« Back to All Topics
pfff
Posted in 
General
pfff
Posted in 
General
pfff
nálam egyszer jó sokszor nem!:) csak pörög a java csak pörög és pörög:( hiába telepítem újra, vagy csinálok akármit... tud vki hasonló oldalt ahol lehet így sakkozni??
Minden bizonnyal a szolgáltatónál van a gond, ugyanis minden kedves játékosnak hasonló problémával ugyanaz az internet szolgáltatója, úgy tűnik.

Javaslom a náluk való reklamálást, ugyanis ez kívül esik a mi hatáskörünkből.

OP
az is lehet, csak akkor azt nem értem, hogy a billiárdot miért engedi...
Én sem értem, de ha egyszer mindenki, akinek hasonló problémája van ugyanazzal a szolgáltatóval próbál kapcsolódni a szerverhez, majd ez a hiba önmagától megszünik, majd pár napra rá újra előjön ugyanazoknál a játékosoknál, akik még mindig ugyanannál a szolgáltatónál vannak, akkor nem tudok másra gyanakodni.

OP
Egyébként meg itt leírtam hogy mit lehetne megpróbálni:


http://forum.flyordie.com/thread.jsp?forum=24&thread=50971


de mindeddig senki nem vette a fáradságot, hogy leírja, csak olyanok, akiknek másféle problémájuk van. Azzal meg nem sokra megyünk.

OP
Nekem sem jó már régóta,nem is csinálnak vele semmit!
Az opticon.hu hálózatáról játszó játékosainknál mostanában rendszeres problémák jelentkeznek, ezért kéretik az opticon.hu ügyfélszolgálatán jelezni a problémát, ugyanis sajnos ez kívül esik a mi hatáskörünkön.
Avagy meg lehet próbálni egy másik internet szolgáltatót. 

OP
Az operátornak: értem mit szerettél volna kérni, de mivel a inditásakor egy új ablakban fut a játék, ezáltal firefox-on sem lehet megnézni mi a hiba! nekem  most jó lett, állítgattam az activeX vezérlőt... hogy attól-e azt nemtom! mindenesetre én most az Opera legújabb verzióját használom azzal hipp-hopp bejön még visszaszámlálás sincs!! mindenesetre probáljátok ki a legújabb operat, mert tényleg nagyon-nagyon jó! hátha azzal nektek is jó lesz!