« Back to All Topics
zaklatás
Posted in 
General
zaklatás
Posted in 
General
zaklatás
Kérem a szervert hogy a 1921poli nevet figyeljék mert zaklat játék közben...elöre is köszönöm
hali!
Használd a jelentem funkciót vagy küldj képet a moderátoroknak.
Szia!

Alul van egy Némít gomb, azt ajánlott használni ilyen esetekben, avagy csinálj képet róla, hogy mivel zaklat, és küldd el a moderátoroknak.

Üdv: JR.
Az 1921poli nevu jatekos, minden nap uj nickkel jatszik.O sem tudja mar,hogy mennyi nickjet toroltek. Sajnos semmit nem lehet tenni ellene. Hasznald a nemitas gombot.Egy masik gond az1921poli nevu jatekossal,hogy baratjaival egymas kozott osztogatjak a pontokat.
a nemit gomb nem nagyon jo.Inkabb kep es je;entesd.
Sziasztok!

Óriási probléma inkább az, hogy a magyarok többsége irigy! 
A szomszéd házára, a szomszéd autójára, a nőjére.... 
Igaz ez itt is! Irigy az ellenfél pontjaira, a játékára. 
Tisztelet a kivételeknek! Remélem sokan vagyunk!! 

ehez nem tudok mit hozzászólni
Sziasztok!! Kedves GABOCA 55.Mire legyunk irigyek ??  Arra,hogy csalassal pontokat gyujtenek ?? Nem a tisztesseges jatekra torekednek,hanem csalassal minel tobb pontot gyujtsenek !! Aztan ha pirosak,masokat zaklatnak es alaznak meg!!! Letezik a magyar szobaban EGY ILYEN CSAPAT akik kizarolag evel foglalkoznak!!!!! Nagyon ossztetarto csapat,ok sem tudjak mar hany nickkel rendelkeznek. KOszonom  csak ennyit szerettem volna mondani .
Bocsanat. A BACKGAMMON jatekra ertettem az egesz hazzaszolasomat . Koszonom !!
Hat ez HIPERLOL :DD:D:D::D:D:D:D:D:DD::D:D
Jo nem leszunk irigyek atadjuk egymasnak a pontokat mint a j szomszedok!igy gondoltad?
Hali!
Használjátok a jelentem funkciót vagy küldjetek képet a moderátoroknak.
Ha beszólogatna vagy sértegetnek nyugodtan némítsd le.
Tisztelt helyesírási lexikonok! 

Lehet én vagyok a hülye, de valaki árulja már el: most hogy jön ide az irigykedés? Nem irigy itt senki sem, csak néhány ember azt élvezi a "játékban", hogy csalással az élmezőnybe kerül, és onnan lenézi a sok tisztán játszó embert. Vagy abban irigyek, hogy mások csalás nélkül eljutnak egy olyan szintre, amit az illetők csak csalással érnek el? Kicsit zavaros már nekem, és ez már offolásnak számít lassan. :)

Üdv: JR.
Sziasztok!


Úgy látom nem értitek!!! 

Nem kell kifordítani a szavaimat!! Nézz mögéjük!! 
Régen játszom ezen az oldalon, de engem még sosem zaklatott senki sem!! :) Hogyan lehet itt zaklatni!! 

Vajon engem miért nem zaklatnak?? Mert senkire sem vagyok irigy!  Ha viszi a pontomat, akkor viszi!! Ha jó kedvem van, még gratulálok is neki!! 

Nem is értem mi bajotok van!!

üdv gab
Valamit elfelejtettem!! 

Nézzétek meg mit csinál Secloma!! Őt miért nem jelentik??

hmm??


Jelentem a THOMAS36 nevü játékost,csunya beszédert és sértegetésért.állandoan le nezzi a kicsi pontuakat.ma csunnyán beszélt újra.kérem a bűntetést rá  
kösszönom

Hát az borzasztó amit Secloma csinál :D:D