« Back to All Topics
Kapcsolat-probléma
Posted in 
General
Kapcsolat-probléma
Posted in 
General
Kapcsolat-probléma
Tisztelt OPERATOR, Moderátorok!

Nemrégen még olyan rendszer állt fent, hogy ha megszakadt a kapcsolat, előugrik egy kis ablak, hogy a helyreállítás folyamatban van. Ennek nagyon örültem, mert nálam elég gyakran megszakad az internetkapcsolatom, és ilyenkor van arra időm, hogy kihúzzam a modemet, meg visszacsatlakoztassam, és mehet tovább a játék. Ez az ablak ugyan most is előjön, de amint kihúzom a modemem, a Kapcsolat megszakadt, kidob a játékból, és vesztettem. A kérésem az lenne, hogy megoldható-e az, hogy a régebbi rendszer, melyet fentebb említettem, újra aktív legyen? Ha valami nem volt érthetően leírva, a kérdéseket várom! :)

Tisztelettel: J. Róbert
Azt ajánlanám, hogy ne huzogasd a modemedből a kábeleket, hanem várj egy kicsit, hátha anélkül is megoldódik.

OP
Azzal hogy kihuzod a kábeled esélyt se adsz rá ,hogy netán ujrakapcsolodj a serverhez ,kedves barátom!Gyakorlatilag te magad szakitottad meg...elvileg még ujra kapcsolhato ,de a % nagyon kicsi...
Kedves hozzászólók!

OPERATOR: Köszönöm tanácsod, de ennek szinte 0% az esélye, mert volt már olyan, hogy miután szakadt a kapcsolat, úgyhagytam, 3 óra múlva se volt, szóval magát nem állítja helyre, és a FoD-os helyreállítás se hiszem hogy segít... amúgy mondom, még 1-2 hónapja ez a "húzogatás" segített, nem dobott ki rögtön...

Rolika2008: Eh, nem emlékszem, mit írtál XD
Rolika2008, igenis adok rá esélyt, mert dinamikus netem van (minden újracsatlakozás új IP-t ad)... :)
OP, most megvártam egy ilyet, ugyanúgy semmi...