók elmondták.:-)
"bizonyos pontkülönbségnél a játékot megnyerő nem kap pontot" 

ez már most is így van legalábbis ha a magasabb pontszámú nyer...

"Jó volna, ha valakit mellőznél, akkor végleges némítani lehetne, és nem kellene minden egyes belépésnél megcsinálni azt."

előfizetőknek már most adott ez a lehetőség...

"A pontosztogatókat is jó volna, ha jobban figyelnék, és valamilyen módon megbüntetnék őket. Sokan felírnak nyíltan a fórumba, hogy kinek kell pont? Aztán, ha valaki igennel felel, akkor játszanak vele, és direkt veszítenek. Ez a játék szellemének rombolása..."

most egy feladásért mit adjunk? ip bant? aki komolyan csinálja, és elkapjuk, azt eddig is megbüntettük...

OP
"ez már most is így van legalábbis ha a magasabb pontszámú nyer..."

Én mindkét irányban gondoltam, és nem 500-as pontkülönbségnél...
hello
megpróbálok regisztrálni, de nem enged egy e-mail címet sem
miért???????
Sziasztok

Sosem hittem volna, hogy Tojglival 1Xis 1et értek bármiben, de mégis. Tényleg nem jó, hogy olyanok is mesterek akik még 200 pont felet nem játszotak senkivel sem (amöba), és az sem az igazi amikor a nagy mesterek bejönek kevés pontal és csak poénból lehuzák a többieket.
Bár ez elkerülhető, én nem játszom csak + - 100 különbségü játékossal.

Még a moderáláshoz is hozzászolnék. Régebben igen sokat voltam fent az oldalon annyi gusztustalan szöveget lehetett itt olvasni, hogy én csak csodálkoztam soha senkit nem látam, hogy ezek az emberek bármilyen szangcioban részesültek volna. Szerintem a modik bemondásra dolgoznak nem hiszem, hogy komolyabb időt töltenének bármelyk szobában is. Az pedig nem megoldás, hogy nem engedi ki irni a szavakat hisz már mindeki tudja, hogy mit kell tenie ahhoz, hogy bármit ki tudjon írni.

A progisokal nincsen baj, ha van jelük, aki akar játszik velük aki akar nem. Az viszont már gusztustalan mikor nincs jele és úgy nyomja. Ma érdekes dolgot látam az ellenfélnek minden lépésnél +szakadt a kapcsolat és helyreállt. Ki is kaptam 2X, ez még nem is lenne baj hisz nem vagyok 1 hatalmas nagy játékos. De utánam megvert 2X 1 progist is akinek volt jele. Tehát ha lenne aktív moderátor akár ö is össze akadhatna vele igy megszabadulnánk az ilyes fajta csaloktol is.

Még volt valami de olyan hosszúra sikerült, hogy elfelejtetem :s 

Ezembe jutott :D

A pontot osztogatók. Szerintem lényegtelen, aki kéri az úgysem tud játszani és elveszíti azt a 20 - 30 pontot amit kapot, nem nagy ügy.

A kötelező két játék visszont nagyon nagyon jó ötlet. Akinek nincs ideje két játékra az felsem jön, hisz ha nem előfizető, majdnem annyi belépni neki mint 1 játék (amöba). Arról nem is beszélve, hogy aki kezd annak sokal könyebb nyerni főleg, ha tapasztaltabb játékos (amöba).
Hello!

A Következő ötleteim vannak az amőbával kapcsolatban,

- Amőbán választható táblaméret,
- Amőbán SW2-es szabályzat 1 perc gondolkodási idővel (Persze állítható legyen)
- Moderátori igényeket csökkenteni (Nem gondoltam komolyan :))

Sztem vhiogy megkéne úgy csinálni hogy ne lehessen mákolni.nem tudom hogy lehetséges-e de jó lenne.mert az olyan rossz hogy én tisztességesen játszok vki meg csak a mákra megy.
naruto: te játszottál már élőben??? v esetleg nézzél tv-ben snooker-t...való életben előfordul...ez hozzátartozik a játékhoz.
hali!
Naruto mivel ez játék így benne van a mák erről senki sem tehet.
Az más dolog hogy sokan direkt mákolnak de ezek ellen nem kell többet játszanod.
free, mégis azt hogy lehet direkt csinálni??? Gondolkozzon már egy kicsit mindenki...
Igen Locika láttam már snooker ,nem rég volt a world open de ez lényegtelen.Téged nem idegesit az állandó mákolás?
Először is 11 naruto 11 névvel lehett hogy 2-szer küldtem el hasnló levelet.Másodszor is ami még ktudd hozni a sodromból az a mozgatás,amikor megbeszéltük hogy nem mozgatunk.
T. Szerkesztők.

