« Back to All Topics
bajok dr dartsal
Posted in 
General
bajok dr dartsal
Posted in 
General
bajok dr dartsal
ez már felháboritó ez a dr darts rendesen rám van állva
amikor játszom bejön és mondja hogy runer béna pancser idiota barom vagyok kötekszik állandóan kérem vmit tegyenek vele az illetékes személyek az ilyen játékosok miatt szoktam elgondolkodni hogy többé nem játszom itt mért kell ezt csinálni?
> ez már felháboritó ez a dr darts rendesen rám van
> állva
> amikor játszom bejön és mondja hogy runer béna
> pancser idiota barom vagyok kötekszik állandóan kérem
> vmit tegyenek vele az illetékes személyek az ilyen
> játékosok miatt szoktam elgondolkodni hogy többé nem
> játszom itt mért kell ezt csinálni?

velem vannak gondok?:D
téged nulláznak .
kivel vannak gondok?
gondolkodj 
hello op ,,,dr darts miat ki tiltottak a jatekbol mert be kuldot egy adatlapot...na hat szerintem nem korekt mert en eszt a nevem oda adtam a tessomnak ....persze azert hogy jatzadjunk egymas ellen ugy hogy szoktunk biliardat is egy mas ellen jatzadni ....na most dr darts be kuldte az adatlapot es erre ki tiltottak ,,,,MIERT? vegulis csak egy jatek es en elofizettem ...tudja jol minden jatekos a dartsbol a ki ismer hogy nem erdekel a pont es a jatek a lenyeg .... ha ugy gondoljak hogy tevedtem semmi gond vegyek el a pontokot de ne tiltsanak ki mert elofizettem es nem azert fizzettem elo hogy massok csak lessnek mikor tevedek valamit hogy kuldjek be az adatlapot,,,es az a keresem leggalab miellot tiltnak ki egy moderator vagy operator kerdezzen meg minkett is hogy mi is tortent ,nem hogy mas nap mikor akarok jatzadni meglepetes ,,nem tudok be leppni mert ki vagyok tiltva ,,,,dr darts es noname csak testferek ,,mmost ha jatzadnak egy mas ellen ki lesznek tiltva. bocs ha nem irtam korekt minden szot de nem nagyon tudok magyarul ,,remelem meg erti mitt akartam  
 ES SZERINTEM IGAZA VAN R1 MERT DR DARTS-BOL KI NEZZEM , VELEM IS ELEFORDULT 
meg kerrem szepen kedves operator nezzik visza a 2009.02.13 301 versenyt NONAME nyerte ,semmi gond azzal de nezzek meg hogy nyerte ,, MIND CSALAD TAGOK ADJAK NEKI A PONTOKAT 
"na hat szerintem nem korekt mert en eszt a nevem oda adtam a tessomnak"

ebben egyetértünk, tényleg nem korrekt másoknak odaadni a nevedet...

OP
Sziasztok

Először is R1!!

Ki is az aki rohangál mások után,hogy csaló,meg progis,stb.???NEM TE,IGAZ?:S
Akkor én is megkérdezem tőled,hogy miért is kell ezt csinálni?Lehet hogy amikor pontot kértél tőlem és nem kaptál,az rosszul esett?Vagy mert megkértél,hogy vigyem a nevedet és nem vittem,akkor megharagudtál,és azóta én vagyok a csaló?A te helyedben nem lett volna arcom megnyitni ezt a topicot....

Dr.Darts,noname...Ők testvérek,és az info lapok beküldése náluk családi hagyomány,valószínűleg...:D

Ronaldo,te is tudod nagyon jól(mostmár biztos:D),hogy attól függetlenül,hogy előfizetsz,vagy a tesódnak adod az egyik neved,de egymás ellen játszotok,akkor tiltani fognak...Ez ugyanis pontadásnak is tűnhet,és azért tiltás jár.

Egyébként beküldték másnak is az infóját ők már úgy,hogy az illető versenyt nyert...Nem csalt,mégis tiltották...

Pedig a versenyen egyiküket sem láttam,de biztosan úgy gondolták,hogy csalás nélkül nem lehet nyerni!
Ez persze nem így van,de elég egyszerű simán beküldeni egy infót...Más kérdés,hogy aljasság,de hát ők már csak ilyenek,úgy látszik...:(

Még mielőtt bárki is rákezdene,nem az én infómat küldték be,és nem én nyertem azt a versenyt!:D


