« Back to All Topics
versenyek
Posted in 
General
versenyek
Posted in 
General
versenyek
Azt szeretném kérdezni hogy lehetne e több ingyenes verseny mert csak nagyon ritkán vann ingyenes és legtöbb az nem valami jó játék szokot lenni lehetne több biliárd vagy malom vagy stb több ször ingyenes
Malom lesz két hét múlva...

Hali!
A versenymenetrendben benne vannak mikor lesz mindenkinek verseny.
de ebben amugy nem értek valamit. most minden honapba ujj versenyek vannak mindenkinek? Mert amikor újratermelődik a verseny akkor ami azelőtt Mindenkinek volt már csak Előfizetőknek van. Ilyen mondjuk a Pente verseny - de semmi gáz nincsen mert táblás játékokra elő vagyok fizetve de jo lenne ha állandoan lennének midenkinek versenyek állandositva. Olyat nem lehetne hogy Bank Pool és Tanx Hagyományos mindenkinek verseny lenne minden hónapba? tanxon úgyis csak akkor van 20 játékos felett a TCA NightWalker miatt. üdvözöllek
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Snooker Lite - ba miért nincs verseny? szerintem ott is sokan lennének :)
má így is van 14 billiárd verseny nem tök mind1 hogy mi a neve a játéknak? ugyan úgy kell lőni a golyókat 
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen versenyek vannak mostanság?, a malmot szeretem, soduku is lehet ha van.
Ide kattints 
http://www.flyordie.hu/
 majd jobb oldalon a VERSENYEK-re
március 23 21:00 magyar idő szerint