A sok runner ellen 9 ball 8 ball snookerben. Nem lehetne hogy belehessen állítani mennyit kell valakivel játszani? Pl ha csak 5 perce van állítsa Bo1 re de ha nem csak 5 akkor Bo3 ra. Ez szerintem tök jó lenne. És aki runnolni akar megtudja oldani és nem a másik játékos szívatja vele hogy ha nyer elmegy ha veszít marad.
Azt hiszem amőbában már van ilyen. Sajnos 95% nem fogja fel hogy ez csak egy játék és mi a Fair játék. ..
köszönöm.

OP írj valamit visza Kérlek :) Köszi
Szia:)
nem tudnátok segíteni. Nekem nem indulnak el a játékok. Rákattintok a játékra , akkor elkezd tölteni meg kapcsolódni, de utána csak egy nagy kék képernyő lesz és nem történik semmi. Nem tudjátok mit csinálok bénán?
ha tudtok segíteni akkor köszi:)
hali!
Locika vannak játékosok akik pool-n ha a fekete a falon áll vagy nincs helyzetben akkor meglökik izomból úgy hogy meg sem nézik hova megy és 10 ezer falról lemegy valahova.
Így már remélem érted mire gondoltam.
Értem,hogy mire gondolsz, hogy "szándékosan makkolnak", és mégis hogyan tudnád megakadályozni őket (már ha meg kellene,mert az hogy szándékosan mákol valaki... Ha meg irigyled őket, mákolj te is szándékosan.. Sok sikert! :D) ? :) 
Szia xmenő!

Ha nincs a gépeden java, akkor telepítsd.
Ha van esetleg több verzió is, akkor töröld mindet a vezérlőpult-prog telepítése törlésénél.
Ezu telepítsd újból. Indulni fog.
Ha mégsem indul, akkor be kell rúgni:D

üdv.
hali!
Xmenő olvasd el a GYIK-t abban benne van mi a probléma:)
Amúgy mért van az ahogy amikor rákattintok a fórumra mindent angolul add ki? Mert hiába állitom vissza a nyelvet magyarra amikor megint rákattintok a fórumra angol nyelven van.(lehet hogy elég hülyén fogalmaztam:d)
Mert a fórum csak a hivatalos nyelven van megírva, azaz angolul;)
Kedves Free!

Miért írsz olyat aminek semmi értelme? Feltűnési viszketegséged van vagy mi a tököm? :D -> 
Nap mint nap
 azt látom, hogy valami hülyeséget írsz aminek semmi értelme nincs. Ilyenkor miért nem jön liba kioktatni másokat? Ha meg rekordot akarsz dönteni a legtöbb fórumhozzászólás címmel írj ide: 
http://forum.flyordie.com/forum.jsp?forum=9
Locika! Ne hazudj, mert nekem magyar a fórum mindig csak egyszer kellet beállítani. Az más, hogy az alapértelmezett nyelv az angol.
"Mert a fórum csak a hivatalos nyelven van megírva, azaz angolul"

Talán a magyar nyelv nem hivatalos?
Ez igaz amit Gomoku mondot
WebTech: megkérhetlek, hogy oszd meg velem is, hogy is csináltad??

A többieknek: mivel gondolom az oldal legelőször angol nyelven jelent meg, ezért tekinthető hivatalosnak...a többi az későbbi fordítás:p
Sziasztok!

Most min is vitatkoztok?
Aki .com-al lép be, annak angolul jön be a fórum.
aki .hu-val, annak magyarul.  

üdv.
sziasztok!
egy apró észre vétel...lelépősöket meg sérelmeket és a fene tudja még,miket emlegettek...egy ötlet,amit Mindenki gyakorolhat,ha egy kis energiát szán rá.100%-ban nem old meg semmit,de csökkenti a probléma halmaz nagyságát!
az ötlet a tiltásra alapszik...ha valakivel gondod van és ezekből annyi van,hogy már kezdesz megőszűlni a "bunkó-beszólós-lelépős" emberektől.tiltsd:)akkor talán nagyságrendekkel jobban kitisztul az egyéneknek megfelelő "emberhalmaz":)
sziasztok!