« Back to All Topics
Moderátornak jelentkezés
Posted in 
Go Moku
Moderátornak jelentkezés
Posted in 
Go Moku
Moderátornak jelentkezés
Azt kérdezem oké meg kell lenni 1 év játéktapasztalatnak egyszer meglesz,2. minimum 4 domino meglesz és büntetlen előélet, betartom Na és ezt mind betartom jelentkezek moderátornak felvesznek?
Szia Real_Madrid!

Kérjük, töltse ki ezt az űrlapot, ha moderátornak szeretne jelentkezni  --> 
https://www.flyordie.com/games/help/pre_modapp.html

Sikeres jelentkezés esetén a moderátorcsapat értesíti Önt.

Üdvözlet, John
És most ebben az állapotban nem lenne esélyem igaz?
Ezt nem tudom megítélni. Nem vagyok moderátor, csak asszisztens.
szép napot kívánok,
John
köszönöm a gyors válasz további jó napot
Jó napot. engem egy téma érdekelne. szeretném ha válaszolnának rá. engem nagyon idegesít, hogy már hónapok óta van olyan játékos, akinek a nickje mellett pontszámmentes van. kérdezem mi a csodának van itt a játék oldalon, ha nem mer pontra játszani. őrzi a pontokat, és csak sporival játszadozik.ezeket a játékosokkal valamit csinálni kellene, egyrészt foglalják a helyet, másik, nhem játszani jönnek, hanem kritizálni és mindenkibe belekötni, csinálják a feckót.Köszönöm, hogy elolvassák és szeretném, ha válaszolnáénak is. rá.
Szia XLV. ! :)

Az amőbában a "pontszámmentes játék" egy opció, amelyet minden játékos maga dönt el, hogy alkalmazza vagy sem! Mint ahogy azt is, hogy egy játékos kivel játszik! Abban az esetben ha egy játékos sértő,  zaklató magatartást mutat egy másik játékossal szemben először némítani és utána jelenteni kell! Jelentésed a „Visszaélés jelentése- mások sértegetése” résznél teheted meg, amelyet a moderáció folyamatosan ellenőríz és intézkedik az ügyben! 

https://www.flyordie.com/contact.html

Addig is míg nem történik meg az intézkedés kérlek használd a némító gombot 🚫, hogy zavartalanul élvezhesd a FlyOrDie-n való tartózkodésod!
Ha esetleg ötleteid vannak a játékoldal még színesebbé, jobbá tételével kapcsolatban kérlek jelezd a „Kérések a fejlesztőknek” részben! 
Üdvözlettel:
virág520  :)