« Back to All Topics
Viselkedés
Posted in 
Go Moku
Viselkedés
Posted in 
Go Moku
Viselkedés
Üdvözletem! Lehetséges hogy konkrétan nem ide tartozó a témám,de meg szeretném jegyezni hogy az amőba felületen, hosszú hónapok óta játékosok csak azért regisztrálnak újabb és újabb neveket hogy a többi játékost sértegetni tudja!!!Jönnek és írnak mindent,felkutatják a közösségi oldalakat és az ott szerzett információjukkal,pl a  magánéleti dolgokkal bombáznak,neveket írnak ki,sértegetően oda nem illő obszcén szavakat használva becsmérlik a többi játékost!! Továbbá megkérdezném ha valakinek a vezetéknevét kiírják az vajon miért nem vonz büntetést maga után! Felhívnám a tisztelt moderátorok figyelmét ezekre a dolgokra! Tenni kell most már valamit ez ellen!!!
Tisztelettel megkérném a moderátorokat ne hagyják ezt, teljesen ellehetetleníti egyes emberek jelenlétét eme bizonyos nickek... Természetesen tudok neveket is írni,de szerintem láthatja őket mindenki! Köszönöm a figyelmet! További szép napot mindenkinek!!!
Edited by ✯Sipi✯
❤️
1
😢
1
😮
1
szia sipi79, megértem a haragodat ezekre az emberekre, akiknek a viselkedése nem helyes, de a fórum nem a megfelelő hely, ahol panaszkodhatsz ebben a témában, írj közvetlenül a moderátoroknak a tájékozottnak itt a link   "viszlát, jó napot és jó játékokat "
❤️
2
😢
1
😮
1
itt a link a moderátorokkal való kapcsolatfelvételhez                                 
http://www.flyordie.com/contact.html
   "Viszontlátásra "
❤️
2
😮
1
a sipinek az az egyetlen baja hogy nem bántják eléggé
😢
1
😮
1
Mocskok ezek Sipi ,èn is tiszta ideg vagyok xd
🙃
1
?
szia Aloevera! Gyakran mondjuk neked, hogy a fórum nem az a hely, ahol panaszkodhatsz a játékosok viselkedése miatt, kérjük, írj közvetlenül a moderátoroknak, akik megvizsgálják a panaszaidat,  "szép napot és jó játékokat "    
http://www.flyordie.com/contact.html
❤️
1
😮
1
Megjegyzés az előttem szólóhoz..Üdvözletem , Kedves moderátorok. Nekem is az volna a nagy kérdésem , , hogy a Cactus Flower játékos nevemről , lejárt a 36 nap büntetés , kérdésem , az lenne , miért lettem némítva , holott 2014 február óta , éves előfizetésem van , közel 60 000 ezer játékom , ,  volt 7 pöttyem , mindet el vették , és némítottak ,  Elmondanám , még 1 , ilyen játékosuk nincs aki , a játékukra ennyi pénzt áldozzon , azt hiiszem  a fejlesztésükhöz jócskán hozzá járulok , mégha több nevem is van , de mind éves előfizetős , ha össze adjuk , az kb , 24 ezer Ft .Tudnak még valakit rajtam kívül , aki ennyit áldoz , a Lfyre, biztos hogy nen .Más . Szeretném tudni , , csak kérdezem , , azokkal , akik az oldalon vannak , hogy lehetne őket játékra ösztönözni , mert az náluk a bevett szokás , elutasítják , a kihívást . Van 1 játékos , aki önöket nem valami szép dologgal jellemezte , minket is bele érteve , de másfél éve nincs 1 játéka sem .  JUCUS13 -ról írok mocskolódni azt tud azért jár be az oldalra. .Ő írta azt amit előzőleg ecseteltem , hogy mit csinálunk mi önökkel , és önök velünk .  . Azt hiszem be is fejezem a mondókámat
Edited by Cactus Flower.
😮
1
Szia Fleur de Cactus, hadd mondjam el, hogy ha egy előfizetéshez több felhasználónév is tartozik, az nem igazolja a rossz viselkedést, és nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen, akinek több felhasználónév is van előfizetéssel, és ha a moderátorok egy játékost hibáztatnak, azt hiszem nem hiába,    "szép szombatot és jó játékokat hamarosan találkozunk"
❤️
2
😮
1
Elnézést kérek , nem 6000 ezer , hanem 60 000 játékom van. Bocsánat a helyesbítésért.. Tisztelettel Cactua Flower játékos.
😮
1
Ó még valami ,  hogy sokan szeretnénk ha a darts vissza kerülne a játék oldalra. Én betudok lépni ,  de unalmas saját magammal játszani .
😮
1