« Back to All Topics
Jatek kozben megszakadt a kapcsolat!
Posted in 
General
Jatek kozben megszakadt a kapcsolat!
Posted in 
General
Jatek kozben megszakadt a kapcsolat!
Jatek kozben megszakadt a kapcsolatom hogy leet ez? 
meg soha nem tortent meg velem inesmi!     pkatalinnal jatszodtam    
                          udv:sakk98       kerek ere valszt ha lehet kedves OP.    vagy barki aki tudja
hali!
Nemrég velem is megtörtént ez.
A szerver dobott le nagy valószínűséggel.
Mindenkinél szokott néha elmenni az internet ez normális, akkor van baj ha folyamatosan megy el.
Hali!
Nekem minden nap legalább kétszer eljátsza,hogy megszakad a kapcsolat,majd helyreáll,majd végleg megszakad.
Biztos hogy a szolgáltatómmal van a hiba.
Rohadt bosszantó ráadásul a partit is bukom.
Akkor nálam nagyon super az internet,
mert már 2 éve játszom itt
és még nem emlékszem rá,hogy
elment volna a netem :O :)
Igaz,hogy volt rá példa,
de akkor áramszünet volt :O :D 
Helló,hun. 
Velem ma kétszer is megtörtént. Ráadásul levont a rendszer az értékszámomból. Nekem az a gyanús, hogy akkor szakadt meg végleg a kapcsolat, amikor jobban álltam. Mire nekem helyreállt, az ellenfelem már egy egy másik parti közepén járt. Hogyan lehet ez?
Ehhez hasonlót tapasztaltam az "internet reversi"-n is. Ott viszont nincs értékszám.
Szóval, ha nem a játékos hibájából szakad meg a kapcsolat, miért csökken az értékszáma??? Hiszen nem ő lépett ki!!!
Vajon elő tudja ezt idézni játékos is? Pl. ha kikapcsolja számítógépét, mert dühös, hogy ellenfele nyerésre áll? Vagy pl. ha resetet indít el?

Sziasztok!

Észrevételeim szerint akkor is megszakad a net, ha eléggé nagy a forgalmatok. Ha kicsit lassabb már az óra is (lépés után áll egy ideig), akkor előbb-utóbb valószínű, hogy megszakad, mert túl nagy a terheltségetek. Ezt úgy lehet csökkenteni, ha más, netet használó alkalmazást bezártok, vagy szűrítek a ki és beérkező adatforgalmat routeren (netán játék előtt gép-újraindítás).

Üdv: JR.
Nekem is gyakori, ilyenkor vesztek:az internet szolgáltatónál nézd meg a lefedettségi térképet,én  a lefedettség szélétől 50 m-re szenvedek ezzel a gonddal.
Most viszont bővítéseket kér, amit nem tölt le.Na erre varj gombot Mit tegyek?:)

Ha gyakran megszakad akkor az elet probal uzenni, hogy kellj fel a nagy segedrol es csinalj valami mast is mint butykold a debil internetes jatekokat egesz nap