« Back to All Topics
Selby king
Posted in 
General
Selby king
Posted in 
General
Selby king
Mark Selby vs.Ronnie 0 Sullivan 13-11
Mark Selby the best
néztem kemény mecs volt de a döntőre kíváncsi vagyok jól jatszik a gyerek
Hali!
köszi hogy megosztottad a snooker vb negyed döntőjének a végeredményét:)

Mark Selby world champion 2010
round 1 : Mark Selby vs. Kend Doherty 10-4
round 2 : Mark Selby vs. Stephen Hendry 13-5
round 3 : Mark Selby vs. Ronnie O Sullivan 13-11
round 4 : Mark Selby vs. Grehem Dott (3-5) ez csak részeredmény, biztos vagyok benne, hogy Selby a döntőben lesz és meg is fogja nyerni.
Selby a 8. frame-ban Dott ellen lökött egy 142-es breakot! szép volt
Mark Selby the best
Chess and Snooker.
Kiesett Selby, Dott megverte 17-14re :D
hali!
Gratulálok Dott-nak a győzelméhez:)
És természetesen Robertson nyeri a döntőt:D Tökéletes:)
Örülnék Robertson győzelmének:)
free....a játéknak május 4.én hajnali 2 órakor lett vége. Ami kb 17 órával a te hozzászólásod előtt történt. A múltról jövőként beszélni...hm-hm...
Igaz, h tévedni emberi dolog, de ez már mégiscsak furcsa:D
hali Locika!
Gratulálok hogy belém sikerült kötnöd nagyon ügyes vagy.
Én csak azt írtam le hogy melyik játékos győzelmének örülnék.A meccset nem láttam még de ha lesz felvételről meg fogom nézni.
:) Minek próbálsz kibújni? Inkább akkor hallgatnál, mint hogy mentegetőzz. Ha vmi annyira érdekel h álláspontot vállaltál, akkor a dolgoknak utánna is nézhetnél. Sőt azt is kellene tudd, h mikor is van a döntő... Ha pedig ezt nem tudod, azt jelenti nem érdekel annyira, szóval most csak azért nem kell írnod, h megjelenjen a neved ebben a topicban is. Hagyd azokra a dolgot, akiket igazán érdekel, és nem becsukott szemmel szemlélik a világot.

A sakkos topicban írtakhoz is itt reagálok. Egyáltalán nem érdekel h hány éve jársz erre az oldalra. Az értelmi szintet nem ez határozza meg. És megkérlek ne próbálj meg kioktatni fölöslegesen.
Ronnie O'Sullivan is the king selby is only lucky player!:)hihih
hali!
Ők nem magyarok azért nem magyarul írtak be ide:)
>>Beszéljetek magyarul!<<
köszi a fölösleges hozzászólásodat. 
BigHunt13: Ha valakit idézel, írd oda hogy kit is!
Másik pedig, a kettőnk hozzászólása közül egyedül az enyém volt értelmes. A tiédnek semmi értelme nincs. Teljesen jogos a kérelem h magyarul írjanak, ha egyszer a fórum MAGYAR nyelvű topikjában írnak. Szóval nem is olyan fölösleges. De egy nem fölösleges hozzászólást fölöslegesnek nyílvánítani, az már fölösleges.
Ja és te eddig hozzá se szoltál az egészhez, úgy hogy nem is igazán értem, hogy téged ez miért is zavar.
Gondolkozz mielőtt írsz ;)
Szép volt a maximum break Selby!
de azt mivel bizonyítod, hogy nem hagytad ki a feketét? XD
hali!
Azt a feketét még egy kezdő is elteszi olyan könnyű:p
Gratulálok a maximum break-hoz Selby. Szép volt.(Y)
Eddig Rulez tartotta a legmagasabb break rekordot (123-al).
De most már te tartod maximummal 147!(h)
Ezt már megdönteni senki sem fogja, addig amíg be nem vezetik a free boll-os szabályt. :D:D
MArk selby:D rocket chess king 4ever:D and izi snooker player hihih