ronaldo egy jó pár érdekes dolgot mondott. Sztem nem ártana megfontolni:p

R1...mikor meglátod a kis dokit, akkor mindig némítsd;)
szia harrows volna válaszom a hozzászolásodhoz
én kb 3 ember adatlapját küldtem be 1nek se oktalanul 
pali0217....nem a versenyen való csalásért let tiltva tudomásom szerinte hanem amit verseny után művelt baby-val.
párpont kellet neki a koronáhozhoz és a pontjai baby-nál voltak és ezeket visszakapta. engem miért nem tiltanak....?
Pali ennyi bünti után megtanulhatnál,hogy 2-3 pont nem ér annyit,hogy kitiltsák
ronaldo vagyok .....irok errol a nevrol mert ronaldot is ki tiltootatak ,ez tortenik azzal a ki oszinte ,
Harrows tiszta igazad van ,de nem volt ha honnan tudjam hogy a tessom ellen jatzok ki leszek tiltva ...es persze tudod jol hogy nem erdekel a pont mert te ismersz ,,nem edzer jatzattam ellened,na mind1....csak az zavar hogy valaki be kuld egy infolapot es erre tiltnak mar az operattorok,,,,na hat NEM KOREKT ,,,jo lenne meg kerdezni hogy mi is tortent  es osztan ha eldontik hogy tevedtem tiltsanak ,,,na de ez van ...hat csalodtam nagyot a flyordie-be es folleg azzokba az emberkekbe akik csak igy tiltanak ....
kEDVES operator van egy kerdesem :
SZERINTE korekt hogy maga csak igy tiltogat,meg se kerdezi aszt a kit kitiltot hogy mi is a gond ?
es varok valaszt hogy miert is tiltottak ki?(MERT ERRE BISZTOS NINCS VALASZA)

nevek:d
egymásnak adják a neveket,hogy a tóplista elején legyenek 
kihivja őket az ember akkor felhoz kis nevet és azzal próbál kihivni.
nem értem miért kell 20 névvel játszani
ronaldo 2nevedet azért adtad oda a tesódnak,hogy játszatok mint biliárdba?
nem véletlenül pont szerzés céljából
nem elég,hogy csalsz még hazudsz is fórumba?
fel vagy háborodva,hogy tiltanak.....?
versenyekről csak anyit 5 nevekel jártatok és adtátok egymásnak a pontot plusz van  1 kutya sétáltató barátotok is
Sziasztok

Sokmindenben igazatok van,de ronaldo!Sajnos a szabály az szabály!Szerintem ha ezért téged nem tiltanak,utána boldog-boldogtalan azzal jött volna,hogy "Áááá,tesóm,anyukám,apukám volt a nevemmel,nem csalni akartam!".És ezt nem egyszerű kiszűrni,hogy akkor most ki is hazudik,és ki nem...Ezért nem kell odaadni senkinek sem...Ez a biztos!

Dr. én nem tudom,hogy hány adatlapot küldtetek be,de nem zavar hogy már mindenki erről ismer titeket a dartson?:D

A névgyártásról meg ne is beszéljünk...

Tényleg kedves OP!

Biztosan nem lehetne ezzel kezdeni valamit?Mert ami a magyar dartson megy,az már röhejes...Vannak játékosok,akik szó szerint MINDEN NAP új nevet csinálnak,
és lehet csak nagyokat nézni,amikor a 200 pontos egymás után dobálja a 180-akat...Aztán a közösben kiderül,hogy ott az 540 pontos neve is,dehát nehogy már azzal álljon ki....És nem is értem,miért nem állnak ki a rendes nevükkel...Féltik a pontjukat,persze!De ha elért már bizonyos szintet,és nem csalással(bár ez is elég ritka:()
akkor nem okozhat gondot,még ha veszít is,utána úgyis vissza szerzi...Vagy esetleg van olyan bolt,ahol a dartsban megszerzett pontokért csokit adnak,csak én nem tudok róla?:D
Biztosan nem lehet ezeknek a dolgoknak elejét venni valahogy?Lassan már az embernek hányingere lesz a sok hiddertől....Nem látsz mást,csak 200 pontos játékosokat,de dobni azt persze profin tudnak....:(
Látom harrows te minden topicba és vele együtt minden storyba beleéled magad ,akármilyen csalásról legyen is szó, te ezzel foglalkozol másodállásban vagy mi?

Ha valaki csal az 1-szer ugyis lebukik...mit számit az mennyi idő mulva? vagy te nem tudsz ugy elaludni hogy dartson XY dobja a pontokat Z-nek???mert ha igy van veled sincs minden rendben:)Jó lenne ha elmagyaráznád mért kell mindennel enyi foglalkozni...én dolgozom de ha idejövök biztos nem hülyegyerekek idétlenségével foglalkozom...azt csinal amit akar, ha ő csal ,csaljon mit bánom én...Magam miatt vagyok itt hogy játszak...nem állok ki progisokkal,nem állok ki nagyszájuakkal ,ha valaki beszol nem kötekedek ,csinalok képet ,elküldöm a modiknak majd ők eldöntik, nem neked kell bíráskodni...játsz ember ne forumozz már ennyit...ez a röhejes sztem amit te művelsz...Szerintem az OP-nak is a könyökén jön ki a sok hozzászolasod...
Én meg úgy érzem te foglalkozol túl sokat velem...:D

Ha ennyire zavarlak,ne olvasd a fórumot,ember!

Ha szerinted a dolgok ennyire egyszerűek,valószínűleg elkerülni a fórumot sem fog nehezedre esni!Vagy rosszul gondolom?

Hibát követek el megint,kérdést teszek fel neked!Kérlek ne válaszolj,mert már bizonyítottad,hogy úgyis mindent jobban tudsz...Csak arra lennék kíváncsi,melyik okos bújhatott emögé a név mögé....
OPERATOR!
Amit ronaldo után írtál bäszott jó volt xD:D