« Back to All Topics
DONNA italyano
Posted in 
Go Moku
DONNA italyano
Posted in 
Go Moku
DONNA italyano
Tisztelt MODERATOROK 
 15 éve elöfizető vagyok,mester szintig jutottam. .Ma játsztam " gengébb játékos" nickkel aki Junius 26 regis de már nagymester..Kérem utána nézni ez hogyan lehettséges ??? Senkit nem vádolok, nem látok bele a gépébe.. de kissé valószerütlen 3 alatt nagymester...Nagy köszönetem    DONNA italyano
😮
1
Jó napot kívánok DONNA italyano,
Először is arra kérem Önöket, hogy ne használják a fórumot arra, hogy bárkit is elítéljenek.
Nincs ebben semmi furcsa, és normális, hogy vannak játékosok, akik hatalmas játéktapasztalattal rendelkeznek, és nagyon gyorsan jó helyezést érnek el a ranglistán/játékosi szinten.
Ha azonban valami rosszat észlelsz, vagy úgy gondolod, hogy valamelyik játékos csal, akkor a rendelkezésre álló megfelelő eszközökkel küldj egy visszaélési jelentést, amit a moderációs csapatunk elemezni fog.

Üdvözlettel
Dav7d
😮
1
Tisztelt Dav 7 d moderator Úr !
Nagyon köszönöm a gyors és preciz választ ! Soha senkit nem vádoltam 2008 óta- 15 éve !!! Sőt !! Engem vádolt meg a " gyengébb játékos " ami nevetséges...Én dirrekt irtam: NEM LÁTOK BELE A GÉPÉBE, EZÉRT SÉRTEGETÉSNEK VETTEM A 3 NAPJA REGIZETT JÁTÉKOS " SZAKÉRTELMÉT ".sőt elózó  nevem a Cuore Mato tele volt versenyen nyert kupákkal. Ismételten köszönöm, hogy időt szentelt rám.- Udvözlettel
DONNA italyano
❤️
1
😮
1
🙃
1
Jó napot kívánok,
Helló, nem kell megköszönni 😊, hogy itt vagyunk, hogy segítsen tisztázni a kétségeit, és minden a mi rendelkezésre álló, tudás és játék tapasztalat, Azt is szeretném hangsúlyozni, hogy én nem vagyok moderátor, én vagyok egy egyszerű játékos és moderátor segítő.
Azt javaslom, hogy ahhoz, hogy minden jól menjen, ne adj jelentőséget annak, hogy mit mondanak rólad, kerüld a vitákat, és játssz, ahogy nagyon jól tudod, ha valaki megsérti, vagy ha úgy gondolod, hogy valamilyen csalással csal, hogy ... köszönjük, hogy tegyen egy jelentést a visszaélésről, így ha ez megerősíti a szabálysértés a csapat ennek megfelelően cselekszik, mielőtt az elkövető. 

Sok szerencsét és jókívánságokat
Üdvözlettel
Dav7d
😮
2
Ezer bocsánat...nem sérteni akartam Önt. Bocsánatot kérek. ..Én nem " haverkedem" , nem " pletykálok"" senki nem érdekel....csak belépek ritkán, ha kikapok, ha nem az a  megesik..Nem ártana szabni 1 idökorlátot, . ne ott verje Isten azokat is akik nem játszanak  csak keverik a kakit., nem társkereső oldal..Köszönöm az időt amit rám szánt. Ma este verseny .. kérem kukkantson be, mit alakitanak ezek a gyorstalpalt nagymesterek ))) Párat már DSQ.. de persze mennek új nevekkel..
DONNA italyano
😮
1